Pár dní do porodu - úzkost

Napsat příspěvek
Velikost písma:
160
22.11.18 13:30

Divila by ses, kolik zen to citi jako ty. Nejsi odporna, prave proto, ze o tom uvazujes (a pak citis vinu), jsi zodpovedny rodic. Spatna matka by to nechala plavat a nediskutovala o tom.
Ja jsem se citila tak mizerne, ze jsem i sla k psychologovi. Ono se vsude pise o propojeni s miminkem a tak, ale… ono potrebuje predevsim zdravou a primerene vyrovnanou matku. Jestli u tebe nepropukla materska laska, ono to bez problemu vydrzi i „jen“ s peclivym opatrovanim. A priprav se, ze mozna naval lasky neprijde, jakmile ti ho daji do naruce, a mozna ani ne prvni dny a mesice. Ona materska laska neni neco, co je nebo neni, roste postupne, a nekdo proste na ty novorozence tak neni. Jak to zacne chodit a da se s tim domluvit, je to uplne jine.

A kdyby ses po porodu citila zle a jako neschopna matka, NECH SI POMOCT. Ja blba se v tom placala pres tri roky a dva porody.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková