Oznámení těhotenství na Štědrý den

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.12.19 18:05

Oznámení těhotenství na Štědrý den

Ahoj ženy, chci se zeptat, jak manželovi na Štědrý den oznamit, ze čekáme miminko? Zatim mam jenom pozitivní tehu test, tak me napadlo ho třeba jenom zabalit a pověsit na stromeček, a at si ten největší dárek najde sám :lol: poradíte prosím? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
794
21.12.19 18:07

Mě napadlo třeba různé velikosti krabic od největší po nejmenší a v té nejmenší třeba bačkůrky nebo tak něco :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7588
21.12.19 18:13

Počůraný těhotenský test na stromečku bych nechtěla :roll: :roll: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11780
21.12.19 18:16
@Veru1987 píše:
Počůraný těhotenský test na stromečku bych nechtěla :roll: :roll: :roll:

Nápodobně. Těhotenství bych Teda ani nedávala jako dárek pod stromeček. Manželovi bych to řekla hned po pozitivním testu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7588
21.12.19 18:17
@karkarka píše:
Nápodobně. Těhotenství bych Teda ani nedávala jako dárek pod stromeček. Manželovi bych to řekla hned po pozitivním testu.

Jj, já taky. Nevydržeela bych stejně čekat a nechat si to pro sebe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Decora-dea
21.12.19 18:19

Já mu to dám v obálce s přáníčkem jako poslední dárek :-)

• Citovat
  • Nahlásit
26710
21.12.19 18:21

A ví manžel vůbec, jak vypadá těhotenský test? Když jsem ho totiž strčila manželovi do ruky, tak vůbec nechápal vo co go… Já jen aby k tomu ještě nepotřeboval návod…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1166
21.12.19 18:38

@Janli přesně.. Můj sice věděl, jak test vypadá, ale nevěděl, že dvě čárky znamenají pozitivní, takže to stejně nemělo ten efekt absolutní ihned-radosti :lol:

Každopádně poveseny test na stromečku fakt nee.. To bych nedala ani být chlapem s citlivosti parezu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13322
21.12.19 18:39
@Anonymní píše:
Ahoj ženy, chci se zeptat, jak manželovi na Štědrý den oznamit, ze čekáme miminko? Zatim mam jenom pozitivní tehu test, tak me napadlo ho třeba jenom zabalit a pověsit na stromeček, a at si ten největší dárek najde sám :lol: poradíte prosím? :nevim:
Řekněte mu to mimo štědrý den. Není větší traparny, než dávat „těhotenství“ pod stromeček. Chlap z toho opravdu tak „hotovej“ nebude jak vy. Navíc mu můžete ten „krásný dárek“ za pár týdnů potratit a bude z jeho dárku velký prd.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1342
21.12.19 18:40

Ta krabice s bačkůrkama je asi nejlepší nápad :lol: Můj se na test štítil šáhnout, neví, že se čůralo jen na konec :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1342
21.12.19 18:42

Jinak bych to taky řekla hned, pod strom bych to dala jen pokud by to bylo nějaké vymodlené těhotenství, kdy se dlouhou dobu nedařilo a bude jasné, že chlap bude mít šílenou radost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
422
21.12.19 18:47

Já u druhého dítěte zjistila těhotenství taky těsně před Vánoci, ale řekla jsem to manželovi hned. Dávat to oznámení pod stromeček mi nepřijde jako dobrý nápad. Když už se pro to rozhodneš, tak určitě ne test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
21.12.19 18:48
@Anonymní píše:
Ahoj ženy, chci se zeptat, jak manželovi na Štědrý den oznamit, ze čekáme miminko? Zatim mam jenom pozitivní tehu test, tak me napadlo ho třeba jenom zabalit a pověsit na stromeček, a at si ten největší dárek najde sám :lol: poradíte prosím? :nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2362
21.12.19 18:48

Já bych mu ten test pod stromeček dala :-). Taky jsem na počátku těhotenství - a manžel mi test zakázal před 3 dny vyhodit, že má z něho radost a chce se ještě na něj dívat. Ještě dneska byl za mnou mi ho raz ukázat z úsměvem od ucha k uchu :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
21.12.19 18:49

Ahoj tak urcite bych mu to rekka as po veceri a tehotensky test bych mu zabalila do nejake krabicky a zabalila ho vanocnim papirem ad si to rozbali sam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat