Parametry výkonného luxu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tasa
Echt Kelišová 9241 příspěvků 18.10.14 12:56
parametry výkonného luxu

Ahoj, jaký parametry by, dle vás, měl mít výkonný lux? A pokud tyto parametry bude splňovat, jaká bude přiměřená cena. děkuji.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
dalimil
Ukecaná baba ;) 2043 příspěvků 18.10.14 14:14

Kouknul bych se na energetický štítek, tam by měla být účinnost při luxování tvrdých podlah i koberců a energetická účinnost. S cenou bych to viděl okolo 3500 - 4500, víc bych za lux nedal..

tasa
Echt Kelišová 9241 příspěvků 18.10.14 14:45
@dalimil píše:
Kouknul bych se na energetický štítek, tam by měla být účinnost při luxování tvrdých podlah i koberců a energetická účinnost. S cenou bych to viděl okolo 3500 - 4500, víc bych za lux nedal..

Dik

tasa
Echt Kelišová 9241 příspěvků 22.10.14 15:32
@dalimil píše:

prosim Tě, a ten štítek, to je A, aby to bylo na koberce, parkety a dlažbu? a event. i na sedačku? a nevis něco o luxech o pro alergiky? a co rikas Miele jakožto značce?
pridejte se, diskutujici

dalimil
Ukecaná baba ;) 2043 příspěvků 22.10.14 15:48
@tasa píše:
prosim Tě, a ten štítek, to je A, aby to bylo na koberce, parkety a dlažbu? a event. i na sedačku? a nevis něco o luxech o pro alergiky? a co rikas Miele jakožto značce?
pridejte se, diskutujici

na štítku je třída zvlášť pro tvrdé podlahy, zvlášť pro koberce, dále hlučnost a další udaje, viz třeba :
 https://www.mall.cz/…nik-bgl3a230?…

Miele je špičková značka, sice dražší, ale spolehlivá. Za kvalitní ještě považuji Electrolux, Bosch, Philips tam v té střední cenové kategorii nešlápneš vedle.

O luxech pro alergiky toho moc nevím, vařil bych z vody…

tasa
Echt Kelišová 9241 příspěvků 22.10.14 16:19
@dalimil píše:
na štítku je třída zvlášť pro tvrdé podlahy, zvlášť pro koberce, dále hlučnost a další udaje, viz třeba :
 https://www.mall.cz/…nik-bgl3a230?…

Miele je špičková značka, sice dražší, ale spolehlivá. Za kvalitní ještě považuji Electrolux, Bosch, Philips tam v té střední cenové kategorii nešlápneš vedle.

O luxech pro alergiky toho moc nevím, vařil bych z vody…

viš, co mě napadlo? že teď, když nově budou vyrábět jen vysavače do 1200¨V (W) - pletou se mi jednotky, tak když si koupim ted schvalne co nejvyšší, tak abych pak za nevim jakou dobu do toho sehnala pytliky.

našla jsem:
" Příkon motoru vysavače - S výkonem motoru je úzce spojen celkový sací výkon vysavače. Příkon domácích vysavačů se pohybuje v rozmezí 600 - 2000W. Vysavač s nízkým příkonem zvládne vysát hladké povrchy, jako je dlažba, linoleum, plovoucí podlahy. Vysavač s vyšším příkonem zvládne hravě vysát i koberce, čalounění sedačky aj.

Sací výkon vysavače - Sací výkon domácích vysavačů se pohybuje v rozmezí 160 - 480W. Zjistěte si, zda je vysavač vybaven kontrolkou sacího výkonu, která Vám včas signalizuje nutnost výměny papírového filtru.

Sací výkon vysavače je závislý na: •příkonu motoru, •průchodnosti filtrů, •počtu turbín, •konstrukci turbín."

jinak mi prave někdo naopak rikal ze důležitý je saci vyhon, ne ten příkon, že když je příkon moc velký, že to taky vadí.

