Opalovací mléko bez roztírání?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anna85
Kecalka 255 příspěvků 18.03.18 07:14
Opalovaci mleko bez roztirani?

Dobre rano, nevite/nemate zkusenost jestli vubec existuje opovaci mleko ci olej ve spreji, ktere se jen nastrika a nemusi dal roztirat? myslím pro dospělého.
Zatim jsem narazila jen na ty co se sice pohodlně nastrikaji, ale stejne je musite rozetrit. :) diky

Reklama

Reakce:

vulpes
Závislačka 4768 příspěvků 18.03.18 08:03

Záleží, jak dokonale přesně to umíte nastříkat :nevim: když je v tom strojová přesnost, tak roztírání není potřeba.
mléko s mechanickým rozprašovačem ze své podstaty těžko, ale olej ve spreji (třeba co vždycky mám z DM), tam by s tím neměl být problém

MarketinkaKopretinka
Ukecaná baba ;) 1982 příspěvků 18.03.18 08:38

@Anna85 záleží pro jakého dospeleho, já už vím, že když si zaplatím drahou dovolenou, tak rozhodně nešetřil na opalovacích, to mi pak za to nestoji. Z Justu jsou opravdu špičkové, mají nové filtry. A mají i ve spreji. Známá má manžela chlupáče, ale jako hodně a ten nadšen, že se to jen na jedno rozetření rozmázne. A kamarádka ho bere pro děti, že to s tím perfektně zvládnou já mám radsi to, co není ve spreji, ale to rozetřít musíš.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 15867 příspěvků 18.03.18 08:39
@Anna85 píše:
Dobre rano, nevite/nemate zkusenost jestli vubec existuje opovaci mleko ci olej ve spreji, ktere se jen nastrika a nemusi dal roztirat? myslím pro dospělého.
Zatim jsem narazila jen na ty co se sice pohodlně nastrikaji, ale stejne je musite rozetrit. :) diky

Potřebuješ to pro invalidu co nemá ruce? Nemůže ten krém na něj nastříkat a rozetřít někdo jiný?

nozu
Extra třída :D 11260 příspěvků 18.03.18 08:44

Manžel nesnáší roztírání krémů na opalování. Kupuju mu z Dm sprej na opalování s té jejich řady s přídavkem SPORT. Ten se roztírat nemusí. Záleží ale také na tom, jak moc citlivou kůži máš. tohle zrovna není na náchylnou pokožku, i když to má faktor 30…

Jana206
Nadpozemská drbna 25983 příspěvků 18.03.18 09:16

Olej z dm, nastrikat ze vzdalenosti 20 cm.

Anna85
Kecalka 255 příspěvků 18.03.18 09:20

@Kobliha51
Neni invalidni :)
Bratr jede na panskou jizdu k mori, no a nechce se tam natirat navzájem s kamarády :lol:. Tak mi psal jestli nevim o necem bezkontaktnim :).
My doma pouzivame normalne roztiraci mleka.

Anna85
Kecalka 255 příspěvků 18.03.18 09:21

@nozu @Jana206 @vulpes
Diky, do dm zitra zajedu a podivam se po tom :palec:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 15867 příspěvků 18.03.18 09:22
@Anna85 píše:
@Kobliha51
Bratr jede na panskou jizdu k mori, no a nechce se tam natirat navzájem s kamarády :lol:. Tak mi psal jestli nevim o necem bezkontaktnim :).
My doma pouzivame normalne roztiraci mleka.

Jo. To chápu. Musí se tam hned seznámit s místními děvčaty a bude po problému. :dance: :dance: :mavam:

vulpes
Závislačka 4768 příspěvků 18.03.18 09:38
@Anna85 píše:
@Kobliha51
My doma pouzivame normalne roztiraci mleka.
:lol: :lol: :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Neupravená Hanka a příjezd sanitky! Krampol podruhé slavil narozeniny

V řadě druhou oslavu svých osmdesátých narozenin uspořádal v úterý večer... číst dále >

Britské šílenství: Fotbal narušuje svatby i divadelní představení!

Anglie je kolébkou fotbalu, nabízí tu nejlepší ligovou soutěž na světě, jenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama