Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Při pročítání vašich komentářů jsem si uvědomil, že vzhledem k tomu, že jsem lékařskou fakultu absolvoval cca. před 30 lety, nemohl jsem si v paměti vybavit, jakými způsoby se vlastně interupce přesně provádí. Navíc od té doby se přišlo ještě na nové techniky interupce, které nás tedy tenkrát na lékařské fakultě vyučovat ani nemohli.
Po zjištění aktuálních potratových metod jsem došel k překvapivému závěru, že zacházení s nenarozeným dítětem je při odběrech materiálu pro vědecké pokusy vlastně méně brutální než postupy uvedné níže, protože se vědci snaží, aby orgány které potřebují byly co nejméně poškozené. Zároveň bych citlivějším ženám před četbou doporučil navodit určité otupení vnímání přiměřenou dávou alkoholu, ale je možné, že to zvládnou i bez toho. Já sám nachápu, jak může některé z těchto zákroků provádět žena – gynekoložka. Nejspíše přijala podobný postoj jako český právní řád (informace z r.2015). Tedy že lidský plod je do hmotnosti půl kilogramu nebo 22. týdne těhotenství brán jako pouhý biologický odpad, který je možné zlikvidovat v nemocniční spalovně.
Sedm způsobů interupce
1.) menstruační extrakce
Metoda vysátí v počátečních stádiích těhotenství představuje rizikovou udělej-si-sám metodu, která se používá tam, kde je zákonem zakázán potrat. Mezinárodní federace společnosti pro plánované rodičovství distribuuje takové praktické zařízení v zemích s vysokou porodností a distribuuje plány, jak si je vyrobit. Pokud se žena obává, že je těhotná, použije se toto zařízení na vysátí děložní sliznice. Riziko pro ženy je velmi vysoké - od propíchnuté dělohy nebo infekce až po neúplný potrat.
2.)kyretáž
Jde o metodu rozhodnutí se až do 12. týdne těhotenství. Miminko má bijící srdce, malé ručičky s nehty, rychle se rozvíjející mozek, mužské nebo ženské pohlavní orgány. Děloha je dilatovaná a do krčku je zavedena kyreta s ostrým hrotem. Dítě je touto čepelí rozřezáno a děloha oškrábána. Potratář nebo asistující sestra musí zkontrolovat, jestli se v krvavé mase nacházejí všechny části dětského těla, protože pokud v děloze něco zůstane, mohou následovat vážné komplikace.
3.) metoda vysátí
Do dělohy se zavede sací trubice s řezacím nástrojem a připojí se k vakuovému zařízení. Tělo dítěte je nakrájené na kousky a vysáté. Následně se vyškrábaná děloha. I zde se pak musí zkontrolovat kompletnost rozřezaných částí dětského těla. Tento proces se stává náročnějším od čtvrtého do šestého měsíce těhotenství. Tkáň dítěte je nyní dostatečně tvrdé, takže se nedá rozřezat. Krček je třeba více rozšířit, protože je nutné zavést větší nástroje. Ruce a nožičky dítěte jsou odříznuty dlouhými zakřivenými nůžkami a jsou jednotlivě vytaženy. Potratář počká, až dítě vykrvácí, a potom vybere trup. U větších miminek musí být hlavička rozdrcena, aby se dala vytáhnout po kouscích.
4.) solný potrat
Tato metoda se používá od druhého trimestru do začátku třetího trimestru. Rizika pro matku jsou velmi vysoká, protože solný roztok se může dostat do jedné z krevních cév matky. Asi 200 mililitrů plodové vody se odsaje a nahradí solným roztokem. Dítě tento roztok spolkne a vdechne. Během několika hodin zemře mučivou smrtí po otravě krve, dehydrataci, krvácení z mozku a křečích. Do 24 až 48 hodin se dítě porodí vyvolanými kontrakcemi. Dítě je sytě červené. Matky uvádějí, že cítí divoké pohyby dítěte během jeho dlouhého zápasu se smrtí.
5.) Potrat s antiseptikem Rivanolem
Antiseptikum Rivanol obsahuje alkohol a vstřikuje se přes břišní stěnu, aby se smíchalo s plodovou vodou. Rivanol proniká do jemné, nechráněné pokožky dítěte v děloze a ničí buňky. Vysoké procento alkoholu je pro dítě velmi toxické, poměrně rychle zastaví srdce a vyvolá kontrakce. Dítě se narodí mrtvé se žlutou pokožkou.
6.) Zabití plodu
Dítě je zabito vstříknutím jedu do srdce. Potratář pomocí ultrazvuku vrazí dlouhou jehlu přes břišní stěnu matky, vyhledá srdce dítěte, vpíchne jehlu a vstříkne do srdce roztok chloridu draselného. Jed zabraňuje svalové kontrakci, čímž se zastaví srdce. Mrtvé dítě se porodí dilatací a vypuzením pomocí hormonálních injekcí. Tato metoda se používá při oplodnění in vitro, pokud se implantuje více než jedno oplodněné vajíčko a má se zabránit vícečetným porodům.
7.)Pozdní potraty nebo částečné potraty (metody dilatace a extrakce)
Tyto metody se v USA používají hlavně na zabíjení dětí od 24. týdne do narození, nebo spíše během skutečného porodu. Potratář pomocí ultrazvuku zjistí polohu dítěte. Vede kleště do dělohy, chytí jednu z nohou dítěte a vytáhne dítě z porodního kanálu - až po jeho hlavu. Dítě je živé, kope kolem. Potratář položí své prsty kolem ramen dítěte, strčí tupé nůžky do dolní části hlavy, roztáhne nůžky, aby se otvor zvětšil, nůžky vytáhne a zavede sací katetr, kterým odsaje mozek. Lebka se zhroutí. Nyní může být dítě vypuzeno z dělohy.
8.) Chemický potrat pomocí pilulky RU-486 (Mifepriston)
Polykání tabletek se zdá být méně brutální než chirurgické metody. RU-486 je možné užívat do konce druhého měsíce těhotenství. Extrémně vysoká dávka syntetického hormonu RU-486 blokuje hormon progesteron potřebný pro těhotenství. Děloha se zmenšuje, čímž se dítě uškrtí k smrti. Výstelka dělohy odumírá a mrtvé dítě je vypuzeno. Agonie dítěte trvá mnoho hodin, během kterých pomalu umírá hladem, žízní a na zadušení. Dochází k výtoku a plod obvykle končí v záchodě. Výsledkem chemického potratu může být trombóza, embolie, rakovina prsu, porucha plodnosti, silné krvácení, srdeční infarkt a srdeční arytmie.
Omlouvám se že posílám toto video, ale myslím, že k naší diskusi o vakcínách patří.
https://www.youtube.com/watch?… "
(zákulisí obchodu s orgány uměle potracených dětí - vlastní prohlídka orgánů je od 11.minuty)
Níže popisuji, jakou tedy vidím souvislost s naší předešlou diskusí.
Vy ženy asi víte, že za pomoci bb. linií z potracených dětí byly před řadou let vyvinuty i některé vakcíny, kterými necháváte očkovat své děti (např. proti zarděnkám (MMR) nebo planým neštovicím). Mlčení společnosti přispělo k tomu, že postupem času se do netušených rozměrů rozvinul také obchod s orgány ne několika, ale již stovek dětí, jejich tělíčka byly při potratech doslova roztrhána na kusy. Pro pochybující zdokumentováno zde – Viz. video výše. Vědci tedy nerušeně bádali dále a za využití tohoto lidského „materiálu“ se začaly vyrábět nejen další léčiva ale firma Senomyx je používá také při vývoji přísad pro zvýraznění chuti některých potravin (PepsiCo, Nestlé, Kraft). O tom však většina společnosti vůbec neví, nebo to považuje za výmysl. Mohou si to ale z různých zdrojů sami ověřit.
A nyní nám vědci předložili (údajně) bezpečné vakcíny proti Covid-19, jejichž případné dlouhodobé negativní následky nemohli z časových důvodů prověřit. A nezbytnost urychleného použití vakcín obhajují tím, že nyní (údajně) neexistují jiná léčiva na Covid-19, jež by byla dostatečně účinná a bezpečná. Přitom ale to samé lze říci i o jejich nových vakcínách.
To jsem ale poněkud odbočil od problému s etickou stránkou těchto vakcín.
Jsem toho názoru, že benevolentní postoj většiny společnosti k používání těchto nových vakcín může řada vědců chápat tak, že na používání orgánů z potracených dětí k vývoji různých, pro nás užitečných produktů, jsme si už vlastně zvykli. Takže proč by neměli takový výzkum dále rozvíjet? A o tom, že se najde dost firem, které budou nové výzkumy štědře financovat s vidinou ohromných zisků, nebude asi pochybovat skoro nikdo.
Takovými opakovanými ústupky se však etické hranice stále posouvají tam, kam jsme původně vůbec nechtěli dojít.
Netvrdím však, že se ve své úvaze nemohu mýlit. Usuzuji tak pouze na základě vlastních životních zkušeností a určitých zkušeností lidstva z nedávných dějin.
JEŠTĚ DŮLEŽITÝ DODATEK
Výše uvedené však neznamená, že toho kdo se nechal takovou vakcínou naočkovat nějak odsuzuji. Chápu, že vlivem veřejných médií vznikla taková atmosféra strachu před infekcí Covid-19, že většina národa vakcínu použije hlavně z tohoto důvodu. Odpovědnost potom nesou ti, kteří tento strach šíří. ![]()
A muj dodatek-
1.zalozis diskuzi o vedl. ucincich mRNA vakcin a prvni oznacis vakcinu AstraZeneca, ktera neni mRNA vakcina(Vektor šimpanzího adenoviru, kódující špičkový protein SARS-CoV-2, rekombinantní Šimpanz adenovirus vektor)
2.z neznámých důvodů se napíšeš 7 zpusobu přerušení tehotenstvi. Pokud jsi chtěl timto odradit lidi od vakcin, tak se Ti podarila medvedi sluzba. Mozna, ze se Ti podarilo par lidi odradit, prestoze prinos převažuje nad ztratou, zdánlivě jsi vyhrál. Jenze pokud bude takových hlasatelu vic stane se jedna ze dvou veci-bud bude covidockovani povinne, nebo se bez očkování nepodívas ani do biografu, o cestování nemluve. Takze o výhře se neda mluvit.
3.mluvis o používání lidského materialu pri vývoji prisad pro zvýraznění chuti a etice. V tom případě uz nikdy nic nejez a nepij, nikdy se uz neoblekej a vystehuj se z bytu/domu někam do hlubokeho lesa.
Zkratka podle meho se ta Tva osvěta minula účinkem, alespoň u mě.
Chci se zeptat, anonymně, protože přítel se mi vysmál, že věřím hoaxům a všichni by mě měli za blázna.
Viděla jsem několik videí očkovaných proti COVIDU, kterým drží na místě očkování magnet.
Je to pravda nebo je to hoax?
Je tu někdo očkovaný, kdo to zkoušel?
Mám z toho strach.
Děkuji.
@Anonymní píše:Viděla jsem několik videí očkovaných proti COVIDU, kterým drží na místě očkování magnet.
Děkuji.
no jasně, jde to používat místo kompasu, je to ještě spolehlivější ![]()
a když vzpomenu na výlet na Říp…ona ta hora je taková docela magnetická…upadnete a už se nezvednete, ta paže na Řípu drží jako přibitá… i s celým člověkem
joooo, jsou to věci
@Lucie_Sx píše:
Abys mohla tyhle vsechny tanecky kolem potracenych plodu provest, musi ta zena potratit na specializovanem pracovisti, musi se plod ihned po vyjmuti specialnim zpusobem zpracovat, musi se ten potrat spravne nacasovat. Porad dobry…? Ja vim, spouste lidem to neva.
Ale chapu, ze dalsi spouste to zase vadi. Bez ohledu na nabozenstvi.
A ty ženy tam někdo dotáhne násilím? Ta žena má právo se tak rozhodnout a bohudíky za to. Kdo nechce, na potrat nejde. Kdo nechce, nemusí očkovat. Nechápu tu hysterii. A ano, nemám s tím problém.
@Anonymní píše:
Chci se zeptat, anonymně, protože přítel se mi vysmál, že věřím hoaxům a všichni by mě měli za blázna.Viděla jsem několik videí očkovaných proti COVIDU, kterým drží na místě očkování magnet.
Je to pravda nebo je to hoax?
Je tu někdo očkovaný, kdo to zkoušel?Mám z toho strach.
Děkuji.
Já, já! Vyzkoušeno a drží! Stačí upazit a fakt že drží!
@inkakřivák píše:
A ty ženy tam někdo dotáhne násilím? Ta žena má právo se tak rozhodnout a bohudíky za to. Kdo nechce, na potrat nejde. Kdo nechce, nemusí očkovat. Nechápu tu hysterii. A ano, nemám s tím problém.
Ja jsem psala jinde, ze chapu, ze to proto nekomu muze vadit.
Tobe to nevadi, vzdyt proc ne.
@inkakřivák
Zdravím Tě, promován jsem byl na LF MU Brno. Lékařskou fakultu „VŠŽ“ neznám. ![]()