Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
@Keyllah to je naprosto normální a buď ráda, že to tak dobře zvládá
V čem je problém - vezmi to podle sebe - jak se ti chce do práce, nemáš nikdy ráno pocit, že chceš být doma, že se ti tam nechce, i když tě práce jinak baví a chodíš tam ráda? Ani dítě nemůže být 100% času šťastné, musí si odžít i určitou frustraci, že něco není, jak zrovna chce. Občas musí dělat i to, co zrovna nechce, třeba ráno vstát a jít do školky. To je celé.
Jak píše Temaho
scéna pro mamku, dcerka to musí zkusit, co kdyby se to povedlo a mohla zůstat doma
. pokud vy sama nevíte o něčem kde mohl být problém, tak nepovolte
myšleno v dobrém pro obě strany
Děkuji všem za odpovědi
asi se mnou mlátí těhotenské hormony, ty scény jsou opravdu srdceryvné, přímo na Oskara
ale protože vím, že jinak se jí tam moc líbí, tak se snažím to nevnímat, ale víte jak…ještě jednou děkuji a přeji příjemný zbytek dne ![]()
Máte doma předškoláka nebo prvňáčka?
Přidejte recenzi své školce, sdílejte zkušenosti a pomozte ostatním rodičům s výběrem.
PDF ke stažení a tisku zdarma.
Omalovánky, spojovačky, doplňovačky a další. Trénink zrakového vnímání i logického myšlení pro vaše dítě.