Otěhotnění s nitroděložním tělískem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pavlik
Nováček 5 příspěvků 27.04.09 13:43
Otěhotnění s nitroděložním tělískem?

Dobrý den. Mám přes rok zavedené tělísko, zatím bylo všechno v pohodě. V pátek jsem měla bolesti v podbřišku, typické menstruační křeče, dost velké. Vzala jsem si pro jistotu vložku a říkala si, že to každou minutou musím dostat. Křeče byly čímdál větší, až jsem si vzala Ibalgin. Jenže menstruace nepřišla dodnes (pondělí) 8O . Ty bolesti břicha skoro ustaly, občas tam cítím spíš tlak. A k tomu mě ještě v neděli začaly bolet prsa. Ale ne u bradavek, spíš po stranách. To už je ale dneska taky trochu lepší, i když v nich cítím pořád takové napětí. Jinak se cítím už nějakou dobu hodně unavená, bolí mě klouby, často mě bolí hlava a taky se mi hrozně zhoršila pleť. Mnohem víc se mi mastí a taky mám hodně beďarů. Včera jsem si dělala test, ale vyšel negativní. Jenže menstruaci bych měla dostat až dnes nebo zítra. Takže uvidím :) Ale skoro mi připadá, že mám příznaky těhotenství. Hlavně ty menstruační bolesti bez menstruace :( Máte někdo zkušenosti s otěhotněním s tělískem? Mám obyčejné s nějakým drátkem, ani nevím s jakým, asi s mědí. Je mi 24, za necelý rok budu končit vysokou. Ale mimi by mi nevadilo :wink: Díky za odpovědi!

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reakce:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 27.04.09 14:01

Já osobní zkušenost nemám, ale moje kamarádka šla na kontrolu s tělískem a doktor ji oznámil, že je v 5.měsíci..

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 27.04.09 14:36

Takovej dotaz:nema se nahodou telisko zavadet az po porodu???A star­sim zenam?

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 27.04.09 15:19

Moje kamarádka taky měla tělístko a otěhotněla. A je mladá a deti žádné. asi měla nějaké hormonální, nebo tak. U nás ho mudra davala normálně. jen některé až po třech dětech.

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 27.04.09 15:58

no ja mela zato ze se to dava az po detech.Jinak jsem cetla ze menstruace pri zavedeni teliska byt nemuze.Ale o tehotenstvi tam toho bylo taky dost pri telisku.

Pavlik
Nováček 5 příspěvků 27.04.09 17:09

Někteří lékaři zavádějí tělísko jen ženám, které děti mají. Já jsem schválně přešla k lékaři, který je zavádí i nerodičkám, protože jsem tělísko chtěla, ale moje tehdejší doktorka byla proti a nutila mi Depo Proveru. HA mi nedělala dobře. Jinak při tělísku, které mám já, se normálně menstruuje, menstruace může ustat jen u hormonálního tělíska (já mám nehormonální). Každopádně já momentálně nemenstruuju :?

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 27.04.09 19:45

Mám stejnou zkušenost jako hkac. Kamarádka s tělískem otěhotněla a dokonce jí ještě přišla MS, takže byla ve 3.měsíci.
Tak si asi budeš muset udělat test. :D

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 27.04.09 20:54

Jinak nejlepsi bude ten test si udelat.pak dej veedet jak jsi dopadla.Docela me to zajma.

Pavlik
Nováček 5 příspěvků 28.04.09 13:33

Děkuji všem za odpovědi. Já jsem si už jeden test dělala, vyšel negativní. Ale je pravda, že to bylo asi moc brzy. Jinak moje aktuální situace je taková, že menses stále nic, břicho pobolívá chvílemi, ale už ne vůbec tolik, jako v pátek. Nevíte náhodou, čím jiným by takové „menstruační bolesti bez krvácení“ mobly být způsobeny? Je pravda, že u mě má můj doktor podezření na endometriózu, tam sice pobolívání být může, ale žeby takový křeče? Mimo menses? O tom jsem se nikde nedočetla :? Tak fakt nevím. Ale je to zvláštní, jak se ten čas teď vleče…

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 28.04.09 14:11

Nechci zbytečně strašit, ale mudra mi řikala, že mnohem častější mimoděložní těhu je prave u tělísek. Pokud máš křeče raději bych bežela na gyndu. Oni ty následky jsou někdy opravdu hrozné z mimodeložní­ho..... Tak doufám, že to není tvuj připad.

Pavlik
Nováček 5 příspěvků 29.04.09 19:23

Hmm, z mimoděložního těhu mám taky strach :cry: Ale teď už křeče nemám, ty jsem měla jenom v pátek. Teď mě jenom trochu pobolívá podbřišek. Včera jsem zase dělala test, zase negativní. Ještě pár dní počkám, pokud to nedostanu, tak k doktorovi zajdu. Nebo samozřejmě pokud by se bolesti zhoršily. Já už fakt nevím :( Jsem z toho hrozně vynervovaná :cry:

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 29.04.09 19:28

Tak budu držet paalce, at to dobře dopadne. A ty by jsi chtěla miminko?? Promin, že se ptám :oops: , jen jsem zvědavá. Určitě pak písni jak to dopadlo :wink:

Pavlik
Nováček 5 příspěvků 02.05.09 10:10

Jestli bych chtěla mimi, to je ta otázka. Chtěla, moc chtěla, ale tak za dva roky. Až budu mít dostudováno a budu mít vyřešený bydlení, abych se mohla z těhotenství radovat a aby mimísek přišel do dobrých podmínek. A taky abych se s ním v bříšku nemusela učit na státnice. To by se mi narodil neurotickej promovanej inženýr :-) Ale teď už to je neaktuální. Dostala jsem totiž menstruaci. A dost silnou, takže by to asi mimi v bříšku neustálo. Takže se prozatím s těhulkama loučím. A doufám, že sem za čas zavítám už opravdu těhu :D Hodně štěstíčka a zdravíčka vám i vašem mimi. A těm, které se o těhu pokouší, brzký úspěch! Pa pa a děkuji všem přispívatelkám :)

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 02.05.09 21:01

Rozumím ti, takhle to bude lepší. Hlavně, že se to vysvětlilo a není to ten strašák mimiděložní. Tak užívej studování a určitě se potkáme. Já ně jako těhulka, ale třeba ty :wink:

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.09 13:05
Stejný problém

zdravím,mám stejný problíém.Tělísko mám přes rok a menses sem měla mít už 20.dubna a nic.testy jsem si už dělala 2 a vždycky negativní.nervozní jsem ale stejně a to tak že dost.K doktorce sem objednaná,ale až na 21.května.jinak mám už děti dvě,vždycky sem brala prášky,tak tedˇ sem se dala na tělísko.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Kopřivová a její teleshopping: Brzy strčí do kapsy i Horsta Fuchse

Být partnerkou úspěšného sportovce je pro spoustu dam něco jako svatý grál a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >