Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Anonymní píše:
Tak na bývalou si stěžoval a když to teď vše může mít, tak o to nestojí?
Každopádně asi tu potřebu vůbec nemá, když na mě neskočí takovou dobu.
Nebo si vystačí s pravačkou, fakt nevím.
Ty proste nepripustis, ze problem muzes byt Ty ![]()
@Kockazvysocan píše:
Ty proste nepripustis, ze problem muzes byt Ty
Tak i kdyby to pripustila, co s tim na delat?…mel by to byt on, mluvit s ni narovinu, proc to nechce, co se mu treba nelibi, kdyz vi, ze ji to vadi ![]()
Me vzdy napadne jen milenka, ptz u ostatnich veci nevidim duvod, proc to tajit…ale vim, ze takovy jsou, taky jsem mela tu cest…
@Jana1515 píše:
Tak i kdyby to pripustila, co s tim na delat?…mel by to byt on, mluvit s ni narovinu, proc to nechce, co se mu treba nelibi, kdyz vi, ze ji to vadi
Me vzdy napadne jen milenka, ptz u ostatnich veci nevidim duvod, proc to tajit…ale vim, ze takovy jsou, taky jsem mela tu cest…
No neudela mic, ale neni z ni citit zadna sebereflexe.
Pokud se mu tak podbizi, jak pise, a on nic tak ![]()
O milence jsem psala hned v prvnim svem prispevku.
@Petra0009
Tohle podezření se tady objevuje poměrně částo těchto případech.
Proč se ale neobjevuje v případech, kdy je frigidní žena podezření, že je lesba?
@Anonymní píše:
Jemu je 46 a mě o 7 let méně.
Taky mi přijde, že kecal a bylo to naopak, že bývalá chtela a on to flákal
Podle věku bych čekal, že už nejsi mladé tele zamilované do povahy a jiných kvalit muže a dovedeš si s celkem chladnou hlavou spočítat, že marníš čas. Sex je pro tebe nejspíš důležitý. Chlapů najdeš spoustu. Jen si vybrat.
@Boeing737 píše:
Rozchod. Lepší to nebude. Taky jsem narazila na takovýho lháře. Než mi ale došlo, že to není mnou, propadlo se mi sebevědomí zhruba ke kotníkům.
No jo, měla jsem taky jednoho takové přítele cca ve 20 letech. On stejně starý, normálně mu stál, ale přesto mu stačilo se přitulit. Dal mi pusu, pohladil mě a usnuli jsme. Mluvili jsme o tom opakovaně a nic. Je to neskutečně ponižující, v životě už bych to nechtěla zažívat. Když jsme se rozcházeli, dělal neskutečné scény, chtěl se víc milovat, ale už bylo pozdě, řešili jsme to víc než dva roky. Jaké by to bylo po 20 letech nechci ani pomyslet, to by asi byl absolutní celibát. Radím to ukončit, budeš frustrovaná víc a víc.
@Kockazvysocan píše:
Ty proste nepripustis, ze problem muzes byt Ty
Jsem ochotna to připustit, ale není důvod.
@Jana1515 píše:
Tak i kdyby to pripustila, co s tim na delat?…mel by to byt on, mluvit s ni narovinu, proc to nechce, co se mu treba nelibi, kdyz vi, ze ji to vadi
Me vzdy napadne jen milenka, ptz u ostatnich veci nevidim duvod, proc to tajit…ale vim, ze takovy jsou, taky jsem mela tu cest…
Přesně tak, i kdyby měl se mnou nějaký problém, tak stačí říct a můžeme to vykomunikovat a něco s tím dělat.
Ale kdykoliv jsem mu řekla, jestli má nějaký problém nebo nějaké tajné přání, tak vždy odpověděl, že nic, že mu vše vyhovuje.
Takže asi tak ![]()
@pouzitychlap píše:
Podle věku bych čekal, že už nejsi mladé tele zamilované do povahy a jiných kvalit muže a dovedeš si s celkem chladnou hlavou spočítat, že marníš čas. Sex je pro tebe nejspíš důležitý. Chlapů najdeš spoustu. Jen si vybrat.
Asi tak, už nejsem mladé tele ![]()
A uvědomuji si, že s tímhle marním čas.
Jen jsem čekala, že se to zlepší, protože mi to tvrdil a já vždy dam šanci mi to dokázat. Ale druhou už ne ![]()
@Anonymní píše:
Asi tak, už nejsem mladé tele
A uvědomuji si, že s tímhle marním čas.
Jen jsem čekala, že se to zlepší, protože mi to tvrdil a já vždy dam šanci mi to dokázat. Ale druhou už ne
Jasně, už se s tím netrap a dej mu sbohem.
K čemu je ti takový chlap? ![]()
V každém normálně fungujícím vztahu, se stačí na sebe jen podívat a buď skončíte v posteli nebo s kudlou v zádech. ![]()
Ber mě s nadsázkou i s humorem, ale je to tak.
Nevím, co ti ještě poradit. ![]()
Je to jen na tobě, názorů a rad jsi dostala hodně.
Ať se už zařídíš jakkoliv, přeji ti, aby jsi byla šťastná po boku partnera se kterým se budeš cítit milovanou a chtěnou ženou. ![]()
@Černá Madonna píše:
Jasně, už se s tím netrap a dej mu sbohem.
K čemu je ti takový chlap?
V každém normálně fungujícím vztahu, se stačí na sebe jen podívat a buď skončíte v posteli nebo s kudlou v zádech.
Ber mě s nadsázkou i s humorem, ale je to tak.
Nevím, co ti ještě poradit, aby jsi byla šťastná.
Je to jen na tobě, názorů a rad jsi dostala hodně.
Ať se už zařídíš jakkoliv, přeji ti, aby jsi byla šťastná po boku partnera se kterým se budeš cítit milovanou a chtěnou ženou.
Děkuju, jsi hodná ![]()
Asi jsem čekala, že mi třeba někdo poradí, co s tím, aby to fungovalo. Ale je mi jasný, že tohle asi nepůjde. Já už vlastně zkusila vše, co šlo a bylo to k ničemu.
Holt se budu muset smířit, že zas budu sama, ale lepší než být osamělá a nechtěná ![]()
@Anonymní píše:
Děkuju, jsi hodná
Asi jsem čekala, že mi třeba někdo poradí, co s tím, aby to fungovalo. Ale je mi jasný, že tohle asi nepůjde. Já už vlastně zkusila vše, co šlo a bylo to k ničemu.
Holt se budu muset smířit, že zas budu sama, ale lepší než být osamělá a nechtěná
Věř mi, že kolikrát je opravdu lepší být někdy singl, než žít po boku s někým, se kterým se budeš jen trápit a cítit se méněcenná a nemilovaná. ![]()
@Anonymní píše:
Přesně tak, i kdyby měl se mnou nějaký problém, tak stačí říct a můžeme to vykomunikovat a něco s tím dělat.
Ale kdykoliv jsem mu řekla, jestli má nějaký problém nebo nějaké tajné přání, tak vždy odpověděl, že nic, že mu vše vyhovuje.
Takže asi tak
Takto presne taky mluvil..nevim, co za tim bylo, nezjistila jsem to…
@Jana1515 píše:
Takto presne taky mluvil..nevim, co za tim bylo, nezjistila jsem to…
Není to ten stejný? ![]()
Já se to taky asi nikdy nedozvím ![]()
Tak na bývalou si stěžoval a když to teď vše může mít, tak o to nestojí?
Každopádně asi tu potřebu vůbec nemá, když na mě neskočí takovou dobu.
Nebo si vystačí s pravačkou, fakt nevím.