Tak nevím

dalimil
Ukecaná baba ;) 2043 příspěvků 22.10.14 16:23
@tasa píše:
viš, co mě napadlo? že teď, když nově budou vyrábět jen vysavače do 1200¨V (W) - pletou se mi jednotky, tak když si koupim ted schvalne co nejvyšší, tak abych pak za nevim jakou dobu do toho sehnala pytliky.

našla jsem:
" Příkon motoru vysavače - S výkonem motoru je úzce spojen celkový sací výkon vysavače. Příkon domácích vysavačů se pohybuje v rozmezí 600 - 2000W. Vysavač s nízkým příkonem zvládne vysát hladké povrchy, jako je dlažba, linoleum, plovoucí podlahy. Vysavač s vyšším příkonem zvládne hravě vysát i koberce, čalounění sedačky aj.

Sací výkon vysavače - Sací výkon domácích vysavačů se pohybuje v rozmezí 160 - 480W. Zjistěte si, zda je vysavač vybaven kontrolkou sacího výkonu, která Vám včas signalizuje nutnost výměny papírového filtru.

Sací výkon vysavače je závislý na: •příkonu motoru, •průchodnosti filtrů, •počtu turbín, •konstrukci turbín."

jinak mi prave někdo naopak rikal ze důležitý je saci vyhon, ne ten příkon, že když je příkon moc velký, že to taky vadí.

Tak nevím

já jsem byl na školení ohledně tohoto, ale moc pozor jsem nedával :-)
tady máš nějaká vysvětlení, zkus se tím proklikat…
 http://www.bosch-home.com/…ysavace.html

„sací výhon“ krásný překlep… :-)

tasa
Echt Kelišová 9241 příspěvků 22.10.14 16:24

Ještě se chci zeptat, zda tu někdo nemá dtest z 8/2014 na vysavače? dik

tasa
Echt Kelišová 9241 příspěvků 22.10.14 16:25
@dalimil píše:
já jsem byl na školení ohledně tohoto, ale moc pozor jsem nedával :-)
tady máš nějaká vysvětlení, zkus se tím proklikat…
http://www.bosch-home.com/…ysavace.html„sací výhon“ krásný překlep… :-)

„sací výhon“ jsem napsala já? :oops: ;)

tasa
Echt Kelišová 9241 příspěvků 22.10.14 16:26
@tasa píše:

dik, jdu na to kouknout

tasa
Echt Kelišová 9241 příspěvků 22.10.14 16:30
@tasa píše:

a koupil sis toho Bosche?

dalimil
Ukecaná baba ;) 2043 příspěvků 22.10.14 16:44
@tasa píše:
a koupil sis toho Bosche?

ten lux jsem dal jenom jako příklad, já mám loňský model Bosche BSGL 51332, jsem spokojený. Chtěl jsem hodně dlouhou šňůru, abych z jedné zásuvky vyluxoval celý byt.

tasa
Echt Kelišová 9241 příspěvků 22.10.14 17:15
@dalimil píše:
ten lux jsem dal jenom jako příklad, já mám loňský model Bosche BSGL 51332, jsem spokojený. Chtěl jsem hodně dlouhou šňůru, abych z jedné zásuvky vyluxoval celý byt.

no vidíš, to je zrovna dobrej na¨pad, akorát ze stejne se Ti „po cestě“ mozna ohne-ob židli a tak

dalimil
Ukecaná baba ;) 2043 příspěvků 22.10.14 19:34
@tasa píše:
no vidíš, to je zrovna dobrej na¨pad, akorát ze stejne se Ti „po cestě“ mozna ohne-ob židli a tak

já si dávám židle nahoru, když luxuju, takže to není problém… :mrgreen:

tasa
Echt Kelišová 9241 příspěvků 22.10.14 20:23
@dalimil píše:
já si dávám židle nahoru, když luxuju, takže to není problém… :mrgreen:

to byl příkklad, třeba Ti do cesty přijde komoda, co ja vim, však vis, co jsem tim chtěla rict

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >

Vrba a Limba ven! Fanoušci fotbalové Plzně po nezdarech vyhánějí klubové ikony

Druhá prohra v řadě a propastná devítibodová ztráta na vedoucí Slavii. Šance... číst dále >