Noční zvracení a nevolnost

7.3.16 10:29

Noční zvracení a nevolnost

Můj problém je že už podruhé jsem prozvracela celou noc..poprvé se mi to stalo ve čtvrtek - přes den mi nic nebylo ale večer a v noci jsem myslela že se zbláznim..zvracela jsem celou noc a ráno mi nebylo vůbec nic - jak kdyby se nic nestalo..a dnes v noci se to opakovalo celé znovu..nevím z čeho by mi mohlo být zle..neudržim nic v žaludku ani pití.. dnes jsem měla k tomu průjem ale dnes ráno zase vše ok…nevíte co by to mohlo být? Nestalo se vám to někdy? :,( :( :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10596
7.3.16 10:41

Střevní chřipka. Těhotenství.

Ale spíš ta střevní chřipka.

Vezmi si probiotika a drž dietu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nesinka
7.3.16 11:10

Střevní chřipka, řádí to všude kolem, v mém okolí jí má snad polovina lidí (včetně nás), taktéž podruhé během jednoho měsíce :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
Nesinka
7.3.16 11:11

A taktéž jen přes noc :mrgreen: Večer to začne, ráno skončí :?

• Nahlásit
  • Citovat
7.3.16 11:14

Těhotenství bych neřekla- o mimco se snažíme sice 6 měsíců ale před dvouma týdnama jsem měla menstruaci tak mi to přijde jako blbost že by mi z toho hned takhle bylo špatně a střevní chřipka taky ne to bych jen ležela a já se cítím v pohodě -nebo aspoň přes den :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2882
7.3.16 11:40

@Elisekulicka Já jsem ve 13 týdnu a hned na začátku jsem zvracela hlavně v noci :-D jak jsem si lehla bylo zle. V sedě ok. Hlavně nejez před spaním. Doktor říkal, že je to jako když položíš otevřenou petlahev s pitím :D což si dokážeš představit. Na noc jsen si dala neslazený bylinkový čaj a suchý rohlík. Tak 3 hoďky před spaním a bylo to lepší :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
7.3.16 11:53

Když se snažíte, tak jestli nemáš pozitivní test, nejspíš střevní chřipka - měla jsem také 2× za sebou - zhruba po 5 dnech. Přes den v pohodě a navečer okolo 5 strašně zle, zvracení až z „paty“, nic jsem neudržela. Kolem 5 ráno se to uklidnilo, vzala jsem si Paralen a zapila zlehka čajem. Podruhé jsem pila 2 dny pouze černý čaj se špičkou lžičky cukru /jinak nesladím vůbec/. Pak jsem najela na dietní stravu, zatím jsem OK, je to už 10 dnů od poslední „příhody“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59310
7.3.16 13:44
@Elisekulicka píše:
Můj problém je že už podruhé jsem prozvracela celou noc..poprvé se mi to stalo ve čtvrtek - přes den mi nic nebylo ale večer a v noci jsem myslela že se zbláznim..zvracela jsem celou noc a ráno mi nebylo vůbec nic - jak kdyby se nic nestalo..a dnes v noci se to opakovalo celé znovu..nevím z čeho by mi mohlo být zle..neudržim nic v žaludku ani pití.. dnes jsem měla k tomu průjem ale dnes ráno zase vše ok…nevíte co by to mohlo být? Nestalo se vám to někdy? :,( :( :zed:

timhle mi teď prošel kluk - v úterý, neudržel ani čaj, nic, druhý den už celkem v klidu, v pátek odpadnul chlap, prospal celý den a noc, horečka, průjem, zvracení, v sobotu už byl na koncertě.. čekam, kdy odpadnu já :mrgreen: hodně teď řádí jakés střevní chřipky či co to je, ale po netu Ti nikdo nepoví :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
8.3.16 08:10

Takhle ti asi nikdo 100% neporadí. Moje máma prozvracela celé těhotenství od začátku do konce a to ve dne v noci. Muselo to výt šílené. Takže jsem neměla dostatek živin a ona ani 40 kg - pokud jsi těhotná, tak na to fakt pozor. Ale na druhou stranu to může být i nemoc. To se mi stalo hodněkrát, že jsem v sobě neudržela vůbec nic. Vylež to do druhého dne a pak zajdi k lékaři nebo kdybys tam nedošla, tak si ho zavolej domů. Jestli to je střevní chřipka, kamarádka ji měla, pak to od ní chytli rodiče a měli to pár dnů a ne jen do rána :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.3.16 11:38

Kdybych byla tehotna byla bych samozrejme stastna ale prijde mi to jako blbost…a chripka mi taky nesedi..kdykoli jen nastydnu tak to nesu spatne a tohle je takove nic :D je to vazne jen pres noc a pres den jsem zase jak rybicka :) ikdyz od vcera mam stažený zaludek a nemuzu se na jidlo ani kouknout… :nevim: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
8.3.16 19:44

Tyjo tak to zajdi k doktorovi a zjistěte co to s tebou je :) jinak aspoň někdo, kdo by neletěl okamžitě na potrat :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.16 10:07

Tak včera jsme zajeli koupit test a ja už zklamaně čekala ze to bude jako vždy -koupíme test a hup druhý den se dostaví menstruace..o minčo se snažíme půl roku a dnes ráno jsem málem omdlela když jsem na testu viděla dvě čárky!!! Hned zítra jdu k lékaři tak doufám že bude vše v pořádku! :srdce: :dance: :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nesinka
30.3.16 10:10

Jéééé, tak to velká gratulace!!! :potlesk: :kytka: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
30.3.16 10:37

@Nesinka
Moc moc moc děkuju! :srdce: :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
30.3.16 18:04

Tak ať jsme oba zdraví a máš to bez problémů :) Gratuluji rovněž a tiše závidím :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama