Reklama

Ombre vlasy - Ostrava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dančaxoxo
Nováček 1 příspěvek 28.12.16 20:03
Ombre vlasy Ostrava

Ahojte ve spolek! :srdce: Nedavno jsem premyslela nad zmenou vlasu a napadlo me, ze bych mohla zkusit omre. Bojim se ale, ze to kadernice nejak nezvladne, protoze uz jsem videla dost nepodarenych kousku :potlesk:. Tak jsem se chtela zeptat na vase zkusenosti a jestli nekdo nevite o dobre kadernici v Ostrave (ale abych za to zas nedala balik :lol: ) Preji hezky den a predem dekuji!! :srdce:

Reklama

Reakce:

Taao 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 21:33

@Dančaxoxo Bezkonkurenční je Terezie Havlová v centru Ostravy. Na svých webovkach má ceny nebo ji napiš na messenger s otázkou na cenu.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama