Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Každopádně Vám děkuju za názory. A že se aspoň zatím daří držet to bez urážek a napadání. Já jsem si říkala, jestli to mám vůbec zakládat, nechtěla bych tu diskusi pak nechat zamykat a mazat, ale zajímalo mě, jak by to řešili ostatní, jaký na to mají náhled a taky jsem si doplnila chybějící info.
@Borrealis píše:
@MartinaIrena
JE tam přechod, je tam přechod pro chodce, je vidět na odkazu na mapy cz co jsem sem mrsklaleta se mluví o tom že ho zruší, je tam pořád
na tom přechodu je 50 ka – v obou směrech
Fakt je tam přechod? Nemyslíš ten nahoře v kopci?
@Kvestorka píše:
Tak jako laik to nedokázal zhodnotit. To ale neznamená, že může sednout do auta a jet jako blázen. Krajní nouzí se dá argumentovat v případě, že by se třeba z nějakého důvodu na tu záchranku nedovolal.
To je fakt
je tam
nemá tam co dělat ale je tam pořád
Příspěvek upraven 07.01.23 v 19:32
@MartinaIrena píše:
Fakt je tam přechod? Nemyslíš ten nahoře v kopci?
Mysli, jinej na Strakonicky neni. Vsude jsou podchody.
Ale radar je az za Lahovickym mostem, tam uz pak zadny prechody nejsou.
@Borrealis píše:
@MartinaIrenaje tam
Příspěvek upraven 07.01.23 v 19:32
nemá tam co dělat ale je tam pořád
@Borrealis píše:
@MartinaIrenaje tam
Příspěvek upraven 07.01.23 v 19:32
nemá tam co dělat ale je tam pořád
Není tam. Přechod je nahoře v tom kopci (ten těsně před výpadovkou ) Jeho naměřili až za Lahovickým mostem. Tady. Našla jsem to podle toho hnusnyho zabradli a kousku baráku naproti.
@Borrealis píše:
@MartinaIrenaje tam
Příspěvek upraven 07.01.23 v 19:32
nemá tam co dělat ale je tam pořád
Ano, tam je, je to ten v kopci. Ale tam neni zadny radar, cestou ze Ritky je prvni az za Lahovickym mostem.
@MartinaIrena píše:
Není tam. Přechod je nahoře v tom kopci (ten těsně před výpadovkou ) Jeho naměřili až za Lahovickým mostem. Tady. Našla jsem to podle toho hnusnyho zabradli a kousku baráku naproti.
Ano, je to tak, tam presne je radar. A zadne prechody az k Lihovaru.
@mroe píše:
Ano, je to tak, tam presne je radar. A zadne prechody az k Lihovaru.
Nicméně se můžeme vrátit k tomu, že tatík jel jak hovadp má padesátce a diví se, že mu vzali papíry ![]()
@MartinaIrena píše:
Nicméně se můžeme vrátit k tomu, že tatík jel jak hovadp má padesátce a diví se, že mu vzali papíry
Jen jsem chtela uvest na pravou miru vas spor. Jeho chovani neobhajuju. A 50 tam skutecne je a on to musel vedet, protoze z Ritky se do Prahy jinudy nedostane. Pokud tedy jezdi do Prahy…a ten radar je myslim i oznaceny, zadne prekvapeni to pro nej byt nemohlo.
@mroe píše:
Jen jsem chtela uvest na pravou miru vas spor. Jeho chovani neobhajuju. A 50 tam skutecne je a on to musel vedet, protoze z Ritky se do Prahy jinudy nedostane. Pokud tedy jezdi do Prahy…a ten radar je myslim i oznaceny, zadne prekvapeni to pro nej byt nemohlo.
ano, je označený
Měl si zavolat sanitku když to bylo tak rizikové a ne ohrožovat sebe, děti, partnerku a ostatní účastníky provozu