Nočník - řekne si pozdě
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Napsat příspěvek
Velikost písma:
smurfka
11.9.17 10:38
- Citovat
- Upravit
11.9.17 11:27
@Mallorka píše:
@vertunka exkrementu čili ho.vnu říkáme doma bobo. je neuveritelny, jak se tu ryje a ryje a slovickari do zakladatelek místo rady. Je to až smutný.Příspěvek upraven 11.09.17 v 09:17
No prosim? Ja jsem se normalne zeptala. Pokud nechces komunikovat a nebavi te mistni rejpani tak to ma jen jedno reseni…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
11.9.17 12:40
@smurfka stupatko máme taky. On sám nepůjde
k tomu ještě nedozral
@vertunka nevšimla jsem si kromě ryti, že bys v jednom ze svých dvou příspěvků odpověděla k tématu. Takže za mě už ne tvůj názor ani tebou zminene ryti nezajímá.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Mallorka a co mu tam dát stupátko, aby tam sám dosáhl a nemusel se zdržovat ptaním..