Numerologie - Má číslo domu vliv na obyvatele?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
26879
4.9.21 16:22
@Zeoli píše:
Přesně
A jestli se jmenuješ Lenka nebo Klára, tak to jsou jména s karmickou zátěží

Aspon neco me minulo :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
697
4.9.21 16:24
@Russet píše:
Já bych si šla hodit mašli, kdybych takovým blbinám věřila. Čísla vymysleli lidé. Nic karmického v nich není.

Samozřejmě je to Váš názor. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8302
4.9.21 16:24

V datu narození mám 4, v součtu mi to háže 3+4 = 7. V číslu popisném mám 4, v rodným čísle dvě 4 a jsem karmicky pojmenovaná. Jó a ještě telef. číslo je ze dvou 7 a 4.
Se divím, že žiju jak žiju

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8302
4.9.21 16:27

A neříká se náhodou, že 7 je šťastné číslo?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
697
4.9.21 16:33
@Zeoli píše:
V datu narození mám 4, v součtu mi to háže 3+4 = 7. V číslu popisném mám 4, v rodným čísle dvě 4 a jsem karmicky pojmenovaná. Jó a ještě telef. číslo je ze dvou 7 a 4.
Se divím, že žiju jak žiju

Bohužel, kdybyste se tím zabývala tak dlouho jako já, tak byste našla souvislosti, které nejsou náhodné. Ale nikomu nevnucuji. Jinak 7 jako číslo se bere jako šťastné mylně, není tomu tak. Mrkněte na net, v numerologii je to prostě naopak. Ale i napříč těmto věcem můžou být úplně v pohodě. Jinak to číslo musíte sečíst i s rokem narození. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26879
4.9.21 16:35

@Zeoli Holka, v rodnem cisle mam 4 trikrat a jednu 7. Se divim, ze jsem se v poklidu dozila sveho stredniho veku :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1702
4.9.21 16:39

Kde vidíte v „7“ křížek???

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25897
4.9.21 16:57

V e 13 se u mě v okolí stalo dost velké neštěstí a ve 4 se jeden propil do demence, v 7 zemřelo během asi 3 let několik členů rodiny včetně tragické smrti dítěte. A teď baby raďte.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
697
4.9.21 17:08
@listento píše:
Kde vidíte v „7“ křížek???

Když napíšete 7 na papír, tak ji napíšete stejně jako tady na klávesnici?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53518
4.9.21 17:13
@Dennie píše:
Když napíšete 7 na papír, tak ji napíšete stejně jako tady na klávesnici?

Víš, že existují lidé, co píšou sedmičku bez té čárky? Nebo třeba VII.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
697
4.9.21 17:21
@divine woman píše:
V e 13 se u mě v okolí stalo dost velké neštěstí a ve 4 se jeden propil do demence, v 7 zemřelo během asi 3 let několik členů rodiny včetně tragické smrti dítěte. A teď baby raďte.

Neznám okolnosti, tak nevím, jak to posoudit, ale opravdu na tom něco bude. Si vemte jen rok 2020 co nám „pěkného přinesl“. :roll: :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53518
4.9.21 17:25
@Dennie píše:
Neznám okolnosti, tak nevím, jak to posoudit, ale opravdu na tom něco bude. Si vemte jen rok 2020 co nám „pěkného přinesl“. :roll: :cert:
Špatné věci se děly i jiné roky.
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
697
4.9.21 17:32
@Russet píše:
Víš, že existují lidé, co píšou sedmičku bez té čárky? Nebo třeba VII.
M

Takové lidi neznám, i když můžou být. A pokud nepíšeš císař Klacek VII., nebo nepošleš například Aničku do IV. A, tak tímto stylem taky nepíšeš, nebo jo?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26879
4.9.21 17:32
@divine woman píše:
V e 13 se u mě v okolí stalo dost velké neštěstí a ve 4 se jeden propil do demence, v 7 zemřelo během asi 3 let několik členů rodiny včetně tragické smrti dítěte. A teď baby raďte.

Tvoji spurozenci a rodice meli jiny vek. A presto se to stalo i jim.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26879
4.9.21 17:34
@Dennie píše:
Neznám okolnosti, tak nevím, jak to posoudit, ale opravdu na tom něco bude. Si vemte jen rok 2020 co nám „pěkného přinesl“. :roll: :cert:

Rekla bych, ze rok 2021 byl mnohem horsi :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat