Otěhotnění v šestinedělí po revizi dělohy

Napsat příspěvek
Velikost písma:
15196
4.5.19 19:46

@Madzha to se neboj. a nezapomen zitra zalozit dalsi diskuzi pod dalsim nickem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2249
4.5.19 19:46
@Madzha píše:
Velice dekuji vsem zucastnenym, ktere se vyjadrily k memu prispevku, jde videt, ze nektere damy maji opravdu mleko na mozku (tim se hluboce omlouvam tem inteligentnim, ktere tu neresi nesmysly), je tu asi miliarda zenskych, ktere zakladaji stejne nebo podobne diskuze, Vas to nejak poburuje, pohorsuje, urazi, omezuje, ze mate zapotrebi sedet u pc a resit, kolik kdo vlaken napise? Skutecne bych takove „starosti“ chtěla mit. Napadate tu bezduvodne a zbytečně nekoho, kdo Vam nic neudelal. Koukam, ze „zavislacka“ sedi jako pr*el na hrnec… A kdyby tu nahodou mel nekdo podobny problem nebo nedejboze podobny stul, nezapomente mu, damy, dat kotel :D :potlesk:

Nějaká podrážděná…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21311
4.5.19 19:48

@Rive zřejmě čekala, ze jí do té třetí diskuze napíše někdo něco prevratneho a slunickoveho.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Madzha
4.5.19 19:51

@Rive rozhodne ne, jen me bavíte.

  • Citovat
  • Upravit
Madzha
4.5.19 19:54

@karkarka ano, abys ty mela co resit vid? kdo ma podobny stul, stejny test ci problem. Mas asi dostatek casu koukam… ;) starej se radsi o sve, udelas nejlepe :palec:

  • Citovat
  • Upravit
15196
4.5.19 20:36

@Madzha neztrapnuj se uz. nejsem sama, kdo poznal, ze ses to zase ty.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3
18.5.19 10:09
@Anonymní píše:
Dobry den, obnovuji diskuzi. Rada bych vedela, zda se to někomu stalo.
Tento víkend mi konci šestinedělí, ms jsem jeste nedostala. Stalo se nam v polovine dubna, ze praskl kondom a obsah zustal tam, kde zustal :) boli me prsa, jsem unavena a mam krece v podbrisku. Napadlo me, udelat si test. A vyslo toto. Uplne jasna dalnice. Co myslite, je mozne, ze jsem opet tehotna nebo to muze byt jeste tzv.„zbytkový hormon?“

Dobrý den. Být na vasem místě tak s tím testem zajdu ke gynekologovi a ten vám rekne. Ale nemyslím si že by to byl zbytkový hormon když už máte po šestinedělí. Muzete být klidně znovu těhotná.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
137
27.6.21 23:02

Dobrý den chtěla bych poradit před 14 dny jsem podstoupila interupci bohužel to nebylo dobré těhotenství. teď jsem v šestinedělí. chtěla jsem se zeptat jsem teď plodná nějak víc? Vsichny totiž říkají že je vysoká plodnost děkuji za odpověď. možná hloupá otázka ale chci vědět více díky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2779
28.6.21 15:56
@Elenagilbert píše:
Dobrý den chtěla bych poradit před 14 dny jsem podstoupila interupci bohužel to nebylo dobré těhotenství. teď jsem v šestinedělí. chtěla jsem se zeptat jsem teď plodná nějak víc? Vsichny totiž říkají že je vysoká plodnost děkuji za odpověď. možná hloupá otázka ale chci vědět více díky

Ahojda, říká se, že ano. Ale asi jak u koho.. To je strašně individuální.. Ale Radim počkám těch 6 týdnu.. Já to zkusila asi po 4 týdnech, a velký problém… Stipalo to po styku, bolelo i dokonce. :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
137
28.6.21 16:05

@Řepka6 moc děkuji za odpověď provozovala jsem sex a partner to stihl vyndat. tak se trošku bojím. dítě chceme jen nechci být zklamaná. jinak mně to nebolelo a v pořádku. vím že bych mnela počkat po 6 ti nedělí ale je to těžký. hlavně mně nesuďte díky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.8.21 09:00

Ahoj, holky a mel nekdo pcos a po revizi mu prisla normalne ms?
Ja ji totiz vubec bez prasku nemám a pri prvnim tehu s revizi 9+5 jsem byla na iui.
Byla jsem dva cykly pred i seminaci stimulována hormony.
Takze si nemyslim, ze bych mohla otehotnet, kdyz ani nevim zda dostanu ms. Jen si rikam zda ta revize te ms nepomuze.

  • Citovat
  • Upravit
1
9.1.25 12:52
@Anonymní píše: Více

Ahoj, jsem po revizi (zamlkle tehotenstvi v 8.tydnu). Po čtyřech týdnech jsme meli nechraneny styk. Ted čekám, zatím jsem to nedostala. Miminko si moc přejeme

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová