Odstranění pih na obličeji laserem

18
12.2.21 15:28

Odstranění pih laserem obličej

Dobry den, byla jsem na začátku prosince na odstranění pih v obliceji laserem, bohužel se mi to sice dobre hojilo, ale co nechapu, pod jizvou se mi delaji pihy znovu, nebo takove hnede flíčky, nechápu to, vadi mi to, hlavne esteticky je to jako bych tam mela i jizvu i pihu… Jsem z toho smutna =( mate s tim někdo zkušenosti??? Co s tim??? Predem podotykam, ze jsem se neopalovala, solarka byla zavřená a na horach ani nikde jsem nebyla… Takze ze slunicka to neni. =( poraďte prosim… Zkusim napsat na tu kliniku, sla by reklamace, ze mi to spatne odstranili a opet to dorůstá??? Nebo?? :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
67
13.2.21 15:21

Ahoj, já jsem byla vloni v září a doktor mě upozorňoval, že se může stát, že se i po odstranění ta piha objeví znovu (už si to nepamatuju úplně přesně, jak to povídal, ale některý pihy jsou prostě takovej typ, že i po odstranění znova vyrostou). Já jsem pokaždé, když jsem šla ven, mazala padesátkou a zatím se mi žádná znovu neobjevila. Se dvěma jsem taky byla na vyříznutí a u jedné z nich se mi po čase udělala taková lehce vystouplá jizvička, ale ta už zase zmizela…
Na klinice mi říkali, že během tří měsíců po vypálení mi můžou udělat korekci (zahrnuto v ceně zákroku), pokud by se při vyhojování ukázalo, že mi nevypálili celou. Ale taky mě upozorňovali právě na tu možnost, že mi vyroste znovu, a s tím že už moc nenadělají..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.2.21 23:29

Ahoj. Stalo se mi úplně to samé, cca před půl rokem. Volala jsem na kliniku a šla jsem prostě znova.

Nic jsem nedoplácela, bralo se to jako korekce. Ale záleží na tom, kde jsi byla. Tohle je na jejich interních předpisech. 😊

Blbý je, že se mi ta piha objevila znovu i po druhé korekci, je mrcha nějaká odolná. Přemýšlím, jestli jít teda potřetí, nebo se na to vykašlat.

(Nechci tě děsit, snad to tobě podruhé zabere)

• Citovat
  • Nahlásit
18
17.2.21 22:58

Tyjo děkuji holky, mne z kliniky napsali, ze jsem s tim byla obeznamena 2.12. Co jsem byla na laseru a ze se to stává a muzou mi nabídnout nový termin, ze tyto odolne pihy se dělají už s jinym laserem a cena se pohybuje kolem par stokorun… Takze oni jsou na to i různé typy laseru co jsem pochopila?!?! :roll: no uvidime, ale mam to na takovych blbych mistech, aspon, ze se mi to dobre hojilo, ještě se zeptám, byl nebo zna někdo z Vas korekci jizev??? Pry taky se dělají laserem… Ja mam s pihy problém, pet v obliceji sice pryč, ale ty kolecka jizev jsou větší, než byly ty pihy… Tak me zajima, za jak dlouho to vybledne? Nebo jestli je nejaka možnost korekce jizev? :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat