Reklama

Otěhotnění po metodě macs

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kakaramelka
Závislačka 2857 příspěvků 01.05.18 09:16
Otěhotnění po metodě macs

Ahoj holky, krátce můj příběh… 4roky se snažíme, zjištěno pcos - laparku 1/2roku šlapou jak hodinky, přirozeně biochemické tehu… Návštěva car iui se ne zadarilo následovalo ivf zadarilo se ale opět biochemické pak ket se stejným koncem, půl roku pauza, následně nový car, kde nám byl zjištěn zánět ureaplasma plus apoptoza spermií… Vyzkoušeno 2×iui jedno biochemické, teď nás čeká ivf stim, že nám doporučili metodu macs, chci se zeptat jestli je tu někdo se stejným problémem, kterému tato metoda pomohla k vytouženému miminku??? :mavam:

Reklama

Reakce:

Anitramm
Kecalka 117 příspěvků 01.05.18 09:24

https://www.emimino.cz/…macs-234501/ :kytka:

kakaramelka
Závislačka 2857 příspěvků 01.05.18 14:08

@Anitramm dekuju

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Telefon za volant nepatří! Snad to byla u Patricie Solaříkové jen výjimka

Používání mobilního telefonu za volantem je sice od roku 2002 na českých... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama