Odloučení dítěte od rodičů

95
1.7.15 22:22

Odloučení dítěte od rodičů

Myslíte že se mohlo nějak projevit třeba psychicky nebo jinak když rodiče dávali svoje dítě od 5 měs. do 5 let vždy na týden po - pá k babičce, dědovi a na sobotu a neděli si ho brali domů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
1.7.15 22:25
@henry7 píše:
Myslíte že se mohlo nějak projevit třeba psychicky nebo jinak když rodiče dávali svoje dítě od 5 měs. do 5 let vždy na týden po - pá k babičce, dědovi a na sobotu a neděli si ho brali domů.

podle me vůbec ne :kytka: taky od narozeni nasich prcku je mají na vikendy naší nekdy jedno a nekdy obe dve, tak na cely vikend a mala 6 let a malej 1,5 roku jsou naopak stastny a spokojeny vždy se k nim tesi stejne tak naší si je ochotne a samo berou a my si o to vic s manželem odpočineme a mame víkendy pro sebe :andel:
Nejspis k otmu měli nejaky důvod, ze to tak delali ne?

• Citovat
  • Upravit
brko
1.7.15 22:27

Já jsem o tom přesvědčena, ze jo. A hlavně nechápu, proč až to rodiče měli dělat…

• Nahlásit
  • Citovat
69307
1.7.15 22:27

Tak já bych řekla, že ano, a to dost. Je fuk, jestli k tomu měli důvod nebo ne, pokud je dítě celé jeho ranné dětství odkládáno na celý týden k prarodičů, jeho vztah k rodičům to IMHO poznamená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10365
1.7.15 22:29

Samozřejmě :lol: co to je za otázku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
607
1.7.15 22:29

Pokud jsou to milující, starající se prarodiče, tak nevidím důvod, proč by to mělo dítě psychicky poznamenat.
Ano, vztah s rodiči může být jiný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.7.15 22:30

@henry7 to by musel být sakra důvod, si tu situaci vůbec nedovedu představit. A to jsem šla brzy od děcek do práce s tím, že v pracovní době hlídali i prarodiče.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2422
1.7.15 22:33

Zda to vliv má, to opravdu netuším, přijde mi, že to dítě pak více vychovávají prarodiče a vztah k nim tedy bude jiný, než bývá běžné a naopak k rodičům, jakoby si rodiče a prarodiče vyměnili role, ale pro mě je to nepochopitelné a nepředstavitelné, i když otázka zněla jinak, musela jsem to napsat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
1.7.15 22:33

Bych řekla, že odloučení 5 dní v týdnu poznamená nejen dítě, ale i ty rodiče. :think: Na víkend syna babičce dávám, ale na celý týden? To bych nedala :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2929
1.7.15 22:36

Každý týden? Pokud ano, tak samozřejmě, že to dítě ovlivní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2201
1.7.15 22:41

8o 8o 8o Od pondělí do pátku? určitě poznamená!! Co to je za otázku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko

Jde taky o to, ze prarodiče mají jiné metody výchovy, které jsou někdy-příznejme si to-hodně mimo.

• Nahlásit
  • Citovat
26498
@JayLee píše:
podle me vůbec ne :kytka: taky od narozeni nasich prcku je mají na vikendy naší nekdy jedno a nekdy obe dve, tak na cely vikend a mala 6 let a malej 1,5 roku jsou naopak stastny a spokojeny vždy se k nim tesi stejne tak naší si je ochotne a samo berou a my si o to vic s manželem odpočineme a mame víkendy pro sebe :andel:
Nejspis k otmu měli nejaky důvod, ze to tak delali ne?

Nevím, jestli jsi to špatně nepřečetla. Tohle dítě měli rodiče jen o víkendech, prarodiče přes týden. 5 let.

Za mne rozhodně ano a je to pro mne nepochopitelné.
A mám i v rodině důkaz toho, že tohle prostě může špatně dopadnout, i když vlivů může být vždy více. Ale rodič kašlající na své dítě se na psychice dítěte podepíše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2201
1.7.15 22:42
@JayLee píše:
Nejspis k otmu měli nejaky důvod, ze to tak delali ne?

Předpokládám, že jsi si to špatně přečetla. Zakladatelka nemyslí dát dítě na víkend, ale na víkend si své dítě brát. Přes týden u prarodičů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
95
1.7.15 22:48

Rodiče na dítě nekašlali měli dítě rádi, prarodiče měli také dítě rádi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama