Nový přítel chce scházen jenom v soukromí. Co si o tom myslíte?

13.6.17 21:54

Nový přítel111

Dobrý večer, chtěla bych poradit ohl. nového přítele. Chodíme spolu asi 2 měsíce. Už po první schůzce mi řekl, že mě miluje a že se zamiloval do mě a říká mi to do ted a že by chtěl vztah semnou… Tak jsem řekla, že bych ho první chtěla poznat a pak by se vidělo.. Abych viděla zda to nejsou jen silné slova…a že sex nebude prvních pár měsícu a on s tím souhlasil..
Poté se choval tak, že bez ohlášení předem na mě čekal dvakrát u baráku a měl pro mě dárek a pak i u práce a nedal mi vědět předem. Tak jsem mu řekla, že pokud se chce semnou sejít, že mi musí dát vědět předem alespon jeden den.
Nyní už mi dává vědět předem a volá mi každý den, že se chce semnou sejít a když se ho zeptám co by chtěl podniknout když se chce sejít, tak mi odpoví, že neví. A tak to bylo ted poslední 3 dny. Vždy jak mi zavolá, tak se chce sejít, a když se ho zeptám co by chtěl semnou podniknout, tak neví.. prý asi jen projít.
Děláme nyní první den ve stejné práci. A dnes šel zamnou o přestávce se podívat, kouřili jsme na venku kde byli lidi a byl nějaký nervozní. Když jsem se ho zeptala po práci proč byl nervozní, tak mi řekl, že mu vadilo když se semnou sešel když tam byli lidi a že by se chtěl semnou v té práci scházet prý kde bychom byli sami a jen v soukromí a ne mezi lidmi, že prý ho ti lidi znají a nechce aby nás spolu viděli, což mi připadá divné. Přitom mi neustále tvrdí, že mě miluje a že jsem pro něho jediná atd.. Ale prostě, že se chce semnou scházet o přestávce v soukromí kde nejsou žádní lidi. Co si o tom myslíte? Poradili byste mi něco prosím? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

elot
13.6.17 21:57

Radši si zjisti jestli není ženatý.

• Nahlásit
  • Citovat
13.6.17 22:00

Ženatý není. Já se ho několikrát ptala proč se nechce semnou stýkat mezi těmi lidmi v práci o přestávce a co mu vadí a on mi jen odpovídal, že chce být semnou sám a v soukromí, že se prostě necítil dobře když byl semnou mezi těma lidma. Což je mi divné. Když jsem mu řekla, že to nechápu, tak mě jen prosil at to pochopím a že mě miluje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19491
13.6.17 22:00

Poptala bych se na něj těch lidí, co ho znají. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.17 22:01

Nijak jinak mi to neodůvodnil jen takto, že chce být semnou sám a v soukromí a chce at to pochopím, přitom jsme od těch lidi byli asi 6 metru a ne hned vedle. A to mu vadilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3855
13.6.17 22:03

Zjistila bych informace od někoho jiného…vypadá to, že něco tají, tak ať to víšš raději dříve než později.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.17 22:04

On je celkově takový citlivý, je ve znamení raka a přijde mi, že vše moc řeší. A často mi projevuje lásku-slovy. Jinak k mému dítěti je milý a pozorný, nekdy nervní..
Nebo mi přišlo divný to, že se chce scházet každý den a přitom neví co podniknout…Přitom mě i prosí at mu věřím a že chce semnou vážný vztah, že mě strašně miluje..atd

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3302
13.6.17 22:06

No jak ho popisuješ, tak to zní dost divně. Buď ti něco tají nebo má nějaký psychický problém. Chce se s tebou sejít, nejlépe v soukromí, ale neví, co by chtěl podnikat, přitom odsouhlasil, že sex zatím ne… No OK, to na tebe bude po dobu schůzky nábožně hledět a jinak nic? Jak vaše schůzky probíhají? Mně by blikala červená kontrolka, že tohle nebude úplně OK.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3302
13.6.17 22:08
@Natálie.20 píše:
On je celkově takový citlivý, je ve znamení raka a přijde mi, že vše moc řeší. A často mi projevuje lásku-slovy. Jinak k mému dítěti je milý a pozorný, nekdy nervní..
Nebo mi přišlo divný to, že se chce scházet každý den a přitom neví co podniknout…Přitom mě i prosí at mu věřím a že chce semnou vážný vztah, že mě strašně miluje..atd

Po dvou měsících? Tohle mi zní spíš počínající citovou závislostí než opravdovou láskou. Partnera do života bych v něm asi nehledala, zvlášť jestli máš dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19491
13.6.17 22:10

Znali jste se, potkávali i před tím, než jste spolu začali chodit? Jako aby ti hne dprvní den vyznával lásku, no nevim. Kdysi dávno, když jsme spolu začli s manželem chodit a já chtěla slyšet jak moc mě miluje mi řekl, že jeho lásku musím cítit. Měl naprostou pravdu. Slova se mluví a voda teče.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ellusa
13.6.17 22:12

@Natálie.20 Podle mě něco tají. Třeba má víc takových vztahů, nebo měl v minulosti, a nechce, aby ses to z nějakého důvodu dozvěděla :nevim:.

• Citovat
  • Upravit
13.6.17 22:20

Davala bych si pozor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.17 22:24

Ne, neznali jsme se předtím. Tvrdí mi, že se prostě moc zamiloval. Ale nejde mi do hlavy ten dnešek proč se nechce stýkat semnou v práci mezi lidmi.. a ani neví kolikrát co podniknout, že prostě neví nebo navrhne jen posezení u piva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
13.6.17 22:27

Tak přeci se před těmi lidmi z práce na sebe nebudete vrhat a ocicmavat se, můžete si spolu dát to cigáro a normálně si povidat, když už máte stejného zaměstnavatele. Vymyslela bych nějaký program podle sebe, výlet, kino, večeři… Pak by se vidělo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.17 22:28

Tak naše schuzky byli jinak fajn, byli jsme v zoo a na bazéně a jinak jsem chodili několikrát posedět někde na pivu, protože nevěděl co podniknout, on mi tvrdí, že pro něj je nejduležitější být semnou a že se mužeme jen procházet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama