Obědy každodenní a nějaké speciality

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.19 12:39
Obědy každodenní a nějaké speciality

Ahoj, napadlo mě založit diskuzní téma ohledně jídla…
Hodně se potkávam s tím, že se lidé ptají druhých co mají vařit na oběd, co upéct na oslavu atd… Já do téhle skupiny taky patřím a proto částo hledám na netu a zkouším různé recepty nebo se ptám v okolí…
Co takhle se tady podělit o nějaké recepty ať už jídlo na každý den, nějaké speciality, pečení, různé dobroty nebo nějaké vychytávky?
Já ráda zkouším i nové recepty co neznám a ráda experimentuji…
Je mi jedno jestli budou zdravé nebo nezdravé, ale někdy ta inspirace se hodí když vás nenapadá co vařit nebo upéct dobrotu na oslavu.
Děkuji za kladné příspěvky :)

Reakce:
Uživatel je onlineberuska9
Extra třída :D 11073 příspěvků 15.04.19 12:53

Je tady cela sekce receptu, proc diskusi, kde bude x stranek a bude se v tom tezko hledat?

aiwwa
Generální žvanilka 23964 příspěvků 15.04.19 12:58

Mrkni do diskuze „co dnes vaříte“

Markéta80
Hvězda diskuse 43829 příspěvků 15.04.19 13:16
@Anonymní píše:
Hodně se potkávam s tím, že se lidé ptají druhých co mají vařit na oběd, co upéct na oslavu atd… Já do téhle skupiny taky patřím a proto částo hledám na netu a zkouším různé recepty nebo se ptám v okolí…
Co takhle se tady podělit o nějaké recepty ať už jídlo na každý den, nějaké speciality, pečení, různé dobroty nebo nějaké vychytávky?
Je mi jedno jestli budou zdravé nebo nezdravé, ale někdy ta inspirace se hodí když vás nenapadá co vařit nebo upéct dobrotu na oslavu.
Děkuji za kladné příspěvky :)

ta anonymita je z jakého důvodu :mrgreen:

Uslava
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 15.04.19 13:19
@Markéta80 píše:
ta anonymita je z jakého důvodu :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: To už fakt není možný! :roll: :roll: :roll: Anonymita vládne e miminu. :zed: :zed:
Markéta80
Hvězda diskuse 43829 příspěvků 15.04.19 13:52

@Uslava já to pochopím u plno věcí ale u vaření?

Káťa19
Extra třída :D 11882 příspěvků 18 inzerátů 15.04.19 16:29
@Anonymní píše:
Děkuji za kladné příspěvky :)

proč anonym? za co se stydíš? tady je taková diskuze

lucynka25
Echt Kelišová 9487 příspěvků 16.04.19 07:17
Váš příspěvek
Reklama