Svědění pochvy po porodu a zapáchající krev

Anonymní
13.10.18 20:26

svedeni pochvy po porodu a zapachajici krev

Ahojky holky mam problém a nevim jestly jeto normalni..Rodila jsem 2.10.prirozene ale nastrihli mi hraz a kolem 10.10. me moc svedi moje ve vnitrku.ale moc ze to nedavam ani skoro stat a ulevi semi kdyz si sednu.. ale hráz nastrihnutá me nesvedi. nevim co stim a bojim se ze bych mela nejaky zanet nebo tak nejak..ale na gyndu nechci jit bojim se ze jak rozkrocim nohy tak me bude moc bolet ta nastrihla hraz.. :( chci se tim zeptat jestly to mate taky tak nebo to jsem jedina.. a chci se jeste zeptat blbá otázka ale celkem moc to zapacha krev ktera zeme vyteka jako zkazene maso :D moc se omlouvam za vyraz ale nevim jak to jinak napsat, jeto normalnii?
dekuji moc za odpovedi :) :mavam:

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10140
13.10.18 20:29

Normální to neni. Mazej do porodnice

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3274
13.10.18 20:30

Možná by tě nemusela vyšetřit v rozkročení ale tak, že si kolena dáš na hruď. takže to bude jako když si dřepneš, ale vleže. Aspoň by koukla zvenku, nebo ti třeba rovnou napíše nějaký léky..zajdi si na tu kontrolu :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.10.18 20:31

@xsaleen a co neni normalni? ta krev nebo to svedeni?? dekuji

  • Citovat
  • Upravit
63
13.10.18 20:32

Taky bych neřekla, že je to úplně v pořádku, jistý zápach očistků je normální, ale ne asi takto jako zkažené maso. Při jakémkoliv problémů 6ti nedělí s tebou nebo s mimcem se máš vrátit do porodnice, zodpovidaji za vás po tu dobu. Já bych jela…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1480
13.10.18 20:32

Něco je špatně, určitě běž k lékaři! Není to sranda......

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
433
13.10.18 20:33

Jdi k Dr, nic jinýho ti nikdo neporadi :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1190
13.10.18 20:34

Ja myslim ze to normalni je mela jsem to taky tak dokonce me videl i muj dr. 14dni po porodu kvuli komplikacim behem porodu jsem mela kontrolu driv a rikal ze je vsechno v poradku koukal na stehy na cipek a kontroloval delohu utz,na svedeni jsem se ptala a rikal ze je to tim jak se to hoji tak :nevim: mazala jsem poraneni gelem z dubovou kurou a bylo to hodne prijemny hezky to chladilo. I ocistky muzou byt asi citit,ja jsem se sprchovala dole pokazdem wc v dobe svedeni i casteji. Ja sem teda rodila v cervenci a pak jsem doma hodne vetrala spodek. Kdyz jsem byla na zahrade tak jen v sukni na ostro pak jsem se sla umyt a normalne nosila doma poporodni vlozky bez lepeni aby tam byla lepsi cirkulace vzduchu nez u lepicich.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.10.18 20:41
@Anonymní píše:
Ahojky holky mam problém a nevim jestly jeto normalni..Rodila jsem 2.10.prirozene ale nastrihli mi hraz a kolem 10.10. me moc svedi moje ve vnitrku.ale moc ze to nedavam ani skoro stat a ulevi semi kdyz si sednu.. ale hráz nastrihnutá me nesvedi. nevim co stim a bojim se ze bych mela nejaky zanet nebo tak nejak..ale na gyndu nechci jit bojim se ze jak rozkrocim nohy tak me bude moc bolet ta nastrihla hraz.. :( chci se tim zeptat jestly to mate taky tak nebo to jsem jedina.. a chci se jeste zeptat blbá otázka ale celkem moc to zapacha krev ktera zeme vyteka jako zkazene maso :D moc se omlouvam za vyraz ale nevim jak to jinak napsat, jeto normalnii?
dekuji moc za odpovedi :) :mavam:

bez kontroly Ti asi nikdo nic neřekne. K čemu Ti bude, když Ti tady někdo napíše, že to má taky tak? :nevim: zajdi na kontrolu a uvidíš.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
13.10.18 20:43

@Kikulele dekuji moc :) taky se porad sprchuji :) tak sand to nic hrozného nebude ale radeji si tam zajdu… :)

  • Citovat
  • Upravit
1190
13.10.18 20:57

Jj urcite si zajdi. Ja jsem taky nevedela co se deje a muj dr. me uklidnil a na to poraneni si kup ten gel z dubove kury stoji to kolem 70kc a je to fakt dobra vec. I pokud je to mozne nenosit ty lepici vlozky vic se to tam pak zaparuje ja jsem ty poporodni nosila myslim tri az ctyri tydny. Ale kazde telo je jine muze to byt problem a nemusi takze urcite se nechej zkontrolovat co nejdrive a neboj dr bude setrnej ja jsem se take bala ale bylo to uplne v pohode. :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.10.18 21:18

Ja to presne tak mela pri prvnim i druhym porodu, nijak jsem to neresila a na komtrole po sestinedeli nic dr. Nerikala vsechno bylo v pohode. Ale to ja jen ze se mi proste nechtelo tam cekat dve hodiny jinak bych asi sla radsi. :)

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková