Otěhotnění po metodě macs

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kakaramelka
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 01.05.18 09:16
Otěhotnění po metodě macs

Ahoj holky, krátce můj příběh… 4roky se snažíme, zjištěno pcos - laparku 1/2roku šlapou jak hodinky, přirozeně biochemické tehu… Návštěva car iui se ne zadarilo následovalo ivf zadarilo se ale opět biochemické pak ket se stejným koncem, půl roku pauza, následně nový car, kde nám byl zjištěn zánět ureaplasma plus apoptoza spermií… Vyzkoušeno 2×iui jedno biochemické, teď nás čeká ivf stim, že nám doporučili metodu macs, chci se zeptat jestli je tu někdo se stejným problémem, kterému tato metoda pomohla k vytouženému miminku??? :mavam:

Reklama

Reakce:

Anitramm
Kecalka 110 příspěvků 01.05.18 09:24

https://www.emimino.cz/…macs-234501/ :kytka:

kakaramelka
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 01.05.18 14:08

@Anitramm dekuju

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší řežba v historii? Takhle chorvatský fotbal rozpoutal válku v Jugoslávii!

Fotbalisté Chorvatska na světovém šampionátu drtí jednoho soupeře za druhým a... číst dále >

Jiří Čunek debatoval s nejslavnější českou transsexuálkou. A bylo to ostré!

FTV Prima na svém Facebooku už nějakou dobu vysílá online pořad s názvem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama