Odebrání dávek kvůli přeplatku
- Fotoalbum (1)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@JanulaM píše:
Nechme toho fakt to nemá cenu, nebudeme to už dále rozebírat jo? Asi si půjdu spravit chuť do nějaké sluníčkové diskusenevíte o nějaké? Hoďte odkaz
Doporučuji nějakou o sociálních dávkách pro samoživitelky ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ojoj tady je něco nesluníčkového zase https://www.emimino.cz/…lady-168060/
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@JanulaM píše:
Ojoj tady je něco nesluníčkového zase https://www.emimino.cz/…lady-168060/
K hledání sluníčkových diskusí musíš ve vyhledávači zadat klíčová slova jako mimísek, tuleníčko, ovulka, kočárkování a tak. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Burj Chalifa a taky snažilka, těhulkování a manža
tak to si raději najdu nějakou nesluníčkovou ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@perfect day píše:
@blecha72 jsem ze severnich cech a ucim na stredni skole..lepsi, dalo by se mozna rict vyhlasene, je o ni zajem, jak mezi studenty tak mezi kantory:)
Máte štěstí, že pracujete ve škole plně naplněné, tudíž při financování podle počtu žáků dosáhnete na odměny/ osobní ohodnocení. Ať to vydrží ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@JanulaM píše:
@Burj Chalifa a taky snažilka, těhulkování a manžatak to si raději najdu nějakou nesluníčkovou
Panebože, jak jsem jen mohla zapomenout na těhulkování
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@JanulaM píše:
@Burj Chalifa asi nejsi ta správná sluníčková maminka![]()
To teda nejsem
.Já jsem bojové plemeno ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Burj Chalifa píše:
To teda nejsem.Já jsem bojové plemeno
zbraň hromadného ničení ![]()
- Citovat
- Upravit
@Timinka píše:
zbraň hromadného ničení
Někdo tu ten protipól sluníček oddřít musí ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Burj Chalifa píše:
Někdo tu ten protipól sluníček oddřít musí
jsem ráda, že ses pasovala sam a dobrovolně na tu ošklivou holku, já budu pěkně v tvém stínu ![]()
- Citovat
- Upravit
@Timinka píše:
jsem ráda, že ses pasovala sam a dobrovolně na tu ošklivou holku, já budu pěkně v tvém stínu
Děkuji za důvěru.
Umím být i hodná a empatická, ovšem v některých diskusím to „nedávám“.Tak mimochodem toto módní stádní slovo přímo nenávidím, použila jsem ho vědomě v nadsázce.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Burj Chalifa já taky umím být empatická
ale v obdobných diskuzích se ze mě stává megera protivná. jeden by řekl, že nemám žádné sociální cítění ![]()
- Citovat
- Upravit
@Timinka píše:
@Burj Chalifa já taky umím být empatickáale v obdobných diskuzích se ze mě stává megera protivná. jeden by řekl, že nemám žádné sociální cítění
Já ho mám velmi výběrový. Jak ke komu.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit