Oblečení prvňáka

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
smurfka
Vesmírná mluvilka 31659 příspěvků 14.08.19 12:33
oblečení prvňáka

Ahoj.
tak nás to za pár dní čeká..Starší dítě jde poprvé do školy.
Trošku se ztrácím v tom, co nakoupit za oblečení, přes prázdniny se vytáhl takž musím koupit vše..a přiznám se, že školku jsem nějak extra neřešila co se týká oblékání.
Navíc syn je vytáhlý hubeňour, takže koupit na něho i blbé tepláky je výhra, natož třeba nedejbože kalhoty. V čem chodí vaše děti do školy? Hodně holek mi psalo, že děcka jim chodí v teplácích - tak nevím :think: to se mi zdá…no nevím :nevim:.
Zase v první třídě prý tráví hodně času na zemi na koberci, že střídají učení a odpočinek, tak mít nepohodlné rifle.. :think: dáváte jim pak jiné oblečení i do družiny sebou, nebo jsou v jednom celý den.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Hanka1
Neúnavná pisatelka 15560 příspěvků 14.08.19 12:35

Ja teda nevim, ale v teplákách moje deti do skoly nechodily. A to starsi ma za sebou první rok na gymplu a mladsi jde do seste. Teplaky mají tak akorát na telocvik…
Do druziny jsem davala nahradni obleceni, ale ony se stejne neprevlikaly…

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1582 příspěvků 14.08.19 12:37

Syn bude nosit rifle, co jsou do gumy.

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1722 příspěvků 14.08.19 12:39

Kamarádka ma syna hubeňoura a nakupuje mu rifle v HM, vím, že má vždy dvoje na ten školkní rok a střída to s tepláky taky z HM. Jsou to takové ty šmrncovní, je v nich frajer. Ale ceny jsou vyšší jak za rifle, tak tepláky.

Kriss Tina
Extra třída :D 11685 příspěvků 14.08.19 12:39

V teplákach nevím, možná nějaké lepší, značkové, ale nějaké obyc bych nedávala. :nevim: přecejenom to není školka kde se děti valí celej den po zemi, do té školy už bych udržela nějaký přijatelný drescode :think: dyt nejsou jenom tepláky a upnute rifle :nevim:

Stevia
Závislačka 3774 příspěvků 14.08.19 12:40

Také vídám děti v teplakach, já nedávám.
Máme též hubeňoura…kupuju kalhoty kde se dá, zrasí je stejně za pár týdnů.
Jinak jen tričko s krátkým, mají teplo.
To záleží na škole.
Do družiny chodí ve stejném.

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1804 příspěvků 14.08.19 12:40

Uz je to hodne let, co dcera chodila do 1.tridy, ale nikdy ma dcera nemela ve skole tepláky, vzdy mela džíny i ve družine.

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1466 příspěvků 14.08.19 12:40

U nás teda žádný koberec ve škole nemají, sedí celou dobu normálně v lavicích. :nevim: Děti nosí klasické kalhoty, ať už rifle nebo plátěné, holčičky často i legíny se sukýnkou. Tepláky mají do družiny, nechávají si je ve skříňkách v šatně a po obědě se převléknou.

a12
Hvězda diskuse 37976 příspěvků 14.08.19 12:43

Ja mam teda teprve předskolaka, ale ma treba dziny z kiku co maj gumu a neni to zadna tvrda riflovina.
Davam mu je normálně na vylety, v pohode v nich da prolejzacky, a ani doma by se neprevlikal kdyby to bylo na nem.. Jsou to pohodlny kalhoty skoro jako teplaky

Samy
Závislačka 3866 příspěvků 14.08.19 12:45

Dcera teď taky půjde do první třídy. Tepláky dám max. na tělocvik nebo na školní zahradu, za běžné oblečení to nepovažuju. Nejvíc teď nosí legíny, občas sukni nebo džíny/manžestráky. První týdny vyzkouší a kdyby jí nějaké oblečení při sezení vadilo, prostě vyměníme za jiné. Jo a v této škole ani v jedné třídě prvňáci koberec nemají.

nozu
Extra třída :D 12701 příspěvků 14.08.19 12:49

Synovi dávám měkké džíny, pláťáky, v zimě manzestraky. Tepláky má pouze na tělocvik. Do druziny se neprevleka, kalhoty tam většinou prodřel během měsíce, maximálně dvou. Na kolenou. Doporučuji koukat po kalhotech se zesílenými koleny, případně nakoupit větší zásobu v sekáči.

cverunka
Závislačka 3141 příspěvků 14.08.19 12:50

Já bych teda dítě do školy v teplácích nikdy neposlala. Mám holku, tak to je něco jiného. Ale kluci u nich ve třídě nosí hlavně rifle a triko všeho druhu - tento rok byla hitovka takové ty obracecí flitry :mrgreen:. Dětské riflíky jsou dneska i pohodlné, elastické. Hodně vídám takové ty volné, co mají gumičku v pase i kolem kotníků.
Na zemi jsou dost, za školní rok jsem napočítala 8 kalhot s dírami na kolenou :cert:

smurfka
Vesmírná mluvilka 31659 příspěvků 14.08.19 12:50

@Samy holky to mají jednodušší…těma legínama..jsou pohodlné a nejsou brány jako u kluků tepláky no..

@a12
já musím i do riflí co mají gumu v pase, dávat další :roll:

smurfka
Vesmírná mluvilka 31659 příspěvků 14.08.19 12:51
@modravlocka píše:
U nás teda žádný koberec ve škole nemají, sedí celou dobu normálně v lavicích. :nevim: Děti nosí klasické kalhoty, ať už rifle nebo plátěné, holčičky často i legíny se sukýnkou. Tepláky mají do družiny, nechávají si je ve skříňkách v šatně a po obědě se převléknou.

u nás je..mají lavice jakoby do pulkruhu a uprostřed mají koberec..prý třeba co 20 minut si jdou na něho sednout a odpočívají, nebo se učí a povídají si na koberci. :nevim:

milami
Kecalka 306 příspěvků 14.08.19 12:52

Často vídám, že děti chodí do školy v teplácích, a to nejen v 1. třídě. A ne někde na vesnici, ale ve velkém městě.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama