Partner, jeho dítě a bývalá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.18 10:45
Partner,jeho dítě a byvala

Prosím o zachování anonymity, z citových a vztahovych důvodu.
V době, kdy jsme se seznámili s partnerem, byl dávno 2r. rozejity s bývalou. Ma z předchozího vztahu jedno dítě,8leteho syna.Jeho bývalá ma partnera rok, s kterým spava, setkáváji se cca 1za týden. Co vim od přítele.
K věci. Jde o to, ze jeho syn o me ví. Partner si syna k sobě brát nemůže, z nějakých důvodu a ktomu bydlí s mamkou, po rozchodu se vrátil dom.
Partner dělá 12tky krátký a dlouhý týden. Ve dnech svého volna tráví čas u bývalé se synem. Začalo to tím, ze si ho jeho syn začal volat k nim dom, aby přišel, ze ho potřebuje atd..To znamená ze v době kdy bychom měli byt spolu, místo toho jde za synem, který za nim place aby přišel. Již několikrát mu řekl, ze chce aby byl s maminkou, aby se dali dohromady.On mu řekl, ze to nejde.
Ten malý si ho porad táhne k sobě k nim. Např. partner ma v tydnu dva dny volna, ty dva dny cele stráví u bývalé s tím malým. Domu nejde protože když večer odchází ten malej dělá hrozny křik, ze chce spát s tatinkem a ráno se vedle něj probudit a hrát si s nim.
Poslední dobou to začalo i o víkendech. S partnerem se ted nevidivame, protože si ho malý vola k sobě, aby si s nim hral, vedle něj usinal a probouzel se.Jeho bývalé to nevadí z důvodu, ze se aspoň jako otec postará o syna.
Nevím co dělat, jak dal. :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

arinecka
Závislačka 4500 příspěvků 02.01.18 10:50

Neuděláš nic :nevim: Proč si nemůže brát syna k sobě? Jinak tedy moc nevěřím že tam chodí jen kvůli synovi.

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 61842 příspěvků 3 inzeráty 02.01.18 10:52

Najít si jiného partnera…

truelly
Závislačka 2605 příspěvků 02.01.18 10:52

S tim se buď smíříš, chápu, že se ti to nelíbí, ale to dítě nezmizí mávnutím kouzelného proutku…nebo si najdeš partnera bez předchozích závazků a to krásné poprvé - první svatba, první dítě až spolu - zažijete.
Já jsem tak náročná na výběr partnera byla a vyplatilo se mi to. Nesmířila bych se s tím, že bych byla až na druhém či ještě dalším místě za dětmi z jiného vztahu.

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2417 příspěvků 02.01.18 10:56

Vykasli se na to. Jsi tam navic :nevim: Tohle dobrotu nebude delat nikdy. Budes se jen trapit.

jankajj
Závislačka 2781 příspěvků 02.01.18 11:01

Tvůj partner se po rozchodu s ex-partnerkou vrátil domů, je tam už třeba tři roky, a tobě to nevadí? 8o Jak dlouho jste spolu? Je na programu dne vaše společné sestěhování, a případně kam?

Kdyby tvůj partner nebydlel s maminkou, pravděpodobně by si syna domů brávat v pohodě mohl, a bylo by po problému.

Ovšem tady to vypadá, že tvému partnerovi nijak nevadí trávit čas se synem takto.

Uživatel je onlineterinka4444
Hvězda diskuse 65757 příspěvků 02.01.18 11:06

Ano, najít si jiného partnera. Tohle nezměníš a bude to horší, nakonec ti to stejně bude vadit tak, že to vzdáš, Škoda času, který teď zahazuješ. Tvůj partner se nechová normálně. Jako dospělý chlap by měl mít své bydlení a syna si brát do svého bydlení. A ty bys tam mohla fungovat jako jeho nová partnerka.

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 02.01.18 11:08

Jak se spolu dlouho? Kdybyste spolu bydleli, tak by jeho syn mohl jezdit k vám dom.. Není možné, že by byl syn od bývalé trošku naočkován, aby dělal tyhle scény? Řešit by to hlavně měl tvůj přítel :nevim:

Knihomyš
Extra třída :D 10489 příspěvků 02.01.18 11:08

No, jestli jsi „trvalá partnerka“, kluk tě zná a na to máš žaludek, tak se nasáčkuj k exce taky :D A uvidíš jak se bleskově najde jiné řešení.
Další varianta je, že by bral kluka k tobě.
Dítě je prostě jeho nedílná část a je potřeba s tím počítat. Halt místo spolu ve dvou budete spolu ve třech.
Zažila jsem to, osobně mi to nevadilo a až zpětně mi došlo, jak neskutečně jsem tím asi s* ex, která snaživě dítka předávala každý víkend :lol:
Ale je fakt, že pokud má někdo fixní ideu, že bude celý víkend romanticky tokat, tak to není moc slučitelné. Ale zas byla zábava.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.18 11:09

Jsme spolu 9mesicu.
Tohle je to, co jsem nechtěla číst, najít si jiného.

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 02.01.18 11:11
@Anonymní píše:
Jsme spolu 9mesicu.
Tohle je to, co jsem nechtěla číst, najít si jiného.

A cos chtěla číst?

Venetia
Vesmírná mluvilka 33686 příspěvků 02.01.18 11:13
@Anonymní píše:
V době, kdy jsme se seznámili s partnerem, byl dávno 2r. rozejity s bývalou. Ma z předchozího vztahu jedno dítě,8leteho syna.Jeho bývalá ma partnera rok, s kterým spava, setkáváji se cca 1za týden. Co vim od přítele.
K věci. Jde o to, ze jeho syn o me ví. Partner si syna k sobě brát nemůže, z nějakých důvodu a ktomu bydlí s mamkou, po rozchodu se vrátil dom.
Partner dělá 12tky krátký a dlouhý týden. Ve dnech svého volna tráví čas u bývalé se synem. Začalo to tím, ze si ho jeho syn začal volat k nim dom, aby přišel, ze ho potřebuje atd..To znamená ze v době kdy bychom měli byt spolu, místo toho jde za synem, který za nim place aby přišel. Již několikrát mu řekl, ze chce aby byl s maminkou, aby se dali dohromady.On mu řekl, ze to nejde.
Ten malý si ho porad táhne k sobě k nim. Např. partner ma v tydnu dva dny volna, ty dva dny cele stráví u bývalé s tím malým. Domu nejde protože když večer odchází ten malej dělá hrozny křik, ze chce spát s tatinkem a ráno se vedle něj probudit a hrát si s nim.
Poslední dobou to začalo i o víkendech. S partnerem se ted nevidivame, protože si ho malý vola k sobě, aby si s nim hral, vedle něj usinal a probouzel se.Jeho bývalé to nevadí z důvodu, ze se aspoň jako otec postará o syna.
Nevím co dělat, jak dal. :(

asi nic..to není chlap do vztahu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.18 11:13

@Paola21 najít řešení, aby nebyl s malým u bývalé, které to vyhovuje.

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 02.01.18 11:14
@Anonymní píše:
@Paola21 najít řešení, aby nebyl s malým u bývalé, které to vyhovuje.

Sestěhovat se k sobě, aby si malého mohl brát domů.. jiné řešení asi není. Jak to vnímá přítel? Taky mu to vadí nebo je mu to vlastně jedno?

nostress
Extra třída :D 12713 příspěvků 02.01.18 11:15
@Anonymní píše:
Nevím co dělat, jak dal. :(

Jestli ti nevadí, že on se prakticky vrátil k manželce a synovi, a ty jsi něco jako občasné sexuální zpestření, tak v tom zdárně pokračuj dále.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková přestává být poslušnou ženou a Plekancovi to vrací!

Když Tomáš Plekanec informoval o rozpadu manželství s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kiki a Viki se vrací k rodině. Děti do dětských domovů nepatří

Sestry Kiki a Viki se po několika letech stěhování po ubytovnách a... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama