Nutrilon proti ublinkávání - zkušenost?

264
22.6.15 20:00

Nutrilon proti ublinkavani - zkusennost?

Miminko ma 4 mesice, je kojene ale kvuli tomu ze pry pomali pribira mu musim davat flasku UM na noc. Sem celkem spokojena. Pouzivala sem sunar. nyni sme od zname dostali pixlu nutrilonu proti ublinkavani 1. Tak kdyz mi dosel sunar pripravila sem nutrilon jako sunar a pak az ctu. Ze s to musi porad rozhrkat v lahvicce a nechat 7 minut nez se to nabobtna. Ja michala i sunarem v lahvicce velmi opatrne, proto ze sem ho nechtela „nasejkrovat“ trpime totiz na prdiky. Nyni kdyz to tedy poradne „nerozsejkruju“ tak v mleku zustavaji nerozpustene hrudky.
Jde mi o to, ze se bojim aby netrpel na prdiky jeste vic. Premyslim zda ho s diky nevratit :nevim:
Mel ho nekdo z vas? Trpeli mimi vic na prdiky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Nutricia Nutrilon ProExpert AR 1?

Přidejte zkušenost s Nutricia Nutrilon...
Napsat příspěvek

Reakce:

1439
22.6.15 20:28

Já teda moc nechápu, proč dáváš na noc UM a jinak normálně kojíš. Myslím, že po jedný flašce UM denně toho mimino moc nepřibere. Zbytečně mu mícháš v břiše MM a UM. Na to si se ale neptala. Starší pila Nutrilon AR, protože blila Nutrilon normální. A přibývala po něm míň! Jinak nevím, jestli trpěla nadýmáním víc, než po normálním, jiné prostě nepila :nevim:. Pokud je malý navyklý na jedno mléko, nekombinuj mu ho s jinými značkami. Jinak přece nic nemusíš, já být tebou, jen kojím. Kolik malý vážil při porodu a kolik má teď?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18651
22.6.15 20:31

@BersiEn Jen pro zajímavost, můžu vědět, co podle tvojí dr. znamená, že dítě málo přibývá? Jaká byla PV a jaká je teď, jaké jsou týdenní přírůstky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama