Parťačka na cvičení - Opočno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Michelle06
Povídálka 13 příspěvků 13.01.19 18:57
Parťačka na cvičení - Opočno

Ahoj všem. Sháním parťačku na společné cvičení a to nejlépe z Opočna a okolí (Rychnov nad Kněžnou atd.). Baví mě běhání, squash, heat, horské tůry, kolo, pilates, ale nebráním se žádnému jinému sportu Často jezdím cvičit i do Hradce Králové. Našla bych ráda spřízněnou duši, se kterou bychom se vzájemně podporovaly a motivovaly. Je mi 27 let a jsem úplně normální holčina, která ráda volný čas tráví aktivně. Budu se těšit na nové přátelství a společné sportovní výzvy ;)

Reakce:
admin
Extra třída :D 11610 příspěvků 15.01.19 13:53

Dobrý den,

z Opočna tu pár maminek je, zkuste některé z nich napsat https://www.emimino.cz/maminky/?…

přeji krásný den

Diana :kytka:

ady01
Ukecaná baba ;) 2029 příspěvků 15.01.19 14:20

@Michelle06 Lípa nad Orlicí :mavam:

Michelle06
Povídálka 13 příspěvků 25.01.19 19:23

@ady01 Ahoj, ráda něco podniknu. Lípa je kousíček :-))

ady01
Ukecaná baba ;) 2029 příspěvků 25.01.19 19:44

@Michelle06 stačí říct,Křivice jsou takový můj střed na běh,akorát prosím tě v půlce unora mám op.,tak budu chvíli mimo,ale pak samozřejmě se mi každá podpora bude hodit.Můžem se tam někde klidně potkat,dnes jsem byla na kopci v Ostašovicích se psem,na kole na jaře to bude lepší,dostanem se dál.V Meziříčí mám tchyni,jezdíme často na kolách :D Manžel je taky aktivní jako ty?

Michelle06
Povídálka 13 příspěvků 25.01.19 19:49

Křivice znám moc dobře, před dvěma lety jsem tam srazila srnu :-D.. Koukám, že jsi pěkně aktivní i v zimě. To smekám :-). To já jsem už asi tři měsíce bez pochybu, protože nesnáším zimu a bere mi veškerou energii na sport. I proto někoho sháním, aby mě donutil zvednout zadek.. Manžela zatím nemám, ale jsme zasnoubení a on si spíš zajde zahrát fotbálek..

ady01
Ukecaná baba ;) 2029 příspěvků 25.01.19 20:22

@Michelle06 těším se taky na jaro,za mne ještě přežít unor a je to,v březnu je to už pohoda.Autem se mužeš přiblížit?Ikdyž už dnes podle teploměru bylo líp,tak pocitově to bylo hrozný,já trpím strašně na nohy,jak zastavím tak bych umrzla,můj parťák je pes ;) Jinak si mužem do jara alespoň psát,já nejraději venku kolo,běh,tury.Jsem teda 40+,jestli to neva,pochopím to :mavam:

Michelle06
Povídálka 13 příspěvků 25.01.19 20:58

@ady01 Březen jako začátek sportovního dobrodružství by byl ideální :-).. Auto mám a není problém kamkoli dojet. Věk je v pohodě ;) S tím já nemám žádný problém. A budu moc ráda, když něco podnikneme :-)

ady01
Ukecaná baba ;) 2029 příspěvků 01.02.19 06:25

@Michelle06 tak jak jsi na tom?třeba tě navnadím,já včera lehký běh se svym čtyřnohým přítelem v lese směrem Křivice od nás ,nasněžíno a uklouzáno :mavam:

Michelle06
Povídálka 13 příspěvků 01.02.19 17:14

@ady01 Ahoooj, tak to je tedy výzva :-)) Obdivuju Tě, že běháš i v zimě. Já zatím poctivě cvičím jógu. V pondělí jsem začala, ale musím pozvolna, jelikož jsem dobrala antibiotka. :-).. A plánuješ nějaký pohyb na víkend? Či jsou to vždy spontánní rozhodnutí? :-)

ady01
Ukecaná baba ;) 2029 příspěvků 01.02.19 20:55

Teď je to spíše spontání,jelikož pracuji i o vikendu,ne­plánuji,prostě se zvednu a jdu,spojím s tím venčení psa ;)

Michelle06
Povídálka 13 příspěvků 02.02.19 17:32

@ady01 Ahoj, tak i dnes byl běh? :-) Já jsem právě docvičila jógu :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Bomby Kim Kardashian: Šaty jí rozdělily prsa vejpůl!

O vrchovatou porci trapnosti se tentokrát postarala hvězda reality show a... číst dále >

Babička heroinové Terezy: Proč prodává dům, kde vnučce slibovala nový domov?

Ke svým prarodičům pojí mnoho lidí výrazně silnější pouto než k vlastním... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >