Orbitrek

14.6.07 08:19

Orbitrek

Ahojky holky,
můžete mi prosím poradit ohledně koupě Orbitreku? Koukala jsem na tento http://www.tv-products.cz/…atinium.html. Nemáte někdo zkušenost? Co vše ukazuje na displeji? Nekymácí se?
Předm děkuji za vaše tipy. :)

Renča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1679
14.6.07 18:48

taky prosím o info a doplňuji otázky - není hlučný?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
14.6.07 19:43

Ahoj, přesunula jsem diskusi do cvičení :)
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
769
8.12.10 22:33

MAM 4 ROKY ORBITREK OLPRAN JE SUPER,, JA JSEM STRASNE POKOJENA UKAZUJE VSE NUTNE MERI TEP , ATD,, JE STABILNI A JEDE JAKO DRAK :-)0
TOHLE JE NOVA VERZE TEN MUJ JE STEJNY JEN STARSI DESIGN STAL 7 000 ,, http://www.olpran.cz/…7587-bk.html?L=1

PLNO LIDI TY ORBITREKY PRODAVA ALE TO KVULI TOMU ZE NAKONEC NA TOM STEJNE NECVICI,, JA BYCH HO NEDALA Z RUK:-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Holma
11.4.12 18:41

Ahoj,

uvažuji o koupi Orbitreku. Zajímalo by mě, zda ho někdo máte, jaký a jak jste s ním spokojený.

Díky moc za rady a tipy.

• Nahlásit
  • Citovat
5352
11.4.12 18:48

Podle mě nejlíp je si ten svůj vybraný typ někde naživo prohlédnout, ideálně zkusit :-)
Já koupila obyčejný elptical z Tesca akci za 2990 korun a jsem spokojená. Za těch pár korun odvádí dobrou službu a cvičím na něm často. Vyhovuje mi, že má více možností, kam s rukama. Nejen jednu polohu. Střídám minutu cvičení s rukama na táhlech, pak minutu držím čidla a měřím tep a pak minutu mám ruce na spojovací tyčce která je v takové výšce, že se na ty ruce navalím a tím odlehčím celou horní část těla a jedu jako na kole ve vyšším tempu (něco jako rovinka ze sedla na spinningu). Cvičení je díky tomu rozmanité a mnohem rychleji utíká. Jet 45 minut neustále ve stejné poloze bych asi nevydržela. Tak tolik tip ode mě :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.12 12:16

mám orbitrek z TV products a co bych hodně vytkla je,že je strašně hlučný :( :( jinaj he stabilní,počítač ukazuje dobře-spálené kalorie,rychlost,čas.
Taky nevím,jestli mám krátké ruce,ale mám pocit,že se musím k madlům strašně moc naklánět,když na ně mám dosáhnout,musím být hodně ohnutá dopředu a je to nepříjemné.Ale nemám zkušenost s jiným orbitrekem,takže nevím,jestli to tak nemá být :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Uju
6663
1.1.15 13:16

Ahoj holky. Jdu si pro radu nebo tip. Manžel se rozhodl hubnout a chce orbitrek, ale je tu velkej problém. Oni jsou většinou jen do 130Kg což by docela jistě vzal za své. Hledala jsem na netu a orbitrek s nosností 150-180Kg je nejlevnější cca za 25tis 8o Vím, že švagrovka má s větší nosností, ale z jistých důvodů ji nechcem volat a ptát se kde ho sehnala.(tolik peněz určitě nestál)
Proto se chci zeptat. Máte tip, kde by se dal koupit s takovou nosností a přitom stál tak do 15 tis max???
Pokud víte, prosím hoďte mi odkaz. Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11659
1.1.15 13:20

Zkuste mrknout na web kde prodavaji stroje vyrazene z fit center. Prodavaji je za dobre ceny treba z duvodu ruseni fitka. Pokud teda nechcete funglovku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.15 13:24

Ahoj,
hledala si na Heurece? Tam můžeš přímo zadat rozpětí.
Tady jsou do 150 kg - http://elipticke-trenazery.heureka.cz/f:8748:150-180/?o=4

Nad 150 už stojí asi opravdu moc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.15 13:46

Brrr dámy, mám crossový trenažér kettler, je super, ale už s 80 kily se třásl :D teď mám 108, bojím se o něj až porodím :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
514
1.1.15 14:09

Taky ho mám přislíbený od přítele, jen si dávám otázku, jestli mi pomůže, néé že bych ráda necvičila, ba naopak, uplně se na něj klepu :mrgreen: Ale, týdně svižně nachodím cca 15km, doma tak obden 40sedů lehů na bříško, pár cviků na nohy a zadek, a váha neustále neklesá, cvičím cca měsíc, chůze už půl roku, doma neustále něco někde uklízím po svištích, takže žádný leháro. Tak jsem po Štědrovečerní večeři upravila jídelníček, začla si hlídat pitný režim (diety nechci, proto jen upravila) a ani kg dole. A jediný, co se vlastně stalo je, že jsem za rok nakydla o pět kg :cert: Jedinej můj hřích je čokoláda, max 1do týdne a vitakáva s mlikem 2×denně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
514
1.1.15 14:10

Jinak orbiterk mam od kamošky za 500,už na něm necvičí a ma ho jen na půdě :D Zbývá jen odvést

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26119
1.1.15 14:42

@Mari-KusKus ahoj,taky mám Kettlera a netřese se, přijde mi, že je kvalitní. Myslíš, že ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sissi79
1.1.15 14:47

Kettler je hodne kvalitni znacka, je dulezite si ale vybrat spravny typ podle vysky, vzdalenosti slapadel apod..

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama