Otěhotnění při kojení a bez MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  22.02.18 12:57
otěhotnění při kojení a bez MS

Dobrý den mohu se zeptat je možné otěhotnět 7 týdnů po porodu když plně kojím a menstruace ještě nebyla? Děkuji za odpověď

Najdete v encyklopedii: Otěhotnění v šestinedělí

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 8506 příspěvků 22.02.18 12:58

Ano. Z první ovulace, pak by ms uz nedorazila

unuděná
Závislačka 4889 příspěvků 22.02.18 12:58

Možné je vše :nevim: protože samozřejmě první menstruaci předchází ovulace..

Anonymní  22.02.18 12:59

Je to málo pravděpodobné, ale je to možné. Kamarádka má takto děti po 11 měsících. Já jsem taky otěhotněla během kojení a bez ms, ale o něco později než po 7 týdnech.

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9807 příspěvků 22.02.18 13:04

Ano. Známá má děti přesně rok od sebe: po necelých třech měsících od porodu na to poprvé vlítli, a už bylo zaděláno…

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1693 příspěvků 22.02.18 13:10

Samozrejme, ze je to mozne. Pravdepodobnost je asi mala, ale nikdy nevis, kdy muze dojit k ovulaci a kojeni neni antikoncepce.

jdukolem
Hvězda diskuse 49254 příspěvků 22.02.18 13:11
@Anonymní píše:
Dobrý den mohu se zeptat je možné otěhotnět 7 týdnů po porodu když plně kojím a menstruace ještě nebyla? Děkuji za odpověď

ano je to možné, kojení není antikoncepce

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 1905 příspěvků 2 inzeráty 22.02.18 13:17

Dnes mě na to výslovně upozornila gynekoložka, že nejsem chráněná ani když kojím a MS se po porodu ještě nedostavila. Takže ano, je to možné.

Káťa19
Kelišová 5871 příspěvků 40 inzerátů 22.02.18 14:15

Mozne to je, ale malo pravdepodobne

Agrion
Závislačka 2684 příspěvků 22.02.18 14:34

Ja teda nevim jak je to s tou pravdepodobnosti… ale moje vami popisovana nepravdepodobnost pujde v zari do prvni tridy :lol: Takze bacha!

radkka
Generální žvanilka 20020 příspěvků 22.02.18 15:50

Samozřejmě. To tady nikdo neví nic o biologii? Ovulace předchází menstruaci, jak víš, že se za týden nespustí?

Anonymní  22.02.18 17:27

Dnes na kontrole mudr říkal že na MS se to nechysta a že kdy je dostanu je ve hvězdach.. ovulaci by poznal ne?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Já jsem muslim, tohle si nechte! Egyptský gólman odmítl pohár pro hráče utkání

Brankář egyptské fotbalové reprezentace Muhammad Šanáví na sebe upozornil... číst dále >

Ať žije Zeman! Opilci v centru města vystrčili zadky a spálili své trenky

Přinejmenším neobvyklý pohled se naskytl kolemjdoucím obyvatelům Liberce,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyřčata přišla na svět v osmém měsíci. Rodiče si přejí soukromí a klid

Čtyřčata, která se narodila 11. června v pražské motolské nemocnici, přišla... číst dále >

OBRAZEM: Nejznámější čtyřčata v Česku. Poslední se narodila před týdnem

Po patnácti letech se v České republice opět narodila čtyřčata, už... číst dále >

Reklama