Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Gnaar píše:
Asi taky dost jiné.
Taky jsem ty chytré články četla a taky to u nás nesedí. Můj tatík ukecaný, bavič, takový místní Menšík, věčně v luftu a můj chlap naprostý opak, introvert jak z učebnice.
Tak já se ptala manžela teď proč si vybral zrovna mě. „protože jsem chytrej“ dramatická odmlka a pak"ale slyšet jsi asi chtěl že protože tě miluju" ![]()
@Nellikey píše:
Holky těch důvodů je několik.nejen že máme své klady a přednosti. No ale kdo by se o ně staral?
Moje sexuchtivá kamarádka by podotkla..my máme své klady, oni svoje klády, prostě se doplňujeme ![]()
@Anna766 píše:
Moje sexuchtivá kamarádka by podotkla..my máme své klady, oni svoje klády, prostě se doplňujeme
Chytrá holka. ![]()
@nostress píše:
To by mě taky zajímalo.Nakupuje, uklízí, vaří lépe než já.
Ale zase na druhou stranu, ho nepeskuji, nebuzeruji, ani nejsem hysterka.Asi láska.
Ty jo, jseš si jistá, že nejsi chlap? ![]()
@Iwči píše: ..koupit kabelku, opravit kohoutek, vymalovat, odnášet ponožky a trenky do koše, čistit si zuby![]()
A prkýnko nahoru!!!
@onajeblond píše:
Tak já myslím, že každý má někdy právo být naštvaný a protivný ne? A jestli je to narážka na mě, tak ne opravdu nemám žádný problém, já jsem dobře vývážený člověk
jestli jsi to napsala ty?
@aiwwa píše:
Ty jo, jseš si jistá, že nejsi chlap?
Vnitřním založením asi trochu ano.
Příspěvek upraven 27.03.19 v 22:23
@Iwči píše:
Zdravím,
dneska jem přemýšlela, proč s námi muži jsou.Ikdyž jsou peskováni, zavalováni milioném otázek a obtěžujeme je jiným uvažováním.
Takže kluci, proč jste s námi???
Pište první co vás napadne.
Jak jako proc? Protoze zeny jsou nejuzasnejsi stvoreni na svete. Proto. ![]()
**@Iwči
Tak já se k chlapovi jak k malému nechovam, ale ze začátku asi jo. chtěla jsem pečovat až moc. Dávám si na to pozor. teď jsem si vzpomněla na vtip:
Chlap spravuje auto a manželka na něj křičí z okna"Franto, pojď rychle domů! " chlap na to:„Co se děje? Mám hlad? " Ona :“Ne, je ti zima!"
![]()
Muz a zena to je hledani… Jsme Jing a Jang. Sami o sobě jsme jakoby neuplni. Kdyz se najdeme, nastane rovnovaha, vznikne zivot… ![]()
Muz a zena jsou puzzle jedne skladacky. Jen ta správná, opravdu pasujici puzzle, se nekdy v tom velkem množství dílků hůře hledá no…
![]()
@PandaVanda píše:
Muz a zena to je hledani… Jsme Jing a Jang. Sami o sobě jsme jakoby neuplni. Kdyz se najdeme, nastane rovnovaha, vznikne zivot…Muz a zena jsou puzzle jedne skladacky. Jen ta správná, opravdu pasujici puzzle, se nekdy v tom velkem množství dílků hůře hledá no…
![]()
Ano, puzzle. To jsi napsala přesně. ![]()
@aiwwa píše:
**@Iwči
Tak já se k chlapovi jak k malému nechovam, ale ze začátku asi jo. chtěla jsem pečovat až moc. Dávám si na to pozor. teď jsem si vzpomněla na vtip:
Chlap spravuje auto a manželka na něj křičí z okna"Franto, pojď rychle domů! " chlap na to:„Co se děje? Mám hlad? " Ona :“Ne, je ti zima!"![]()
![]()
Myslím si, že je to dáno přírodou, vzorem výchovy, společností atd… Někteří silnější jedinci pochopili, že jim stačí kamarádky na sex, maminka vypere a uklidí a ještě ušetří spoustu peněz ![]()
Když ne z rozumu, tak z lásky, později ze zvyku, například
![]()