Ombre vlasy - Ostrava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dančaxoxo
Nováček 1 příspěvek 28.12.16 20:03
Ombre vlasy Ostrava

Ahojte ve spolek! :srdce: Nedavno jsem premyslela nad zmenou vlasu a napadlo me, ze bych mohla zkusit omre. Bojim se ale, ze to kadernice nejak nezvladne, protoze uz jsem videla dost nepodarenych kousku :potlesk:. Tak jsem se chtela zeptat na vase zkusenosti a jestli nekdo nevite o dobre kadernici v Ostrave (ale abych za to zas nedala balik :lol: ) Preji hezky den a predem dekuji!! :srdce:

Reakce:
Taao
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 21:33

@Dančaxoxo Bezkonkurenční je Terezie Havlová v centru Ostravy. Na svých webovkach má ceny nebo ji napiš na messenger s otázkou na cenu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Dokažte, že jste to viděli! Kritikům filmu s Lucií přišla bizarní výzva od tvůrců

Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková (38) by ráda rozjela svou zahraniční... číst dále >

Druhý útočník podezřelý z vraždy pumpařky: Ulítával na bitkách a ojetinách

Policisté už zadrželi i druhého muže, který měl přepadnout čerpací stanici u... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >