Od té doby, co jsem těhotná, si nerozumím s manželem

Anonymní
21.12.19 09:42

Od te doby co jsem tehotna nerozumim si s manželem

Ahoj holky, nevím jestli je chyba ve mne jak říká manžel. Ale absolutne si s ním teď nerozumim vadi mě vše co děla, jak to děla, proč to děla uplne vše. Snazim se přistupovat uplne normálně jako predtím kdybych nebyla, ale to nejde. Já ho nedávám.
Prosím holky, co je to? Zacinam mit pochybnosti o nas jsem ve čtverce a už tohle?
Nikdy jsme se nehadali nikdy jsme nemeli problemy měli jsme krásný vyrovnaný vztah. Myslite, ze se to spraví?
Omlouvám se za anonym ????

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
21.12.19 09:43

Místo tech otazníku na konci měl být smajlik :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
180
21.12.19 09:44

Možná ti haraší hormony, no…já nejsem těhotná, ale stačí mi i menzes to se nepoznávám :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18067
21.12.19 09:52

Jo, to si taky pamatuju…vadilo mi i jak dýchá a kouká, nesměl se pustit ani vysavač, dělal hluk :mrgreen: :mrgreen:, byla jsem zuřivá jak pes… neboj, to přejde…je to prostě jiný stav ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20679
21.12.19 10:08

Může se stát, že to poděláš tak, že už se to nespravi, tak byses měla uklidnit. Jsi těhotná, ne nesvepravna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
449
21.12.19 10:48

Kup si hořčík a než něco řekneš napočítej do pěti. Babička mého manžela mi řekla, když jsme to během mého těhotenství takhle taky trochu měli, ať se jdu napít vody a mám ji v puse dokud nevychladnu :cert: Je to těžké se tím řídit, já vím… Zkus chodit ven (dokud to jde), být méně doma, navštěvovat přátele a rodinu kteří ti nevadí jak dýchají. Neboj, to bude dobrý (ale láhev vody měj připravenou pořád :lol:) Já, když teď mám co dělat už vybuchnout na děti jdu si lupnout hořčík, napít se vody, uvědomím si že jsme všichni zdraví a pak se za nimi vrátím 🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1763
21.12.19 10:49

Tak vzhledem k tomu, ze nepises žádné detaily tak fakt netuším, co na to napsat. Buď se manzel změnil nebo ty ses hystericka no. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.12.19 11:15

Hod se do klidu, nebo to dopadne rozchodem. Kámoška jak otěhotněla, začalo ji vadit i to, že její manžel dýchá. Ohanela se tím, že je těhotná, tak má nárok chovat se jak chce. No, už je rozvedená.

• Citovat
  • Nahlásit
30309
21.12.19 11:21
@Anonymní píše:
Ahoj holky, nevím jestli je chyba ve mne jak říká manžel. Ale absolutne si s ním teď nerozumim vadi mě vše co děla, jak to děla, proč to děla uplne vše. Snazim se přistupovat uplne normálně jako predtím kdybych nebyla, ale to nejde. Já ho nedávám.
Prosím holky, co je to? Zacinam mit pochybnosti o nas jsem ve čtverce a už tohle?
Nikdy jsme se nehadali nikdy jsme nemeli problemy měli jsme krásný vyrovnaný vztah. Myslite, ze se to spraví?
Omlouvám se za anonym ????

Na pár dní vypadni. Trochu ponorka a trochu hormony. Mělo by se to spravit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
21.12.19 11:28
@krukynka píše:
Kup si hořčík a než něco řekneš napočítej do pěti. Babička mého manžela mi řekla, když jsme to během mého těhotenství takhle taky trochu měli, ať se jdu napít vody a mám ji v puse dokud nevychladnu :cert: Je to těžké se tím řídit, já vím… Zkus chodit ven (dokud to jde), být méně doma, navštěvovat přátele a rodinu kteří ti nevadí jak dýchají. Neboj, to bude dobrý (ale láhev vody měj připravenou pořád :lol:) Já, když teď mám co dělat už vybuchnout na děti jdu si lupnout hořčík, napít se vody, uvědomím si že jsme všichni zdraví a pak se za nimi vrátím 🙄

Skvěle napsané :potlesk: :potlesk: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
21.12.19 11:44

Mozna hormony, ke konci tehu muj nesmel ani dychat. Nedej boze, aby promluvil :mrgreen:.Ale tech faktoru muze byt vic, jak na tve strane, tak jeho.Ty jsi ted asi jina, s nim to taky mava, vycitate to jeden druhemu. Jestli porad treba mluvis jen o tehotenstvi, miminu, sobe, prehnane vse kontrolujes-zacne to byt otravny.Ty musis vedet, jak to u vas ted je. Promluvila bych si, usmirila se. Nestoji to za to, at tehotna, nebo ne. Chlap by mel mit pochopeni, na druhou stranu, co nektere tehotne dokazou, kolikrat se chlapum nedivim, ze to nedavaji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9542
21.12.19 13:46

Těžko říct, co na to napsat, když vlastně nepíšeš nic konkrétního.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat