Patologická závislost na vztazích

Anonymní
4.5.14 16:33

patologická závislost na vztazích

Nemáte někdo zkušenost s léčbou nebo řešením závislosti tohoto typu?
Na koho se obrátit? Tato závislost mi ničí život. Potlačuji svoji osobnost a přepadají mě sebevražedné myšlenky. Díky.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4476
4.5.14 16:37

No buď na Rychtáře nebo na psychologa. Volila bych radši tu druhou možnost…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6257
4.5.14 16:43

Vyhledej psychologa..Nic jineho me nenapada..ja mam tedy opacny problem takze vice neporadim ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20767
4.5.14 16:49
@74paja píše:
No buď na Rychtáře nebo na psychologa. Volila bych radši tu druhou možnost…

Jako pobavilo mě to, ale ted je mi nějak blbý tam toho smějícího se smajlíka dát :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.5.14 17:06

Už jsem si nějaké psychology našla na internetu. Zítra tam zkusím zavolat.
Vnímám to jako své selhání, projev slabosti.
Děkuji za rady

  • Citovat
  • Upravit
20767
4.5.14 17:07
@Anonymní píše:
Už jsem si nějaké psychology našla na internetu. Zítra tam zkusím zavolat.
Vnímám to jako své selhání, projev slabosti.
Děkuji za rady

Psycholog pomůže neboj :hug: Hlavní je, že si to uvědomuješ a chceš to řešit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.5.14 17:32

@radkka děkuji, jsi moc hodná. Snažím se s tím bojovat, ale sama to nezvládnu. Vždy se všichni chodili vypovídat ke mně, ale já se nemám komu svěřit. Nechci poukazovat na svoje slabosti.

  • Citovat
  • Upravit
4476
4.5.14 17:35
@Anonymní píše:
@radkka děkuji, jsi moc hodná. Snažím se s tím bojovat, ale sama to nezvládnu. Vždy se všichni chodili vypovídat ke mně, ale já se nemám komu svěřit. Nechci poukazovat na svoje slabosti.

No protože jsi asi introvert a možná máš i nízké sebevědomí. Proto se vždycky držíš nějakého chlapa. Zkus si napsat na papír, v čem jsi dobrá, v čem vynikáš. Zdokonaluj se. Najdi si nějaký koníček. To hodně pomáhá myslet na něco jiného. Začni sportovat, to ti zdvihne sebevědomí a dodá serotonin. A jak jsem už psala, vyhledej toho psychologa. Je to člověk, který tě nebude hodnotit, informací nezneužije a sdělená starost je poloviční starost. Držím pěsti… :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.5.14 17:50

@74paja Sebevědomí nemám spíš žádné. Chodím na španělštinu,2× týdně do fitka, jsem společenská. To vše je, když není vztah. Problémem jsou vztahy. Partnera vždy asi zadusím, opustím koníčky, odsunu přátele a mám potřebu být jen s ním. Podřizuju se ve všem, takže na konci vztahu nejsem vůbec ta holka, kterou jsem byla na začátku. Může se mnou jednat jako s onucí a já to v klidu snáším, protože i taková pozornost je pozorností. Je to jako droga, vím, že nesmím, ale nemám vůli se tomu postavit, tak dusím. Takové vztahy proběhly už 3.Vím, že s tím musím něco udělat, protože se opakuje stále stejný vzorec chování a další vztah by dopadl stejně. Ničí mě to. Chtěla jsem být silná, ale bohužel nejsem. Zkusím odbornou pomoc.

  • Citovat
  • Upravit
20767
4.5.14 17:50
@Anonymní píše:
@radkka děkuji, jsi moc hodná. Snažím se s tím bojovat, ale sama to nezvládnu. Vždy se všichni chodili vypovídat ke mně, ale já se nemám komu svěřit. Nechci poukazovat na svoje slabosti.

Nemáš za co. Jo, to znám, také se mi svěřují naprosto všichni a já nikomu, ne že bych neměla komu, ale mám s tím trochu problém :think: Bude to dobré, uvidíš :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1854
4.5.14 18:05

Ses z Prahy? Chces kontakt na opravdu dobrou psycholozku?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.5.14 18:14

@Lolllo jsem z Prahy. Pokud by ti to nevadilo, tak mi ho, prosím, dej. Děkuju.

  • Citovat
  • Upravit
1854
4.5.14 19:34
@Anonymní píše:
@Lolllo jsem z Prahy. Pokud by ti to nevadilo, tak mi ho, prosím, dej. Děkuju.

a muzu ti ho poslat nejak soukrome?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.5.14 19:43

@Lolllo napiš mi prosím na:

ta. z.emimina@seznam.cz, děkuji

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
5.5.14 20:32

Dnes jsem se objednala k psychologovi, má volno až za 14 dní, ale snad to vydržím v klidu. díky všem za pomoc.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová