Odebrání dávek kvůli přeplatku

Napsat příspěvek
Velikost písma:
26270
24.10.13 16:55

@JanulaM

jsi tak trošku vztahovačná, že? když ty reješ, je to v pořádku, ale o tebe se nikdo nesmí otřít?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2962
24.10.13 16:59

@neumisa já nejsem vztahovačná, na to tu jsou jiní experti, jenom se mi nelíbí, když mě osobně někdo nazývá mimoněm, blbem co vychodil 3 roky obecné školy a taky maminou z povolání, já jsem za celou diskuzi osobně nikoho neurazila.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26270
24.10.13 17:04

@JanulaM

promiň, ale s navážením se jsi tady začala ty. A ač se občas s Hankou neshodnu a často kopu do vlastních řad, tak tady jí musím dát za pravdu. Možná, že kdybys své názory formulovala méně úderně, táhla by se diskuze v příjemnějším duchu. takto sklízíš jen to, co sis sama zasela.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2962
24.10.13 17:06

@neumisa uznávám, že jsem ze začátku trochu přepálila, několikrát jsem se omluvila a snažila se usmířit skoro se to podařilo, jenže pak přišel perfektní den a všechno pokazil s tou maminou, tak já nevím no.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26270
24.10.13 17:17

@JanulaM

schválně jsem si tu MAMINU dohledala a pokud jsem dobře četla, tebe se to vůbec netýkalo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2962
24.10.13 17:22

@neumisa nevím, myslím že jo, ale třeba nám to perfect day osvětlí koho tím myslela

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
sophinka1
24.10.13 17:24
@JanulaM píše:
@Timinka čti výše, hodila jsem i citaci

já to četla :nevim: jsem vícenásobnou matkou, ale toto oslovení mě osobně tedy nijak neuráží. Asi to bude tím, že nejsem matkou z povolání :nevim: skoro to vypadá, že potrefená husa…

  • Citovat
  • Upravit
colafit
24.10.13 17:54
@JanulaM píše:
@neumisa já nejsem vztahovačná, na to tu jsou jiní experti, jenom se mi nelíbí, když mě osobně někdo nazývá mimoněm, blbem co vychodil 3 roky obecné školy a taky maminou z povolání, já jsem za celou diskuzi osobně nikoho neurazila.

Cítíš se být něčím z toho, co jsi vyjmenovala? Jestli ne, tak nechápu, co řešíš. To totiž pak vypadá na tu potrefenou husu.

  • Citovat
  • Upravit
2962
24.10.13 17:56

No jasně když už nejsou argumenty tak potrefená husa, nenechám se přece urážet ne? Tak samo jako si učitelky nenechaly líbit mou reakci, že by taky ty husy? :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
sophinka1
24.10.13 18:00

@JanulaM ty jsi fakt neskutečná :lol: pokud neumíš unést takovou diskuzi, tak běž raději do nějaké sluníčkové :nevim: Nikdo ti nic špatného nenapsat a to, že si něco vztahuješ na sebe je jen tvoje věc.

  • Citovat
  • Upravit
Silwinka87
24.10.13 18:01

Podle mě se tu řeší kraviny.. :roll: Nechte toho, nemá to smysl..

  • Citovat
  • Upravit
2962
24.10.13 18:03

Nebudu to tady hledat ani kopírovat napsal, bohužel, ale to svědčí o charakteru člověka, a když je to učitelka, která má jít příkladem naší budoucí generaci tím hůř, kdybych chtěla jít do nějaké sluníčkové diskuze šla bych už dávno, hnusy už se tu řeší 10 stran :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2962
24.10.13 18:05

@Silwinka87 no to souhlasím

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30419
24.10.13 18:17

@JanulaM Řeší se tu deset stran HNUSY??

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2962
24.10.13 18:35

Nechme toho fakt to nemá cenu, nebudeme to už dále rozebírat jo? Asi si půjdu spravit chuť do nějaké sluníčkové diskuse :) nevíte o nějaké? Hoďte odkaz

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat