Okamžité zastavení menstruace

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
15.11.21 07:24

Okamžité zastavení menstruace

Ahojky, potřebovala bych okamžitě zastavit menstruaci. Tedka ramo mi začala a vim ze se mi neztratí o 6 dni (ms mam cca 6 dni a keste ji NEMAM PRAVIDELNOU), ale pomohlo by mi aspon kdyby ee zkrátila o 3-4dny🙏🏻PROSIM BABSKÉ RADY :srdce: NEBO NĚJAKÉ RADY NA ZMÍRNĚNÍ

Příspěvek upraven 15.11.21 v 08:11

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17188
15.11.21 07:28

Nic. Jedině čím můžeš ovlivnit MS je hormonální antikoncepce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.21 07:30

@Netopirek je mi 13,takže antikoncepce asi ne

• Citovat
  • Nahlásit
4296
15.11.21 07:31

Nejde :nevim: odlupuje se ti delozni sliznice, ta musi ven :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33111
15.11.21 07:31

To nejde. Můžeš zkusit zmírnit krvácení pitím citronový šťávy. Vymačkat citron do vody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18768
15.11.21 07:33

Ted už nezabere nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17188
15.11.21 07:38
@Anonymní píše:

Tak pak je průběh tvoji MS úplně normální.
A zvykej si. Šest dní MS je běžné, není to nic neobvyklého

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7275
15.11.21 08:17
@Anonymní píše:

Nedělej hlavně žádné pokusy. Na okamžité zastavení není nic. V případě oddálení, např. že člověk jede na dovolenou, lékař (gynekolog) může napsat prášky, využila jsem jednou a rozhasila jsem si na několik měsíců pravidelnost, takže už neřeším a nechávám to na přírodě. Hormonální antikoncepci neber ani v budoucnu, je to sviňstvo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2713
15.11.21 08:40

Zkus pít vodu s citronem, může zmírnit intenzitu nebo zkrátit délku trvání. Ale taky nemusí, většinou je potřeba to pít aspoň týden předem. Jinak nic na okamžitě zastavení neexistuje. Pokud máš nějakou akci nebo cokoliv, kvi čemu se ti to teď nehodí, porad se s mamkou, třeba bude vědět jak zařídit co nejpříjemnější průběh.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2129
15.11.21 08:53

Není nic. Bohužel. Hlavně nedělej nějaké hokusy pokusy, ať si menstruaci úplně nerozházíš. Pak se ti může stát jako jedné mé kamarádce, že měla menses dva měsíce v kuse - už si nepamatuju jak se jí to povedlo, ale povedlo se.
Poraď se s mamkou/tetou - pokud potřebuješ do vody nebo tak, tak tampony.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4390
15.11.21 09:30
@Anonymní píše:
Ahojky, potřebovala bych okamžitě zastavit menstruaci. Tedka ramo mi začala a vim ze se mi neztratí o 6 dni (ms mam cca 6 dni a keste ji NEMAM PRAVIDELNOU), ale pomohlo by mi aspon kdyby ee zkrátila o 3-4dny🙏🏻PROSIM BABSKÉ RADY :srdce: NEBO NĚJAKÉ RADY NA ZMÍRNĚNÍPříspěvek upraven 15.11.21 v 08:11

Ja ji mela na zacatku (ms od 11) nejakych 10 dnu. S menstruaci a cyklama neni dobre si zahravat, do budoucna to muze privodit jen problemy. od 15/16 se muzes domluvit s doktorem ohledne antikoncepce, ktera pomuze se zmirnenim krvaceni a zkraceni cyklu. a ehm.. server je pro 16+ ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.11.21 04:43

Ahojly chci se zeptat jestli někdo náhodou nebral norethisteron zentiva na oddálení menstruace? Já ho vždycky brala 3 dny před menstruaci.. Jenže teď přišla dřív mám jen špinění vzala jsem jsi hned jeden prášek. Kdy by měla menstruace ustát?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat