Ahoj holky prosím vás o radu protože už vážně nevím zda jen já jsem tak divná. Už delší dobu(několik cyklů) dělám OT, přidávám foto jakou maximální čárku jsem na něm kdy našla, takže podle všeho jsou takové testy negativní. Avšak dle doktorky ovulace normálně probíhá Třeba tento měsíc jsem přesně tento OT měla 16.11. což jsem byla 13DC, pak se 18.11. dostavil ukázkový plodný hlen a začali i bolesti břicha, to jsem byla přesně v polovině cyklu 15DC(cykly mám pravidelně jako hodinky přesně 30 denní) Je prosím možné, že test(já) pouze nezachytí tu nejvyšší hodnotu a proto je nemám nikdy pozitivní? Stalo se to také některé z vás, že testy neměla nikdy pozitivní a přesto ovulace probíhala? Děkuji
Citovat
Upravit
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!
Ahoj holky prosím vás o radu protože už vážně nevím zda jen já jsem tak divná. Už delší dobu(několik cyklů) dělám OT, přidávám foto jakou maximální čárku jsem na něm kdy našla, takže podle všeho jsou takové testy negativní. Avšak dle doktorky ovulace normálně probíhá
Třeba tento měsíc jsem přesně tento OT měla 16.11. což jsem byla 13DC, pak se 18.11. dostavil ukázkový plodný hlen a začali i bolesti břicha, to jsem byla přesně v polovině cyklu 15DC(cykly mám pravidelně jako hodinky přesně 30 denní) Je prosím možné, že test(já) pouze nezachytí tu nejvyšší hodnotu a proto je nemám nikdy pozitivní? Stalo se to také některé z vás, že testy neměla nikdy pozitivní a přesto ovulace probíhala? Děkuji 