Otevření hrdla ve 30. tt

Anonymní
14.11.20 11:43

Otevření hrdla ve 30 tt

Ahoj maminky chtěla, jsem se zeptat jsem ve 30tt. čípek mám zkrácený 23mm hrdlo otevřené na 1,5cm. chtěla jsem se zeptat je tu někdo kdo to měl stejný a miminko se narodilo normálně nebo se miminko dostalo stejně dřív ven děkuji za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
14.11.20 12:25

Měla jsem. Narodila se 37+1. :)
Ale odpocivala jsem, nic nedelala a brala léky. 😊

• Citovat
  • Nahlásit
767
14.11.20 13:43

Měla jsem podobně, čípek zkrácený, hrdlo otevřené na 1 cm od asi 27 tt, dítě namačkané dost dole. Brala jsem hořčík, dělala vše jako běžně (žádná extra fyzická námaha tedy, ale trochu práce, krátké procházky, úklid) a donosila do 39+5, jen mě chtěl gynekolog častěji vidět, ale v podstatě od toho 27 týdne se to moc neměnilo až do porodu :nevim: Mně tehdy doktor sám říkal, že to fakt nemusí znamenat nic, že můžu klidně i přenášet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5245
14.11.20 13:49

Tady to nic neznamená, je to jako věštění s křišťálové koule, můžeš porodit zítra a nebo za 12 týdnů. Přeji pěkný porod

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.20 14:01

No mě dost doktorka vistrašila tím že nemusím mít žádné příznaky porodů že stačí odtéct plodová Voda atd tři dny jsem ležela v Nemocnici napichaly mi kortikoidy na dozrání plic. a teď ležím doma nic nedělám jen max WC sprcha jídlo nic víc..v pondělí znovu kontrola. ještě mám ATB mám nějaký zánět močových cest ještě se neví přesně co tam je za baterií to budem vědět až v pondělí z kultivace.. mám stoho strašný strach že porodim doma břicho mi netvrdne nic jen mám teď takové divné píchání do pochvy a v močovém měchýři tak nevím jestli to není tím zánětem

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.20 16:23

Už jednou jsem tohle měla čekala jsem dvojčata už jsi ale nepamatuji ty hodnoty jaké jsem měla jen vím že jsem ležela v Nemocnici taky mi napichaly kortikosteroidy byla jsem ve 31tt pak jsem šla domů a holky se narodili ve 33+3 TT ale byl mi nařízený klidový režim který jsem nedodržovala přišlo mi to zbytečně když jsem neměla žádné problémy jen mi tedy tvrdlo dost břicho ale to už tak od 16tt

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama