Odebrání dávek kvůli přeplatku

Napsat příspěvek
Velikost písma:
36504
24.10.13 18:37
@JanulaM píše:
Nechme toho fakt to nemá cenu, nebudeme to už dále rozebírat jo? Asi si půjdu spravit chuť do nějaké sluníčkové diskuse :) nevíte o nějaké? Hoďte odkaz

Doporučuji nějakou o sociálních dávkách pro samoživitelky :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2962
24.10.13 18:38

Ojoj tady je něco nesluníčkového zase https://www.emimino.cz/…lady-168060/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2962
24.10.13 18:39

@Burj Chalifa to už raději ne :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36504
24.10.13 18:50
@JanulaM píše:
Ojoj tady je něco nesluníčkového zase https://www.emimino.cz/…lady-168060/

K hledání sluníčkových diskusí musíš ve vyhledávači zadat klíčová slova jako mimísek, tuleníčko, ovulka, kočárkování a tak. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2962
24.10.13 19:00

@Burj Chalifa a taky snažilka, těhulkování a manža :) tak to si raději najdu nějakou nesluníčkovou :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
66845
24.10.13 19:01
@perfect day píše:
@blecha72 jsem ze severnich cech a ucim na stredni skole..lepsi, dalo by se mozna rict vyhlasene, je o ni zajem, jak mezi studenty tak mezi kantory:)

Máte štěstí, že pracujete ve škole plně naplněné, tudíž při financování podle počtu žáků dosáhnete na odměny/ osobní ohodnocení. Ať to vydrží :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36504
24.10.13 19:14
@JanulaM píše:
@Burj Chalifa a taky snažilka, těhulkování a manža :) tak to si raději najdu nějakou nesluníčkovou :lol:

Panebože, jak jsem jen mohla zapomenout na těhulkování :zed: :zed: :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2962
24.10.13 19:57

@Burj Chalifa asi nejsi ta správná sluníčková maminka :P :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36504
24.10.13 20:00
@JanulaM píše:
@Burj Chalifa asi nejsi ta správná sluníčková maminka :P :lol:

To teda nejsem :mrgreen:.Já jsem bojové plemeno :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
sophinka1
24.10.13 20:01
@Burj Chalifa píše:
To teda nejsem :mrgreen:.Já jsem bojové plemeno :D

zbraň hromadného ničení :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
36504
24.10.13 20:02
@Timinka píše:
zbraň hromadného ničení :mrgreen:

Někdo tu ten protipól sluníček oddřít musí :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
sophinka1
24.10.13 20:05
@Burj Chalifa píše:
Někdo tu ten protipól sluníček oddřít musí :lol:

jsem ráda, že ses pasovala sam a dobrovolně na tu ošklivou holku, já budu pěkně v tvém stínu :lol:

  • Citovat
  • Upravit
36504
24.10.13 20:14
@Timinka píše:
jsem ráda, že ses pasovala sam a dobrovolně na tu ošklivou holku, já budu pěkně v tvém stínu :lol:

Děkuji za důvěru. :kytka: Umím být i hodná a empatická, ovšem v některých diskusím to „nedávám“.Tak mimochodem toto módní stádní slovo přímo nenávidím, použila jsem ho vědomě v nadsázce.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
sophinka1
24.10.13 20:22

@Burj Chalifa já taky umím být empatická :mrgreen: ale v obdobných diskuzích se ze mě stává megera protivná. jeden by řekl, že nemám žádné sociální cítění :lol:

  • Citovat
  • Upravit
36504
24.10.13 20:23
@Timinka píše:
@Burj Chalifa já taky umím být empatická :mrgreen: ale v obdobných diskuzích se ze mě stává megera protivná. jeden by řekl, že nemám žádné sociální cítění :lol:

Já ho mám velmi výběrový. Jak ke komu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat