Odebrání dávek kvůli přeplatku

Napsat příspěvek
Velikost písma:
sophinka1
24.10.13 12:51

@78mamina já vím co psala a myslím, že i vím, co tím myslela ;)

  • Citovat
  • Upravit
2118
24.10.13 12:51

A na školy v přírodě si u nás p učitelky berou děti sebou. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2118
24.10.13 12:52
@Timinka píše:
@78mamina já vím co psala a myslím, že i vím, co tím myslela ;)

tak vidíš…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
sophinka1
24.10.13 12:53

@78mamina no a? Ty sama kolikrát napíšeš velmi štiplavé věci a to nevadí?

  • Citovat
  • Upravit
30419
24.10.13 12:55

@78mamina Děláš, jako bychom si ta volna vymýšleli pro sebe. Jestli je to pro pracující rodiče problém, musíte se ozvat na MŠ, ne pomlouvat učitele. Mmch - brát vlastní děti máme od ředitelství zapovězeno. Musíme se starat o cizí děti a ne se zabývat svými. Je to nepopulární (pro nás), ale musíme to respektovat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2118
24.10.13 12:56
@Timinka píše:
@78mamina no a? Ty sama kolikrát napíšeš velmi štiplavé věci a to nevadí?

většinou se vyjadřuji tak, aby jsem nikoho neurazila. Ona uráží neustále…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2118
24.10.13 12:58
@hanka.br. píše:
@78mamina Děláš, jako bychom si ta volna vymýšleli pro sebe. Jestli je to pro pracující rodiče problém, musíte se ozvat na MŠ, ne pomlouvat učitele. Mmch - brát vlastní děti máme od ředitelství zapovězeno. Musíme se starat o cizí děti a ne se zabývat svými. Je to nepopulární (pro nás), ale musíme to respektovat.

Tak já myslela že volna navíc schvaluje ředitel školy…prostě třeba v pondělí je st svátek a děti jdou až ve čtvrtek :nevim: naše učitelky své děti brát mužou :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
sophinka1
24.10.13 13:01

@78mamina to je věc úhlu pohledu ;)

  • Citovat
  • Upravit
2118
24.10.13 13:03
@Timinka píše:
@78mamina to je věc úhlu pohledu ;)

ne tak to vidím já :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
sophinka1
24.10.13 13:06
@78mamina píše:
ne tak to vidím já :nevim:

však jo, já to zase vidím jinak. Tebe samotnou urazí malé šťouchnutí, které ty s gustem píšeš denně

  • Citovat
  • Upravit
30419
24.10.13 13:07

@78mamina Vaše můžou, jak vidíš, ne všechny. Co se týče volna - myslíš podzimní prázdniny? To jsou prázdniny dětí, ty si opravdu nenaplánovaly učitelky, aby si doma v klidu umyly okna.To je pořád dokola.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2962
24.10.13 13:34

@perfect day argumenty a urážky jsou rozdíl a nižší vzdělání nemám, ty 4 hodiny jsem měla na mysli na prvním stupni ZŠ, Hanka mi to vysvětlila, že to tak není, tak v poho, je jasné, že ty taky na SŠ budeš učit víc hodin a i ta příprava je asi delší nevím, už se fakt nechci hádat, nechtěla jsem nikoho urazit, tak prosím neurážejte mě ano?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2118
24.10.13 13:34
@hanka.br. píše:
@78mamina Vaše můžou, jak vidíš, ne všechny. Co se týče volna - myslíš podzimní prázdniny? To jsou prázdniny dětí, ty si opravdu nenaplánovaly učitelky, aby si doma v klidu umyly okna.To je pořád dokola.

nemyslím jen podzimní, zimní a velikonoční :zed: myslím ty dny ještě navíc…vím že to není naschvál a učitelé to neplánují, ale je to prostě tak no. :nevim: říká se tomu ředitelské volno?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2118
24.10.13 13:35
@Timinka píše:
však jo, já to zase vidím jinak. Tebe samotnou urazí malé šťouchnutí, které ty s gustem píšeš denně

ale dityty :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
sophinka1
24.10.13 13:36
@78mamina píše:
ale dityty :lol:

ale nejdu :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat