Reklama

Péče o dítě do 7 let a školka nyní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 19:29
Péče o dítě do 7 let a školka nyní

Ahoj, holky, jsem registrovana na ZP jako osoba pečující o dítě do 7 let. Dodržuji to, že dítě může být ve školce jen 4 hod. denně takže vodim v 7:59 což je nejpozději co mě čip pustí do školky a vyzvedavam 12:00 dřív mě čip nepustí. Ale psali nám mail, že potřebují aby tam v pondělí byly děti nejpozději 7:30. Nebude z toho průser? Nechci volat na pojišťovnu a tím na sebe upozornit. Díky za zkušenosti.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1629 příspěvků 28.08.18 19:32

On je pořád nějaký limit? já myslela, že už právě limit zrušili, že může na celý den.. To jsem zvědavá :)

Jannys
Kelišová 6176 příspěvků 28.08.18 19:41

Ahojky asi bych to osobně tak úplně neřešila.
Mám to stejně jako ty dítě 4 h ve školce.
Budeme chodit do školky mezi 7:30-8:00 vyzvedávat budu okolo 12:30.
Půl hodina sem půl hodina tam.
Pokud nebereš nějaké přídavky, příspěvky a pod.Tak si pro ně malá ryba.
Důležité nejspíš pro ně je ,aby jsi dítě nedala v 7:00 do školky a šla pro něj 15:30.
Být tebou jsem bez stresu.

Uživatel je onlineAspera
Generální žvanilka 20361 příspěvků 1 inzerát 28.08.18 19:43
@Anonymní píše:
Ahoj, holky, jsem registrovana na ZP jako osoba pečující o dítě do 7 let. Dodržuji to, že dítě může být ve školce jen 4 hod. denně takže vodim v 7:59 což je nejpozději co mě čip pustí do školky a vyzvedavam 12:00 dřív mě čip nepustí. Ale psali nám mail, že potřebují aby tam v pondělí byly děti nejpozději 7:30. Nebude z toho průser? Nechci volat na pojišťovnu a tím na sebe upozornit. Díky za zkušenosti.

Zeptala bych se ve školce co s tím. A asi bych si došla pro dítko v 11, ať mám jistotu, že to bude OK.

Gumidci
Závislačka 4230 příspěvků 28.08.18 19:51

@Andrea.Tom limit je zrušeny pro děti od dvou let,když jsi má rodičáku. Jako osoba pečující ten limit je

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 19:58
@Aspera píše:
Zeptala bych se ve školce co s tím. A asi bych si došla pro dítko v 11, ať mám jistotu, že to bude OK.

Ve školce jsem sháněla informace už loni a neví vubec nic, asi to nikdo nikdy nekontroloval tak nemají ponětí a dříve než ve 12 vyzvednout nemohu. Možná jen výjimečně. Čip mě pustí až ve 12:00 a to ještě některé děti dojidaji oběd.

Uživatel je onlineAspera
Generální žvanilka 20361 příspěvků 1 inzerát 28.08.18 20:03

A co se s nima domluvit, aby napsali příchod v 8.00 a ne v 7.30

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 20:04
@Aspera píše:
A co se s nima domluvit, aby napsali příchod v 8.00 a ne v 7.30

No uvažuji, že bych nepoužila čip a pockala až mi někdo otevře. Ale nevím, jestli se mi to podaří :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 20:05

Já myslím,že můžeš být v klidu.Mě sama paní na pojišťovně řekla,že to nikdo nehlídá a když někdy přijdu pro dítě odpoledne tak se nic neděje.Mám to takhle už 2 roky a dobrý.

Jannys
Kelišová 6176 příspěvků 28.08.18 20:15
@Anonymní píše:
No uvažuji, že bych nepoužila čip a pockala až mi někdo otevře. Ale nevím, jestli se mi to podaří :kytka:

Máme čip taky do školky.Asi bych 15-30 minut fakt neřešila

mau-mau
Závislačka 3143 příspěvků 28.08.18 20:55

Jak se to kontroluje? Školka posílá nějaký výkaz? Chodí namátková kontrola? Asi ne, ne? Když sami netuší. Takže není šance, jak by se to dozvěděli. To bude určitě v pohodě. Určitě si s tím nedělej hlavu a dej ho v 7.30 :palec:

vulpes
Závislačka 4959 příspěvků 28.08.18 21:03

pravda, nikdy jsem tohle neřešila, ale logika mi velí - jak by asi úřad (pokud by na tebe přišlo nějaké udání) postupoval v kontrole? Vyzval by školku, aby potvrdila, zda tvoje dítě navštěvuje školku pouze na polodenní (4h) docházku, nebo zda je ve školce celý den. Velmi pochybuji, že by požadoval minutový výpis návštěv.
Když už (vzhledem k archaičnosti našich úřadů jsou nějaké minutové sjetiny docházky úplné sci-fi, dyť by to neuměli ani spočítat!), tak bych upozornila na fakt, že v šatně školky je dítě stále ještě ve tvé péči, nikoli v péči předškolního zařízení…a ta šatna ti spolehlivě ukrájí i několik desítek minut.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 21:57

Ja to tak taky mam a neresim to, maly chodil do skolky treba dva dny v tydnu ale treba i na cely den. Na pojistovne mi rekla vicemene to same, ze to nikdo nekontroluje, reditelku ve skolce to nezajima a jedine snad kdyby te nekdo udal na pojistovne tak by to museli resit. .

drsňačka
Kecalka 182 příspěvků 28.08.18 23:56

Přesně tak, tady přesně funguje, že není-li žalobce, není soudce. Nikdo minuty nehlídá!
Buď v klidu a nestresuj.

blink
Kecalka 361 příspěvků 29.08.18 00:13

Holky a to mate bezne skolku na cipy? teda to slysim poprve 8o

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama