Svědění pochvy po porodu a zapáchající krev

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 20:26
svedeni pochvy po porodu a zapachajici krev

Ahojky holky mam problém a nevim jestly jeto normalni..Rodila jsem 2.10.prirozene ale nastrihli mi hraz a kolem 10.10. me moc svedi moje ve vnitrku.ale moc ze to nedavam ani skoro stat a ulevi semi kdyz si sednu.. ale hráz nastrihnutá me nesvedi. nevim co stim a bojim se ze bych mela nejaky zanet nebo tak nejak..ale na gyndu nechci jit bojim se ze jak rozkrocim nohy tak me bude moc bolet ta nastrihla hraz.. :( chci se tim zeptat jestly to mate taky tak nebo to jsem jedina.. a chci se jeste zeptat blbá otázka ale celkem moc to zapacha krev ktera zeme vyteka jako zkazene maso :D moc se omlouvam za vyraz ale nevim jak to jinak napsat, jeto normalnii?
dekuji moc za odpovedi :) :mavam:

Reakce:

Uživatel je onlinexsaleen
Echt Kelišová 9196 příspěvků 13.10.18 20:29

Normální to neni. Mazej do porodnice

Pennya
Ukecaná baba ;) 1289 příspěvků 6 inzerátů 13.10.18 20:30

Možná by tě nemusela vyšetřit v rozkročení ale tak, že si kolena dáš na hruď. takže to bude jako když si dřepneš, ale vleže. Aspoň by koukla zvenku, nebo ti třeba rovnou napíše nějaký léky..zajdi si na tu kontrolu :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 20:31

@xsaleen a co neni normalni? ta krev nebo to svedeni?? dekuji

Bortelka
Stálice 57 příspěvků 2 inzeráty 13.10.18 20:32

Taky bych neřekla, že je to úplně v pořádku, jistý zápach očistků je normální, ale ne asi takto jako zkažené maso. Při jakémkoliv problémů 6ti nedělí s tebou nebo s mimcem se máš vrátit do porodnice, zodpovidaji za vás po tu dobu. Já bych jela…

Uživatel je onlineStaworowski
Zasloužilá kecalka 827 příspěvků 13.10.18 20:32

Něco je špatně, určitě běž k lékaři! Není to sranda......

mijala
Kecalka 208 příspěvků 13.10.18 20:33

Jdi k Dr, nic jinýho ti nikdo neporadi :zed:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 916 příspěvků 13.10.18 20:34

Ja myslim ze to normalni je mela jsem to taky tak dokonce me videl i muj dr. 14dni po porodu kvuli komplikacim behem porodu jsem mela kontrolu driv a rikal ze je vsechno v poradku koukal na stehy na cipek a kontroloval delohu utz,na svedeni jsem se ptala a rikal ze je to tim jak se to hoji tak :nevim: mazala jsem poraneni gelem z dubovou kurou a bylo to hodne prijemny hezky to chladilo. I ocistky muzou byt asi citit,ja jsem se sprchovala dole pokazdem wc v dobe svedeni i casteji. Ja sem teda rodila v cervenci a pak jsem doma hodne vetrala spodek. Kdyz jsem byla na zahrade tak jen v sukni na ostro pak jsem se sla umyt a normalne nosila doma poporodni vlozky bez lepeni aby tam byla lepsi cirkulace vzduchu nez u lepicich.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 20:41
@Anonymní píše:
Ahojky holky mam problém a nevim jestly jeto normalni..Rodila jsem 2.10.prirozene ale nastrihli mi hraz a kolem 10.10. me moc svedi moje ve vnitrku.ale moc ze to nedavam ani skoro stat a ulevi semi kdyz si sednu.. ale hráz nastrihnutá me nesvedi. nevim co stim a bojim se ze bych mela nejaky zanet nebo tak nejak..ale na gyndu nechci jit bojim se ze jak rozkrocim nohy tak me bude moc bolet ta nastrihla hraz.. :( chci se tim zeptat jestly to mate taky tak nebo to jsem jedina.. a chci se jeste zeptat blbá otázka ale celkem moc to zapacha krev ktera zeme vyteka jako zkazene maso :D moc se omlouvam za vyraz ale nevim jak to jinak napsat, jeto normalnii?
dekuji moc za odpovedi :) :mavam:

bez kontroly Ti asi nikdo nic neřekne. K čemu Ti bude, když Ti tady někdo napíše, že to má taky tak? :nevim: zajdi na kontrolu a uvidíš.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 20:43

@Kikulele dekuji moc :) taky se porad sprchuji :) tak sand to nic hrozného nebude ale radeji si tam zajdu… :)

Kikulele
Zasloužilá kecalka 916 příspěvků 13.10.18 20:57

Jj urcite si zajdi. Ja jsem taky nevedela co se deje a muj dr. me uklidnil a na to poraneni si kup ten gel z dubove kury stoji to kolem 70kc a je to fakt dobra vec. I pokud je to mozne nenosit ty lepici vlozky vic se to tam pak zaparuje ja jsem ty poporodni nosila myslim tri az ctyri tydny. Ale kazde telo je jine muze to byt problem a nemusi takze urcite se nechej zkontrolovat co nejdrive a neboj dr bude setrnej ja jsem se take bala ale bylo to uplne v pohode. :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 21:18

Ja to presne tak mela pri prvnim i druhym porodu, nijak jsem to neresila a na komtrole po sestinedeli nic dr. Nerikala vsechno bylo v pohode. Ale to ja jen ze se mi proste nechtelo tam cekat dve hodiny jinak bych asi sla radsi. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >