Odebraný ŘP kvůli překročení rychlosti na cestě do porodnice

Napsat příspěvek
Velikost písma:
25132
7.1.23 19:24

Každopádně Vám děkuju za názory. A že se aspoň zatím daří držet to bez urážek a napadání. Já jsem si říkala, jestli to mám vůbec zakládat, nechtěla bych tu diskusi pak nechat zamykat a mazat, ale zajímalo mě, jak by to řešili ostatní, jaký na to mají náhled a taky jsem si doplnila chybějící info.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25132
7.1.23 19:25
@Borrealis píše:
@MartinaIrena
JE tam přechod, je tam přechod pro chodce, je vidět na odkazu na mapy cz co jsem sem mrskla

leta se mluví o tom že ho zruší, je tam pořád

na tom přechodu je 50 ka – v obou směrech

Fakt je tam přechod? Nemyslíš ten nahoře v kopci?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25132
7.1.23 19:30
@Kvestorka píše:
Tak jako laik to nedokázal zhodnotit. To ale neznamená, že může sednout do auta a jet jako blázen. Krajní nouzí se dá argumentovat v případě, že by se třeba z nějakého důvodu na tu záchranku nedovolal.

To je fakt

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13010
7.1.23 19:31

@MartinaIrena

https://mapy.cz/zakladni?…

:nevim:

je tam
nemá tam co dělat ale je tam pořád

Příspěvek upraven 07.01.23 v 19:32

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35466
7.1.23 19:31
@MartinaIrena píše:
Fakt je tam přechod? Nemyslíš ten nahoře v kopci?

Mysli, jinej na Strakonicky neni. Vsude jsou podchody.
Ale radar je az za Lahovickym mostem, tam uz pak zadny prechody nejsou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25132
7.1.23 19:47
@Borrealis píše:
@MartinaIrena

https://mapy.cz/zakladni?…

:nevim:

je tam
nemá tam co dělat ale je tam pořád

Příspěvek upraven 07.01.23 v 19:32
@Borrealis píše:
@MartinaIrena

https://mapy.cz/zakladni?…

:nevim:

je tam
nemá tam co dělat ale je tam pořád

Příspěvek upraven 07.01.23 v 19:32

Není tam. Přechod je nahoře v tom kopci (ten těsně před výpadovkou ) Jeho naměřili až za Lahovickým mostem. Tady. Našla jsem to podle toho hnusnyho zabradli a kousku baráku naproti.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35466
7.1.23 19:48
@Borrealis píše:
@MartinaIrena

https://mapy.cz/zakladni?…

:nevim:

je tam
nemá tam co dělat ale je tam pořád

Příspěvek upraven 07.01.23 v 19:32

Ano, tam je, je to ten v kopci. Ale tam neni zadny radar, cestou ze Ritky je prvni az za Lahovickym mostem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35466
7.1.23 19:50
@MartinaIrena píše:
Není tam. Přechod je nahoře v tom kopci (ten těsně před výpadovkou ) Jeho naměřili až za Lahovickým mostem. Tady. Našla jsem to podle toho hnusnyho zabradli a kousku baráku naproti.

Ano, je to tak, tam presne je radar. A zadne prechody az k Lihovaru.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25132
7.1.23 19:51
@mroe píše:
Ano, je to tak, tam presne je radar. A zadne prechody az k Lihovaru.

Nicméně se můžeme vrátit k tomu, že tatík jel jak hovadp má padesátce a diví se, že mu vzali papíry :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35466
7.1.23 19:54
@MartinaIrena píše:
Nicméně se můžeme vrátit k tomu, že tatík jel jak hovadp má padesátce a diví se, že mu vzali papíry :mrgreen:

Jen jsem chtela uvest na pravou miru vas spor. Jeho chovani neobhajuju. A 50 tam skutecne je a on to musel vedet, protoze z Ritky se do Prahy jinudy nedostane. Pokud tedy jezdi do Prahy…a ten radar je myslim i oznaceny, zadne prekvapeni to pro nej byt nemohlo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15434
7.1.23 19:59
@mroe píše:
Jen jsem chtela uvest na pravou miru vas spor. Jeho chovani neobhajuju. A 50 tam skutecne je a on to musel vedet, protoze z Ritky se do Prahy jinudy nedostane. Pokud tedy jezdi do Prahy…a ten radar je myslim i oznaceny, zadne prekvapeni to pro nej byt nemohlo.

ano, je označený

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1250
10.1.23 11:23

Měl si zavolat sanitku když to bylo tak rizikové a ne ohrožovat sebe, děti, partnerku a ostatní účastníky provozu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová