Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Nechte ji, holku, být. Má co chtěla. Vyrůstat v takové podařené rodince…
Orny mě dost překvapila, že zůstala s Pepou. I když je postarší, poměrně sešlej a žádnej krasavec. Navíc asi bez extra výdělku. Takže asi fakt láska??? ![]()
Na Koktáky v jejich reality šou jsme nekoukala, takže jsem Moniku naživo neviděla. Její prohlášení jsou poměrně radikální, já si neumím představit, že bych byla vůči svým dětem takto urputná. Že má milenecký vztah s mladíčkem cca o 20 let mladším je pozoruhodné, že mu chce ve skoro 50ti povít dítě ještě pozoruhodnější. Tady bude ještě sranda ![]()
@pe-terka píše:
Orny mě dost překvapila, že zůstala s Pepou. I když je postarší, poměrně sešlej a žádnej krasavec. Navíc asi bez extra výdělku. Takže asi fakt láska???
Na Koktáky v jejich reality šou jsme nekoukala, takže jsem Moniku naživo neviděla. Její prohlášení jsou poměrně radikální, já si neumím představit, že bych byla vůči svým dětem takto urputná. Že má milenecký vztah s mladíčkem cca o 20 let mladším je pozoruhodné, že mu chce ve skoro 50ti povít dítě ještě pozoruhodnější. Tady bude ještě sranda
Orny mě též překvapila, věřím tomu, že je opravdu zamilovaná, když o ní někde čtu, je mi i sympatická, navíc pohledná, Kokta má charisma, jsou úžasní a přeji jim jen to dobré, Monika- no comment. Též nechápu, že své děti tak odstřihla, je to smutné. Štiky jsem nesledovala, viděla jsem všehovšudy půl dílu.
@Russet píše:
Nechte ji, holku, být. Má co chtěla. Vyrůstat v takové podařené rodince…
Rodinu si člověk nevybírá, její táta Michal je asi normální muž, matka Monika velice nestandardní, svérázná bytost, snad jí klape manželství, věřím, že ano, vypadají šťastně.
@Klopotkova píše:
Rodinu si člověk nevybírá, její táta Michal je asi normální muž, matka Monika velice nestandardní, svérázná bytost, snad jí klape manželství, věřím, že ano, vypadají šťastně.
Jo, jsou vopravdu šťastný, protože ona žije v Německu s nějakou hokejkou. To píšou v bulváru. Měla jsem čest vidět tu reality show Štiky a obrázek jsem si udělala. Za prachy vše ![]()
@Russet píše:
Jo, jsou vopravdu šťastný, protože ona žije v Německu s nějakou hokejkou. To píšou v bulváru. Měla jsem čest vidět tu reality show Štiky a obrázek jsem si udělala. Za prachy vše
Téma je o Ornelle, o té jsem i psala, vím, že Monika žije v Německu s nějakým mladíčkem a že se svými dcerami není v kontaktu, toť vše.
@Klopotkova píše:
Téma je o Ornelle, o té jsem i psala, vím, že Monika žije v Německu s nějakým mladíčkem a že se svými dcerami není v kontaktu, toť vše.
Když si přečteš svou reakci, máš za větou o mámě čárku a pokračuješ manželstvím. Takže není poznat, čí manželsví klape, ale logicky to staré Štiky
@Russet píše:
Když si přečteš svou reakci, máš za větou o mámě čárku a pokračuješ manželstvím. Takže není poznat, čí manželsví klape, ale logicky to staré Štiky
Monika snad ani vdaná není, tedy myslím, že není.