Obavy a nejasnosti v rozchodu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
34
17.11.21 13:58

Obavy a nejasnosti v rozchodu

Zdravím, je mi 21 let a bydlím s přítelem (25). Jsme spolu 3 roky a já mám poslední dobou pocit, že mě hrozně unavuje. Je to moje první velká láska a myslela jsem si, že to tak i zůstane, ale začíná mi lézt na nervy. Od 18ti si připadám jako matka v domácnosti. Dělám mu svacinky do práce, večeře, peru mu, uklizim a když ho o něco požádám já, tak je protivnej. Je hrozně vztahovačnej, kdyz mu něco reknu. Nenecha si absolutně v ničem poradit, i kdyz to s nim myslím dobre. Přijde mi jak velký mimino, který musím denně obstarávat. A to vůbec nemluvím o tom, že už jsem 3 roky neviděla moje kamarády, protože mi zakázal se s nimi kamarádit. Dřív byl hrozně fajn. Pozorný, hodný, jezdili jsme spolu pořad na výlety a podobně. Čím déle ho ale znám, tím víc mě štve. Ani milá slovíčka jako “mám te rad, sluší ti to” cokoliv.. už řekne málo kdy. Naopak poukazuje na moje nedostatky jako je třeba moje váha. Od začátku našeho vztahu jsem par kilo přibrala a zminuje to dost často a mě to moc mrzí. Ani sex už není, co byl, šle to je spíše z mé strany a trvá to už dlouho. Spíme spolu dost málo, protože namam vůbec chuť, když cely den jenom kmitám okolo něho. Moc času už spolu netrávíme. Než aby mě někam vzal, jde radši ven s kamarády. Bydlíme spolu prakticky od začátku našeho vztahu. Ukončila bych to, ale cítím hroznou bezmoc. Nejvíc blby je mi to kvůli jeho rodičům, kteří si mě pořad uplácejí různými dárečkami, dovolenými a celkove jsou hrozně skvělý. Taky vůbec nevim, jak naložit s tím faktem, že u mě žije a když se rozejdeme, nemá kam jít. Máme spolu taky koupených spoustu věcí. Byt jsme si zařizovali spolu a jeho i moji rodiče nám toho taky hodně koupili. Vůbec nevim, co mám dělat. Mluvila jsem o tom s mamkou a ta mi říkala, ze prej takovej bude kazdej chlap, ale já si myslím, ze určitě ne. Cítím pořad tu touhu, najít si někoho lepšího. Hodně mi toho v tom vztahu chybí. Nechci ale zase zahodit 3 roky, abych pak zjistila, že mi chybí a udělala jsem chybu. :,(

Příspěvek upraven 17.11.21 v 14:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
59141
17.11.21 14:02

Zakázal ti kamarády?? :nevim:
Proč si to necháš líbit??
Jsi mladá, nebyla bych s takovým a ukončila to
Ale to jsem já, ty musíš udělat svoje rozhodnutí sama za sebe
A ne, nebude takový každý chlap

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
620
17.11.21 14:06

Jsi mladá a nejsi služka, najdi si někoho se kterým budeš žít a budeš štastná. Jinak kvůli rodině, věcem atd..se vztah přeci neudržuje. A kam půjde? zpět ke své rodině

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
17.11.21 14:15

@Mayaa007 @Mayaa007 zase na druhou stranu vim, ze mi bude věrný a že bych se v budoucnosti s ním nemusela bát, že budu někde na dně. Je pracovitý, oba vyděláme dost peněz. Lecos mi zaplatí, dokonce mi daroval své staré auto. Když to opustim, budu si připadat, jako bych ho využila a stejně tak i jeho rodiče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
620
17.11.21 14:24
@Unnamedm píše:
@Mayaa007 @Mayaa007 zase na druhou stranu vim, ze mi bude věrný a že bych se v budoucnosti s ním nemusela bát, že budu někde na dně. Je pracovitý, oba vyděláme dost peněz. Lecos mi zaplatí, dokonce mi daroval své staré auto. Když to opustim, budu si připadat, jako bych ho využila a stejně tak i jeho rodiče.

Chápu, ale za tu cenu zas žiješ jak ve vězení. Promiň ale aby ti zakazoval kamarádky. Vždyť sama vidíš, že se v tom vztahu dusíš…a to jsi mladá…ještě můžeš mít skvělých chlapů, co si tě budou vážit a nebudou na tebe protivní. Vérny může být, ale.asi s tebou pěkné manipuluje těmi dary, otázka je jestli ti to stojí za to…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
17.11.21 14:27

@Mayaa007 já vím, vůbec nevim, co mám dělat. Cítím se jako idiot. Ale když si vzpomenu na všechny ty zážitky, co máme.. jsem z toho hrozně mimo. Taky co mě k celymu tomuhle vede je to, ze jsem poznala ve fitku chlapa, kterej je přesně podle mých představ a moc se mi líbí, rozumíme si ve všem. Připadám si hrozně, když všechno před nim musím tajit. Ani neví, ze nějaký takový kamarád existuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6450
17.11.21 14:29

:zed: takže kvůli nějakým pocitům vděčnosti rodičům chceš zůstat s člověkem, kterého ve 21 letech vlastně nemiluješ, ani spolu pořádně nespíte, uráží tě kvůli váze, nikam tě nevezme A ZAKAZUJE TI KAMARÁDKY!? Ty jsi jako nějak nesvéprávná nebo potřebuješ dozor, ABY TI NĚKDO MĚL ZAKAZOVAT KAMARÁDKY!? To je za hranou čehokoliv.
Zdrhej. S dítětem bys byla v pasti. Auto a věci klidně vrať, když ti to očistí svědomí.
Najdeš někoho lepšího.
A NE, nejsou takoví všichni!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
17.11.21 14:33

Máš raději věci než vztah?
Ano, hodně jsem to zjednodušil…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
620
17.11.21 14:34

@Unnamedm taky mi bylo blbé ukončit první vztah, cítila jsem se stejně tak, ale bylo to jen z důvodu, že mé vztah dusil, chlap v tom jiný nebyl…po čase jsem zjistila, že to bylo dobré rozhodnutí a nelitovala jsem.Je to tvůj první vztah, ty většinou nevydrží dlouho…jsou výjimky, ale je to malé procento.Co na to říct, je vše ve tvých rukou, ale s prominutím tvůj chlap je pěkný i..ot, udělal si z tebe službu a jeho rodina má strach, že si už nikoho jako ty nenajde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
17.11.21 14:37

@Born66 co to meles za hovadiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
17.11.21 14:39

@Unnamedm Četla jsi to?
Je to hodně o věcech, nákupech. Ne o vztahu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
17.11.21 14:46

Takovej smutnej život v 21. Chtělo by to ještě něco zažít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
17.11.21 14:46

@Born66 není to o věcech, ale o špatný pocit z toho, ze mi dal všechno a já ho teď chci opustit. Je to pocit provinilosti. Věci ať si všechny vezme klidně. O ty mi vůbec nejde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
620
17.11.21 14:50

@Unnamedm ty nemáš byt za co provinilá, děláš maximum…tohle nevydrzis ale do nekonečna…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
17.11.21 15:01

Před rokem sem byla v situaci jako ty. Jsem teda starší, ale taky sem řešila co tomu řekne jeho rodina, moje rodina, co s budoucnosti, kterou jsme si naplánovali. Zakládala sem tady tenkrát i diskuzi a všichni mi radili, ať se s ním rozejdu. Trvalo mi to další asi 3 měsíce, než sem se k tomu odhodlala. A víš co? Sem mnohem spokojenější. Tvoje mamka nemá pravdu v tom, že každej chlap bude časem takovej. Určitě najdeš někoho, kdo bude trávit čas s tebou a ne vedle tebe, kdo pro tebe někdy uvaří nebo ti udělá tu svačinu. Jsi ještě mladá, měla bys chodit ven s kámoškama, bavit se, cestovat apod. Ne dělat doma sluzku chlapovi, co si tě neváží. Každopádně si k tomu musíš dospět vnitřně sama a ne na základě diskuze na emiminu. Co se týče kamaráda z fitka, tak je jasný, že teď že začátku ti bude připadat úžasnej. Tak je to s každým novým chlapem. Říká se, že bys neměla po ukončení vztahu hned začít s někým novým, ale já sem to nikdy nedodrzela a ten nový chlap byl většinou poslední kapka k dlouho odkladanemu rozchodu. Ať už se rozhodneš jakkoli, tak přeju hodně štěstí :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat