Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@nagari píše:
Tak já na chvilku vkládám foto. Podle mne nevypadá zle.Má jen pozorný a elegantní výraz. Je moc fajn, že se stanete majiteli pp štěňátka. A budete tak plemeno podporovat dál
, a na výstavách jich je taky velmi poskromnu.
Pekny pejsek, skoda, ze nema usi ![]()
Ne fakt, pokud se chteji stojaci usi, tak proste vyslechtit…to je vyzva
No doufam, ze to nikoho nenapadne ![]()
@Verca1989 píše:
@asha takže rodina tohle plemeno přijala?
Tak do vyberu plemene rodina nema co kecat, tomu prd rozumi
Spis prijmout ten fakt, ze bude pes (ani ne tak rodina, jako ta hlava, ze…). Ale kdy, to se jeste nevi, nejdriv potrebujem vetsi auto. ![]()
@nagari píše:
Já mám děti tři a pořídila jsem si štěndo číňánka. Ale je fakt, že proti Np je naprosto klidná a hodná. Np jsou prostě živlové, je to doslova nálož temperamentu a to bych opravdu s pejskem ještě počkala, až budete mít jistotu, že máte dost času na výchovu.
Jj presne, ja o tom uvazuju az ted, kdy mam vetsinu dne deti z domu, takze casu mam furu ![]()
Jeste me k tomu psimu oblekani napadlo - videla jsem tuhle pana vencit minipejska s reflexni vestou. Prechazeli, ja ridila a opravdu ten pejsek byl videt lip, jak ten pan - a bezel tak metr a pul pred nim. Prislo mi tu uplne super.
Tak si myslim, ze byste meli vice nez na krasu myslet na bezpecnost a dbat predevsim na to, aby ty psi hadry mely nejake reflexni prvky.
@Pudloslava Jo, delaji se i blikacky na obojek, to hodlam poridit ja, neni nic veselejsiho, nez lovit nahluchlyho psa v noci po zahrade… ![]()
Jinak k tem reflexnim prvkum, mozna jo, ovsem pes by se mel poustet na volno jen tam, kde je to povoleny
Coz silnice zrovna nejsou.
@Pudloslava píše:
Jeste me k tomu psimu oblekani napadlo - videla jsem tuhle pana vencit minipejska s reflexni vestou. Prechazeli, ja ridila a opravdu ten pejsek byl videt lip, jak ten pan - a bezel tak metr a pul pred nim. Prislo mi tu uplne super.Tak si myslim, ze byste meli vice nez na krasu myslet na bezpecnost a dbat predevsim na to, aby ty psi hadry mely nejake reflexni prvky.
S tím souhlasím. Budu si nechávat od jedné paní nechávat šít kombinézu a ta už tam přidává reflexní prvky. Navíc šije na pejsky normálně nic přeplácanýho. http://psiobleckyodhanicky.cz/images#…
@nagari mi jeden ten oblecek pripomen tetovani, co mela jedna plavkyne vcera v bazenu - po zadech se ji zrejme probehl pejsek… nechapu
jo, tyhle oblecky jsou myslim dost vkusne, pokud to tedy mohu posoudit ja, osoba bez vkusu
A ještě jsou hezké tyhle stránky http://www.yourdog.cz/ .To jsou oni
http://pejsci-pratele-cloveka.blog.cz/…ovani-tlapky
@Pudloslava píše:
Jeste me k tomu psimu oblekani napadlo - videla jsem tuhle pana vencit minipejska s reflexni vestou. Prechazeli, ja ridila a opravdu ten pejsek byl videt lip, jak ten pan - a bezel tak metr a pul pred nim. Prislo mi tu uplne super.Tak si myslim, ze byste meli vice nez na krasu myslet na bezpecnost a dbat predevsim na to, aby ty psi hadry mely nejake reflexni prvky.
My když venčíme večer, máme světýlko na obojku ![]()
Ahojnevim cim to bude jestli matersky pud nebo neco co citime k tem pejskum. u tebe by se to dalo pochopit nemas dite, tak pekska takhle beres.ale ja mam rok a pul dite a mojeho civavaka beru jako druhe dite:-)))taky ho velmi rozmazluji atd.ale k tem obleckum, mam jen jeden kolem 3 sta stal.tak jsem si rekla ze ho na tu chvili pred barak neonlecu.tak jsem ho neoblikala v tech mrazech dva dny. a ted ma rtymu tece mu z nosu a nechce zrat.tak ja kdyby bylo nutne ted bych mu klidne ven oblekla i od maleho:-)) dupacky.ale hlavne aby nebyyyl nemocny.ale ja jsem spis na ty prakticke veci jako cerne kombinezky max bunda tlumene barvy s koziskem.ale nnic proti tobe nemam ja te chapu a jsem na tom s laskou k pejskum podobne:-)
Ahojnevim cim to bude jestli matersky pud nebo neco co citime k tem pejskum. u tebe by se to dalo pochopit nemas dite, tak pekska takhle beres.ale ja mam rok a pul dite a mojeho civavaka beru jako druhe dite:-)))taky ho velmi rozmazluji atd.ale k tem obleckum, mam jen jeden kolem 3 sta stal.tak jsem si rekla ze ho na tu chvili pred barak neonlecu.tak jsem ho neoblikala v tech mrazech dva dny. a ted ma rtymu tece mu z nosu a nechce zrat.tak ja kdyby bylo nutne ted bych mu klidne ven oblekla i od maleho:-)) dupacky.ale hlavne aby nebyyyl nemocny.ale ja jsem spis na ty prakticke veci jako cerne kombinezky max bunda tlumene barvy s koziskem.ale nnic proti tobe nemam ja te chapu a jsem na tom s laskou k pejskum podobne:-)
Co já bych dala za miminko, už na mě zase začíná doléhat ta smutná nálada
ách jo ![]()
p. s.: jinak koukni na ty stránky ještě jednou, mají tam výprodej
http://www.tvujpejsek.cz/…-psy/c-1142/
Ahojky mám dotaz v půlce února si domů přineseme 10 týdenní štěně havanského psíka a já zvažuji zda mu pořídit jako štěněti obleček nebo ne. Ven asi budem moci po třetím očkování tj. zač března, tak nevím mám něco koupit nebo koupit až na další zimu jak bude mít finální velikost?