Nočník - řekne si pozdě

Napsat příspěvek
Velikost písma:
smurfka
11.9.17 10:38

@Mallorka a co mu tam dát stupátko, aby tam sám dosáhl a nemusel se zdržovat ptaním.. ;)

  • Citovat
  • Upravit
5283
11.9.17 11:27
@Mallorka píše:
@vertunka exkrementu čili ho.vnu říkáme doma bobo. je neuveritelny, jak se tu ryje a ryje a slovickari do zakladatelek místo rady. Je to až smutný.Příspěvek upraven 11.09.17 v 09:17

No prosim? Ja jsem se normalne zeptala. Pokud nechces komunikovat a nebavi te mistni rejpani tak to ma jen jedno reseni…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4535
11.9.17 12:40

@smurfka stupatko máme taky. On sám nepůjde :( k tomu ještě nedozral

@vertunka nevšimla jsem si kromě ryti, že bys v jednom ze svých dvou příspěvků odpověděla k tématu. Takže za mě už ne tvůj názor ani tebou zminene ryti nezajímá.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

LOCKIG

  • (4.9) + 8 recenzí

Nočník žabka

  • (4.5) + 2 recenze

Step by Step

  • (5) + 1 recenze