Odebrání dávek kvůli přeplatku
- Fotoalbum (1)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
- Citovat
- Upravit
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@78mamina no a? Ty sama kolikrát napíšeš velmi štiplavé věci a to nevadí?
- Citovat
- Upravit
@78mamina Děláš, jako bychom si ta volna vymýšleli pro sebe. Jestli je to pro pracující rodiče problém, musíte se ozvat na MŠ, ne pomlouvat učitele. Mmch - brát vlastní děti máme od ředitelství zapovězeno. Musíme se starat o cizí děti a ne se zabývat svými. Je to nepopulární (pro nás), ale musíme to respektovat.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Timinka píše:
@78mamina no a? Ty sama kolikrát napíšeš velmi štiplavé věci a to nevadí?
většinou se vyjadřuji tak, aby jsem nikoho neurazila. Ona uráží neustále…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@hanka.br. píše:
@78mamina Děláš, jako bychom si ta volna vymýšleli pro sebe. Jestli je to pro pracující rodiče problém, musíte se ozvat na MŠ, ne pomlouvat učitele. Mmch - brát vlastní děti máme od ředitelství zapovězeno. Musíme se starat o cizí děti a ne se zabývat svými. Je to nepopulární (pro nás), ale musíme to respektovat.
Tak já myslela že volna navíc schvaluje ředitel školy…prostě třeba v pondělí je st svátek a děti jdou až ve čtvrtek
naše učitelky své děti brát mužou ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@78mamina píše:
ne tak to vidím já
však jo, já to zase vidím jinak. Tebe samotnou urazí malé šťouchnutí, které ty s gustem píšeš denně
- Citovat
- Upravit
@78mamina Vaše můžou, jak vidíš, ne všechny. Co se týče volna - myslíš podzimní prázdniny? To jsou prázdniny dětí, ty si opravdu nenaplánovaly učitelky, aby si doma v klidu umyly okna.To je pořád dokola.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@perfect day argumenty a urážky jsou rozdíl a nižší vzdělání nemám, ty 4 hodiny jsem měla na mysli na prvním stupni ZŠ, Hanka mi to vysvětlila, že to tak není, tak v poho, je jasné, že ty taky na SŠ budeš učit víc hodin a i ta příprava je asi delší nevím, už se fakt nechci hádat, nechtěla jsem nikoho urazit, tak prosím neurážejte mě ano?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@hanka.br. píše:
@78mamina Vaše můžou, jak vidíš, ne všechny. Co se týče volna - myslíš podzimní prázdniny? To jsou prázdniny dětí, ty si opravdu nenaplánovaly učitelky, aby si doma v klidu umyly okna.To je pořád dokola.
nemyslím jen podzimní, zimní a velikonoční
myslím ty dny ještě navíc…vím že to není naschvál a učitelé to neplánují, ale je to prostě tak no.
říká se tomu ředitelské volno?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Timinka píše:
však jo, já to zase vidím jinak. Tebe samotnou urazí malé šťouchnutí, které ty s gustem píšeš denně
ale dityty ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@78mamina já vím co psala a myslím, že i vím, co tím myslela