Reklama

Pásový opar a horečky u miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.18 05:42
Pásový opar a horečky u miminka

Prosím radu - objevil se mi pásový opar 4.3…6.3 nasazen herpesin… Od 17. Měl starší syn (4roky) horečky teď rýma kašel… Dnes holka 6 měsíců… 39,3C… Myslíte, že to může být k tomu oparu… Nebo to prostě chytila od brášky.. bydlíme v baráku s rodiči a brácha je také nemocný.. horečky kašel rýma… Čtu na netu, že děti mohou chytit nestovice což se nebojím.. ale že prý to může napadnou mozeček miminka… Jdu s ní jdeš k lékaři.. ale podle mě Dr řekne že ať se nebojím že se u ní max objeví neštovice.. ale doktorka je ke všemu laxní

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineHalamka
Závislačka 3435 příspěvků 23.03.18 05:45

V tomto případě má dr pravdu. Pokud člověk neprodělal neštovice, nemůže chytnout pásový opar.
Zde info
„Virus zůstává ukryt v těle po vyléčení planých neštovic, „spí“ v některém senzitivním gangliu“

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.18 05:52

@Halamka to mi je jasné, že pasák chytit nemůže.. ale čtu že pro miminka může být velice nebezpečný.. že může napadnou mozeček

Uživatel je onlineHalamka
Závislačka 3435 příspěvků 23.03.18 07:03

Hele, stát se může kdykoli cokoli a nezabráníš tomu.
Ano, neštovice mohou mít komplikace, nicméně není to tak časté a strachem tomu nezabráníš. Naopak. Nic nepřivolávej, buď v pohodě.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama