O kolik jste přišli nejvíc peněz? ;-)

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Iceman88
22.4.18 21:28

Mamina2017

To nebyl můj kámoš, to se stal jeden případ v Ostravě, kdy ženská dokáže obrat jednoho vola o 200 000 Kč. :think: Já přišel jen o 10 000 Kč, hodně velký rozdíl.

  • Citovat
  • Upravit
Iceman88
22.4.18 21:28

Mamina2017

To nebyl můj kámoš, to se stal jeden případ v Ostravě, kdy ženská dokáže obrat jednoho vola o 200 000 Kč. :think: Já přišel jen o 10 000 Kč, hodně velký rozdíl.

  • Citovat
  • Upravit
30632
22.4.18 21:36

Než jsem se stihla rozvést, chlap si vzal 100 tisíc půjčku, kterou samozřejmě nesplácel.
Další chlap v pořadí neplatí alimenty na dceru, dluh je necelých 220 tisíc, ono se to po 2 tisících nasčítá. V životě je neuvidíme.

Příspěvek upraven 22.04.18 v 22:45

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5571
22.4.18 21:40
@Iceman88 píše:
To nebyl můj kámoš, to se stal jeden případ v Ostravě, kdy ženská dokáže obrat jednoho vola o 200 000 Kč. :think: Já přišel jen o 10 000 Kč, hodně velký rozdíl.

NECHÁPU :zed: odpovídáš zřejmě špatně.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25179
22.4.18 21:42
@mamina2017 píše:
NECHÁPU :zed: odpovídáš zřejmě špatně.

jj, to byla zřejmě určeno mě. Iceman neumí odkazovat a plete si nicky :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5571
22.4.18 21:55

@pe-terka

asi jo. I tak je nějak zmatenej ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.4.18 22:06

Já tedy nic moc, občas vypadá pětistovka až tisícovka z kapsy. Ale přítel, to je jiný kafe :mrgreen:. Chystali jsme se jet do banky uložit 2 miliony. Pri kouření u auta položil balíček s penězi na střechu…no a samozřejmě na ně zapomněl :lol: někdo musel mít šťastný den :mrgreen:. My jsme to večer zapili a bylo :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
22.4.18 22:32

Tak my splácíme půl mega které před pár lety půjčil můj muž své tehdejší přítelkyni. Zaplatil jí dluhy a ona už nepřijela :mrgreen: Bez papíru, takže je vysmátá. A já platila 200 000,– exekuce za ex manžela. Nabral si půjčky než nás rozvedli. A dluží mi pár set tisíc na alimentech. Jsme se hledali až jsme se našli s mužem. Dva blbci :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
Hanka1
22.4.18 22:39

@Iceman88 hele ajsmene vcera si tu zakladal diskusi, ze ses otrok a hledas svoji pani a konkretne mne si oslovoval MA PANÍ :mrgreen: a jeste za to budes platit. To mi nijak neštymuje s tou ubytovnou a holkou na sex… :think: 8o :P :mrgreen: :zed: :pocitac:

  • Citovat
  • Upravit
482
23.4.18 07:23

Znal jsem jednoho bývalého fotbalistu, vždy za někým přišel, nahodil smutné oči a řekl: „Pepíku, neměl bys na půjčení cca 50-500kc? Zítra/po víkendu ti je vrátím. “

Pak jsem se dozvěděl, že lidé, co ho neznali, mu vesele půjčovali, uměl je ukecat. Udělal jsem výjimku a půjčil mu na víkend 70 Kč. To jsem neměl dělat! Tahal jsem to z něj asi 3 týdny. :D No, byl jsem asi jedinej, kterýmu zaplatil…asi proto, že šlo o malou částku a byl jsem neodbytnej ????. Od té doby jsem vyléčený a nikomu kromě nejbližší rodiny nepůjčuji!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24
23.4.18 12:07

Ahoj, já přišel za život už asi o milion. Hodně to bolelo, ale díky této zkušenosti jsem teď mnohem šťastnější. Je možný, že z toho ještě něco uvidím zpátky. Když čas od času přijdu o pár tisícovek kvůli něčemu.. třeba kvůli podvodníkovi na bazoši, tak mě to už nerozhodí

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3164
23.4.18 17:14

O 4000, nabourali se mi do bankovního účtu. Jsem studující, pracující jen brigádně, takže i tohle je znatelná částka, ale nehroutím se z toho. Nepotěší to, ale jsou důležitější věci.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.4.18 17:17

Ja neco malo pres 1,3 mil. behem roku. Samozrejme vlastni blbosti. Ted uz nezbejva nez jenom platit :zed:

  • Citovat
  • Upravit
386
14.5.18 20:44

@AnnieTRoj jak se mohli nabourat do internetbankingu? která banka prosím, jestli to není tajné? a když provedli transakci, nepřišla vám sms s klíčem, že jste to nezjistila?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6
25.5.18 01:13

O 250kč :zed: poslala jsem poštovné na kočárek quinny buzz který paní darovala…já blbec tomu věřila

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna na téma dluhy, exekuce a osobní bankroty

Ikona - Zbyněk Vorel

Zbyněk Vorel