Partner mě nepřitahuje a přestává to zvládat

Napsat příspěvek
Velikost písma:
107112
4.11.20 15:23
@samá práce píše:
Když máš ráda macho typy, tak by stačilo aby tě každý večer sfackoval a ráno se omluvil a udělal čaj. A na domácí práce, nedej bože, na ty ať ani nesáhne. Tak mu to řekni a přijde láska. ;)

To co píšeš nemá s přitažlivosti nic společného

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107112
4.11.20 15:27
@Josefuna píše:
Takže ani na začátku se tento muž zakladatelce vlastně nelíbil, ale byl vybrán, protože měl zájem a je hodný a má ji rád. Tak to zkusili, i když mu hned jasně řekla, že ho nemiluje. Do toho se teda sestěhovali do jedné domácnosti s dětmi, pokud to dobře chápu, a zkoušeli, jak se to vyvine a po 2 letech nic.
Ona je také otázka, jestli by zakladatelka tu přitažlivost vůbec k někomu jinému ještě cítila, jestli nehledá něco, co ani není. Nějakou bláznivou zamilovanost a vášeň, kterých už ve svém věku vzhledem k životním zkušenostem s muži už není schopna. To nevíme.
Ale nepřijde mi normální s někým žít a říkat mu, že ho nemiluji a že mě nepřitahuje. Zde bych raději mlčela. Proč máš potřebu mu tohle vůbec říkat?
A opět je zde jasně vidět, jak řada žen od určitého věku přemýšlí, v podstatě hledají hodného muže, který se o ně postará, přijme jejich děti a bude se finančně spolupodílet na jejich živení. Primárně jde o to nesnížit si po rozvodu životní úroveň a najít někoho, kde se bude spolupodílet na životních nákladech. A takových chlapů zase moc není.

No zřejmě to působí potíže ve fyzické části vztahu, není pak lepší to říct, než hrát divadlo?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12746
4.11.20 15:27

@Josefuna Já to náhodou chápu. V sexu chce cítit dominanci, ale on v sexu dominantní není (není to přirozené). Vůbec to nehovoří nic o tom, jestli je nebo má být dominantní v normálním životě.

Není také pravda, že se v sexu nutně musí střídat role, fakt nemusí :).

Dále je opravdu možné, že jí nesedí vzhledově… U mě taky byl problém s tím partnerem, o kterém jsem tu psala, že se mi na jeho vzhledu určité rysy nelíbily, a to dost. Asi takhle: jsou věci, na kterých nebazíruju (třeba výška - chlap může klidně být menší než já, nebo svaly - nemusí být namakaný jak brojler, dále mi nevadí např. pupek - není-li moc obr, nebo pleš, nohy do „O“, křivé zuby…), jsou věci, které uvítám, ale netrvám na nich, ale je pár věcí, které prostě nepřekousnu a vadí mi (konkrétně velký zadek, větší prsa, než mám já, nohy do „X“). A on měl mj. právě takovou tu „gynekoidní“ postavu a mně se to fakt nelíbilo a nepřitahovalo mě to ani zbla a nedokázala jsem to překonat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12746
4.11.20 15:28
@Venetia píše:
To co píšeš nemá s přitažlivosti nic společného

To je zase to vidění stylu „Zbrojovka x Sparta“ a nic mezi tím. :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12501
4.11.20 15:32
@Hecate píše:
@Josefuna Já to náhodou chápu. V sexu chce cítit dominanci, ale on v sexu dominantní není (není to přirozené). Vůbec to nehovoří nic o tom, jestli je nebo má být dominantní v normálním životě.

Není také pravda, že se v sexu nutně musí střídat role, fakt nemusí :).

Dále je opravdu možné, že jí nesedí vzhledově… U mě taky byl problém s tím partnerem, o kterém jsem tu psala, že se mi na jeho vzhledu určité rysy nelíbily, a to dost. Asi takhle: jsou věci, na kterých nebazíruju (třeba výška - chlap může klidně být menší než já, nebo svaly - nemusí být namakaný jak brojler, dále mi nevadí např. pupek - není-li moc obr, nebo pleš, nohy do „O“, křivé zuby…), jsou věci, které uvítám, ale netrvám na nich, ale je pár věcí, které prostě nepřekousnu a vadí mi (konkrétně velký zadek, větší prsa, než mám já, nohy do „X“). A on měl mj. právě takovou tu „gynekoidní“ postavu a mně se to fakt nelíbilo a nepřitahovalo mě to ani zbla a nedokázala jsem to překonat.

Tak ty věci, které se Tobě nelíbí, to už je extrém. Jinak jsi myslím celkově tolerantní, pokud jde o vzhled :).
Mě by zajímalo, jak se v sexu chová ten nedominantní muž. Jako že sex iniciuje vždy žena, žena je také v poloze nahoře nebo co to vlastně jen, ten sexuálně nedominantní partner? To jako nedělá nic nebo jak?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
aquarian
4.11.20 15:33
@Jahor píše:
Zakladatelka se prezentuje jako ušlechtilá oběť okolností a zdá se, že tomu opravdu věří. Nenese vinu, protože je upřímná. A závidí tomu svému, že on ji miluje, zatímco ona jeho ne. Což ve výsledku může vést k tomu, že se jí on bude ještě omlouvat, že s ním ona zůstává.

Říct: „nestojíš mi za to, abych se tě učila milovat, nebudu se kvůli našemu vztahu snažit“, je o dost jinde než: „chtěla bych tě milovat, vážně, mám tě ráda, vážím si tě, ale ono mi to nejde, až ti někdy závidím.“

Také je zde šance, že to zakladatelka opravdu zkusí. Pak se to buď aspoň částečně povede a hurá nebo minimálně pro toho chlapa bude obrovská kompenzace, že se kvůli němu ona takhle každý den snaží.

No a pro ty dvě děti je dobré mít muže, co je miluje a stará se. :)

Já bych spíš sázel na to, že jím tak trochu nebo spíš víc pohrdá pro jeho slabost.

Pokud mu opravdu říká, že ho nemiluje, a on přesto zůstává a doprošuje se kontaktu, nemůže očekávat, že si ho bude vážit.

Pokud by měla Tvoje metoda té vizualizace fungovat, musela by začít tímhle. :think:

  • Citovat
  • Upravit
1612
4.11.20 15:33
@Anonymní píše:
@free333
@Jahor
Prave, ze na vztahu chci pracovat a moc. Davno vim, ze vztah je potreba budovat, jen nekdy jsou ty zaklady silnejsi a jinde slabsi.Rozhodne to neni tak, ze by mi byl vylozene odporny, to bych opravdu nedavala nebo ze by to byl nejaky moula. Sex mame casto, s tím vubec problem nemam, jen to proste neni uplne ono. Vykomunikovat se to neda (zkouseli jsme to nekolikrat), protoze mam slabost pro dominantni muze a on takovy ve sve podstate neni, takze muze kvuli mně jit do nejake role, ale ja mu ji stejne neuverim, tak to bude o nicem :) Proste to v nem neni a pak je tu ta fyzicke pritazlivost. Nejde o zadnou priseru, je to normalni muz, ale mě vzdy pritahovali muzi, kteri tak nejak pusobili vic muzsky a taky vyrazneji. On je takovy jemnejsi typ, i tim jak treba sedi atd. Samotnou me to mrzi, ze treba ani nijak nemam chut se k nemu pritulit, obcas jo, ale spis mam radsi svuj prostor a klid (a to obecne).

Už jsem vyvolal kontroverzi s tím, že se dá naučit milovat, tak co. Chovat se dominantně se dá také naučit. Dominantní „ve své podstatě“ není skoro nikdo (a když ano, jde nejspíš o patologii). Všichni jen hrajeme role - vůči rodičům, šéfům nebo třeba bohu… spíš submisivní, vůči dětem, podřízeným, psovi… spíš dominantní.

Prakticky každý v sobě kus dominance i submisivity má, dá se s tím pracovat. A s dostatkem času a péče by tě nejspíš překvapil - pokud tedy ta snaha o změnu nezačne brnkat na jeho ego a pocit, že „mění sám sebe“, to je třeba zkusit.

Otázka spíš je, zda bys mu odpustila dominantní roli, když už ho máš nějak zaškatulkovaného. Pokud ano, můžete začít třeba s čtením si v posteli, každý bude číst jednu postavu, vžije se do ní. Je dobré si uvědomit, že jakákoli životní role je jen hra. Když je to dobrá hra, uvěříš. A když neuvěříš, nejspíš tě časem vyvede z iluze. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12746
4.11.20 15:39

@Josefuna Ad dominance… Asi to nedovedu popsat… To je o tom vyzařování. Musí to znít opravdově, to poznáš :). Věřím i, že se to dá naučit, ale to, že se o to někdo pokouší, ještě neznamená, že se mu to povedlo.

Mně třeba chlapova dominance taky vyhovuje a střídat role fakt nepotřebuju, mně nebaví být dominantní. Takže i zahrát bych to dokázala asi jen do určité míry a obávám se, že ne moc přesvědčivě. Navíc dominance není pro mě totéž jako někomu ubližovat, aspoň teda z mého pohledu. Je to třeba o tom umět tu ženskou pořádně chytit, demonstrovat sílu, ale nepůsobit bolest. Někdo to fakt neumí. Třeba proto, že nemá dost fyzické síly na tu konkrétní ženu. Nebo proto, že si plete dominanci a trapné parodie na BDSM ze soap movie typu „50 odstínů šedi“, které vyznívá spíš směšně a trapně.

Fakt těžko odpovědět. Možná že jiná žena by zakladatelčina partnera za dominantního měla… :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1612
4.11.20 15:40
@Josefuna píše:
Tak ty věci, které se Tobě nelíbí, to už je extrém. Jinak jsi myslím celkově tolerantní, pokud jde o vzhled :).
Mě by zajímalo, jak se v sexu chová ten nedominantní muž. Jako že sex iniciuje vždy žena, žena je také v poloze nahoře nebo co to vlastně jen, ten sexuálně nedominantní partner? To jako nedělá nic nebo jak?

Například: Je něžný, poslušný, plný lásky a obdivu, až zbožňování. Víš, že ať si řekneš prakticky o cokoli, udělá to a ještě ti bude vděčný, že tě mohl potěšit. Kdybys mu řekla, že tě vzrušuje vidět ho klečet u tvých nohou a líbat ti prsty, tak sice ponížením zrudne jak ředkvička, ale poslechne a ještě ho to vzruší. Tvoje blaho je pro něj na prvním místě, tvůj orgasmus důležitější než jeho, čerpá radost z toho, že se upozadí. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12501
4.11.20 15:41
@Jahor píše:
Například: Je něžný, poslušný, plný lásky a obdivu, až zbožňování. Víš, že ať si řekneš prakticky o cokoli, udělá to a ještě ti bude vděčný, že tě mohl potěšit. Kdybys mu řekla, že tě vzrušuje vidět ho klečet u tvých nohou a líbat ti prsty, tak sice ponížením zrudne jak ředkvička, ale poslechne a ještě ho to vzruší. Tvoje blaho je pro něj na prvním místě, tvůj orgasmus důležitější než jeho, čerpá radost z toho, že se upozadí. :)

No to zní jako úplný ideál, nádherné :lol:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12501
4.11.20 15:45
@Hecate píše:
@Josefuna Ad dominance… Asi to nedovedu popsat… To je o tom vyzařování. Musí to znít opravdově, to poznáš :). Věřím i, že se to dá naučit, ale to, že se o to někdo pokouší, ještě neznamená, že se mu to povedlo.

Mně třeba chlapova dominance taky vyhovuje a střídat role fakt nepotřebuju, mně nebaví být dominantní. Takže i zahrát bych to dokázala asi jen do určité míry a obávám se, že ne moc přesvědčivě. Navíc dominance není pro mě totéž jako někomu ubližovat, aspoň teda z mého pohledu. Je to třeba o tom umět tu ženskou pořádně chytit, demonstrovat sílu, ale nepůsobit bolest. Někdo to fakt neumí. Třeba proto, že nemá dost fyzické síly na tu konkrétní ženu. Nebo proto, že si plete dominanci a trapné parodie na BDSM ze soap movie typu „50 odstínů šedi“, které vyznívá spíš směšně a trapně.

Fakt těžko odpovědět. Možná že jiná žena by zakladatelčina partnera za dominantního měla… :nevim:

No a ta dominance se projevuje ve všecho oblastech života, jako i v rozhodování o různých věcech nebo jak? Není to tak, že každý je dominantní v jiné oblasti života? A ten dominantní muž umí třeba zase ženu vyslechnout, uklidnit, umí být něžný a může se mu ona emocionáně svěřovat, aniž by zůstal chladný? Já pořád nevím, jak si mám dominantního muže představit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
40476
4.11.20 15:46
@Anonymní píše:
@free333
@Jahor
Prave, ze na vztahu chci pracovat a moc. Davno vim, ze vztah je potreba budovat, jen nekdy jsou ty zaklady silnejsi a jinde slabsi.Rozhodne to neni tak, ze by mi byl vylozene odporny, to bych opravdu nedavala nebo ze by to byl nejaky moula. Sex mame casto, s tím vubec problem nemam, jen to proste neni uplne ono. Vykomunikovat se to neda (zkouseli jsme to nekolikrat), protoze mam slabost pro dominantni muze a on takovy ve sve podstate neni, takze muze kvuli mně jit do nejake role, ale ja mu ji stejne neuverim, tak to bude o nicem :) Proste to v nem neni a pak je tu ta fyzicke pritazlivost. Nejde o zadnou priseru, je to normalni muz, ale mě vzdy pritahovali muzi, kteri tak nejak pusobili vic muzsky a taky vyrazneji. On je takovy jemnejsi typ, i tim jak treba sedi atd. Samotnou me to mrzi, ze treba ani nijak nemam chut se k nemu pritulit, obcas jo, ale spis mam radsi svuj prostor a klid (a to obecne).

A co by měl dělat ten dominantní muž, abys byla spokojená? :)

Měl by mít bezpodmínečně hlavní slovo v domácnosti a všichni včetně Tebe, dětí a zvířat by si nedovolili jakýkoliv odpor?

Měl by vyžadovat sex kdykoliv chce on bez ohledu na to, zda se Ti chce anebo nechce?

Měl by v sexu myslet jen na sebe a až by skončil, měl by Tě vyhodit z postele?

Měl by Tě občas proplesknout anebo slovně ponižovat?

Obávám se, že většina hodně dominantních mužů v posteli je taková i v životě (čest vyjímkám :lol: ) a život s nimi není procházka růžovým sadem, obzvlášt když jsou ve hře i děti… 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
ontarova.stara
4.11.20 15:47
@Hecate píše:
@Jahor Já ti nevím… Mně by asi přišlo prašť jak uhoď, jestli by mi chlap řekl: „Nepřitahuješ mě, nejsem do tebe zamilovaný“ (a že to chlapi umí říct!!!), anebo „I přesto, jak moc se snažím, mě nepřitahuješ a nejsem do tebe zamilovaný.“. To je asi tím, že já fakt nevěřím, že tady lze SNAHOU něčeho dosáhnout, čili vůbec by mě nenapadlo na tom cokoli stavět a brát to jako polehčující okolnost.Můžeme se bavit o tom, jestli upřímnost v takové věci není de facto pro ten vztah destruktivní, já si myslím, že ano. Zajímalo by mě možná, nakolik jsou tato sdělení vyžádaná (vyprovokovaná - jako reakce např. na to, že si chce partner nějaké vyznání od zakladatelky vydyndat), a nakolik jsou až příliš iniciativně sdělovaná.
Na druhou stranu, asi by mi přišlo horší, kdyby mu o svých citech lhala (přesvědčovala ho, jak ho miluje a jak on ji přitahuje, hrála divadýlko), takhle on ví, na čem je, a může učinit kvalifikované rozhodnutí. Když ne hned, tak třeba časem.

Ty blaho, vyse vytucnene by melo byt na verejne pristupnem indexu vet, ktere NIKDY nesmi chlap rict sve zene/partnerce. To uz i „Jsi strasne fajn holka, ale..“ je jako balzam duse a pohlazeni ega. Myslim tedy v situaci, kdy by byla na miste pritele zakladatelky.
V takovem pripade jsem ochotna akceptovat i milosrdnou lez o nesouladu povah a zajmu :mrgreen:. I kdyz je ten nesoulad v zajmu spolu soulozit ;).
Asi jsou chlapci opravdu silnejsi pohlavi, kdyz se po takovem sdeleni udrzi a nespachaji seppuku.

Příspěvek upraven 04.11.20 v 15:50

  • Citovat
  • Upravit
12501
4.11.20 15:48
@free333 píše:
A co by měl dělat ten dominantní muž, abys byla spokojená? :)

Měl by mít bezpodmínečně hlavní slovo v domácnosti a všichni včetně Tebe, dětí a zvířat by si nedovolili jakýkoliv odpor?

Měl by vyžadovat sex kdykoliv chce on bez ohledu na to, zda se Ti chce anebo nechce?

Měl by v sexu myslet jen na sebe a až by skončil, měl by Tě vyhodit z postele?

Měl by Tě občas proplesknout anebo slovně ponižovat?

Obávám se, že většina hodně dominantních mužů v posteli je taková i v životě (čest vyjímkám :lol: ) a život s nimi není procházka růžovým sadem, obzvlášt když jsou ve hře i děti… 8)

Možná je ten její takový moc mouchy snězte si mě, jen příliš klidná a slušná povaha. V tom sexu by jí možná stačila jeho větší aktivita, více síly, občas třeba pořádné plesknutí po zadku nebo pevné chycení za cokoliv a silnější přirážení :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12746
4.11.20 16:03

@Josefuna Tohle zase asi nedovedu zodpovědět, jestli se ta dominance nutně musí projevovat ve všech oblastech života… Osobně si myslím, že v životě je spousta rovin a v některé jsme dominantní a v jiné submisivní. A taky někdy je to o tom, že ten chlap je dominantní jen jakoby „na první pohled“. Jako ve smyslu hodně křiku a námitek, občas bouchnutí do stolu, ale pak, když vychladne, de facto udělá, co po něm ta žena chtěla… Na druhou stranu znám lidi, co navenek působí jako puťky (ženy i muže), ale dokážou si prosadit, co chtějí, a když nechtějí, nehneš s nimi.

:nevim: :nevim: :nevim:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová