Ovulační tester Lady Q

2.8.07 23:31

Ovulační tester Lady Q

Ahoj, ráda bych se zeptala, jestli máte někdo zkušenost s používáním Ovulačního testeru Lady Q, na který je mimochodem reklama i zde na emiminu :wink:
Zakoupila jsem ho kvůli přesnějšímu sledování plodných a neplodných dnů - s cílem neotěhotnět :wink: Samotnou symptotermální metodu moc nezvládám :oops:
Zajímalo by mě, zda máte zkušenost jednak se spolehlivostí, jednak se „srozumitelností“ ukazujících se obrazců a nejlépe také s používáním v období kojení. Díky moc :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6545
3.8.07 07:49

Tak já bych se sama za sebe na tester nespoléhala. A to proto, že jsem ho používala před prvním otěhotněním a podle toho testeru jsem byla plodná celý cyklus…a bylo tu už na to pár diskusí a holky s tím taky vyloženě spokojené nebyly…

G

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
750
3.8.07 10:34

Tak já jsem s ním byla spokojená.
Plodné i neplodné dny mi ukazoval naprosto spolehlivě.
Teď už mi jen leží doma nevyužitý.

Ivule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.8.07 22:19

Díky, Gábinko a Ivule. Takže protichůdné názory :wink:
Já tam zatím ten obrázek mám nějaký nezřetelný. Možná na to málo plivu :oops: Fakt je, že dneska jsem plivla trochu víc a bylo to lepší, ale úplně jasné ještě ne. Asi budu muset plivat skutečně vydatně :wink: No, uvidím, jak se to bude vyvíjet dál…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10839
22.9.11 11:07

Ahoj, ráda bych tohle téma oživila a poprosila vás o zkušenosti s tímto testrem. O mimčo se snažíme vlastně už rok a pořád nic, tak bych ráda najela na nějakou trošku vedečtější metodu ;)

moc díky za info

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama