OČR - důvod nemoc/koronavirus

Napsat příspěvek
806
28.5.20 09:31
@Anonymní píše:
@Svítící žárovka jdi do háje sama, nechtěla jsem to sem psát, mám dceru je těžká astmaticka, doktor nedoporučil dávat do školky, ale já potřebuju jít do práce, nákazy se nebojím jenže otec dcery s kterým momentálně neziju a řeším svereni dcery do péče mě obviňuje ze ohrožují dcerino zdraví. Chodí sem jeho matka a sestra a nepotřebuju aby věděli co tu řeším

Vzdyt te nikdo nenutil, abys v prvnim prispevku rypala. Evidentne nejsem sama, komu to tak prislo :nevim:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.5.20 09:37

@Yorkmut a kde přesně vidíš to rýpnutí? Zeptala jsem co se od 1.6 změnilo na zdravotním stavu její dcery, potřebovala jsem vědět zda můžu dát dceru do školky i když se ten zdravotní problém nezměnil. To že by jste to špatně pochopili a vidíte ve všem rypani vás přece neoprávnuje mě urážet. Aby se člověk bál na něco zeptat

• Nahlásit
  • Citovat
28.5.20 09:42

Anonymni: Však jsi to tu psát nemusela. :nevim:

A furt nechápu souvislost s tvým prvním příspěvkem: tak doktorka doporučila nedat a od 1.6 se mění na zdravotním stavu dcery co?

Ten JE jízlivej.

Já mám právě dceru taky těžkou astmatičku. U nás nákaza skoro nebyla, tak jsem ji do školky chtěla taky v pondělí, když otevřela, dát. Ale jen tak pro klid duše jsem zavolala doktorce, prootže přeci jenom často končíme s respirační nemocí na JIP. A doktorka mi řekla, ať ji nedávám. Což jsem teda úplně nečekala, vzhledem k nízké nákaze v regionu.
Tak jsem nástup práce odsunula o týden (shodou okolností je to prvního - za to taky fakt nemůžu), s tím, že tenhle týden manžel maká od tmy do tmy, aby si něco naddělal, vrací se nám hlídací tchyně a do toho přišla nabídka na práci, která se neodmítá.

Takže vlastně jo. Jsem ráda za ty komplikace, kdyby nebylo těch všech okolností, končila by mi teď zkušební doba, kterou bych měla odpracovanou a s hodně velkou pravděpodobností bych práci neměnila. Takhle mi koronoa dopomohla k lepší práci a k balíku peněz za očr. Jsem to ale vychcánek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60989
28.5.20 09:54
@Anonymní píše:
@Yorkmut a kde přesně vidíš to rýpnutí? Zeptala jsem co se od 1.6 změnilo na zdravotním stavu její dcery, potřebovala jsem vědět zda můžu dát dceru do školky i když se ten zdravotní problém nezměnil. To že by jste to špatně pochopili a vidíte ve všem rypani vás přece neoprávnuje mě urážet. Aby se člověk bál na něco zeptat

Nedělala bych z toho kovbojku. Prostě ten první tvůj příspěvek vyzněl jako rýnutí. Což se tu děje běžně, ale od anonymů je to přijímáno hůř. Všichni reagovali na první příspěvek, to, že se tě to osobně nějak týká jsi věděla jen ty. Z příspěvku to patrné není a když si ho přečteš izolovaně, tak se skutečně nabízí, že to je zneužití anonymity.
Těch lidí, co to pochopilo takto je víc. Tak co to prostě přijmout, že to bylo zkrátka nedorozumění, ale podílela jsi se na tom i ty tím způsobem, jak jsi příspěvek napsala? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13324
28.5.20 10:08

Dobrý den,

i přes nedůvěryhodný prvotní využití anonymity u příspěvku, uživatelce ponechávám anonymitu. Jak již v následujícím příspěvku zmínila, uživatelka je v nelehké situaci a anonymitu využila z důvodů citlivého téma a případného nalezení příslušníky rodiny.

Děkuji za pochopení a přeji hezký den,
Hani :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama