Noční zvraceni

29.4.17 08:48

Zvraceni u 3 letého dítěte

Dobrý den. Muj skoro 3lety syn uz druhou noc zvraci a nevim cim to muze byt. Pres den je v pořádku a po obede spi, ale nezvraci. Ale az kolem pulnoci a dnes kolem druhe rano. Pred tydnem jsme byly u lekarky kvuli ryme napsala nam Pamycon a tento ctvrtek jsme je dobraly. Taky nam rekla ze nam rozte zub. Nevite co to muze byt nemate s timto zkusenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

29.4.17 10:51

Nemuze to byt psychika? Co takhle zajit jeste jednou k dr? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2019
29.4.17 10:57

A rýmu už nemá?? Mě mladá takto zvracívala také jen v noci, když měla hodně rozjedou rýmu. Jak ji to tam stékalo a nahromadil se jí tam sopel. Jinak ten důvod nevidím, když přes den nezvrací a je OK.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.4.17 11:23

Ne rýmu už nemá. K doktorce leda až v úterý. Pychika? Zvrací jen dva dny a nevím z čeho by ju měl :( Přes den je úplně živej a v pohodě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.4.17 11:24

@Lucie1990 taky pres den muzu jist cokoli a vecer nebo rano zvracim :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.4.17 11:30

@Natalienaty1 ale nechápu že až od čtvrtka zvrací co jsem mu přestala dávat ty antibiotika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.4.17 11:41

@Natalienaty1 snad se to dnes nebude v noci opakovat :( Moc nejí a nepije, ale snažím se aby aspoň něco snedl a vypil, ale to samé starší dcera :) je to děs aby je člověk donutil jíst už jsou asi moc rozmlsaní :D
Myslíte že by mi nějak poradili na dětské pohotovostní kdybych tam zavolala kdyby se to dnes znovu opakovalo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama