Pečivo bez soli

392
25.1.20 16:59

Pečivo bez soli

Ahoj všem, mám hrozně ráda pečivo, jenze skoro ve všem je hrozně soli, kterou musím kvůli tlaku snížit na maximum. Tak me napadlo si udělat nějaký celozrnný pečivo doma, kam bych žádnou sůl nedala. Nezkoušela jste některá takhle péct? Bez soli? Jde to vůbec? Nemáte nějaký recept? Děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14192
25.1.20 17:01

@lichylichozrout Jde to, ale je to bez chuti :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
392
25.1.20 17:17

@cecetka léta obzerstvi si vybraly svou daň, takže jsem smirena s tim, že nějaký jídla teď budou hnusný… Jenže sůl je prostě skoro všude, tak se tomu musím uzpůsobit a vařit si hlavně sama…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
481
25.1.20 18:21

No jde to, ale nedá se to jíst. Zkušenosti pečení bez soli je v naší fb skupině dost ( když zapomenou dat sůl ) a pokaždé byl chleba nepoživatelny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1397
25.1.20 18:25

Jednou jsem omylem neosolila domácí kváskový chléb, jako dalo se to sníst, ale žádná hitparáda to nebyla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3514
25.1.20 18:27

Ale té soli se třeba do (nejen) domácího chleba nedává moc, ne? Ona i troška bude lepší než nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
25.1.20 23:15

No, popravde? Pecu od oka, takze kdyz mam nekdy malo soli, tak pak nadavam.Neni to proste dobry. Domaci chleba jeste v prubehu peceni potiram solnou vodou, aby kurcicka byla enonuuuuno.Za me bych odbourala uplne pecivo, ktere zdrave neni a uz vubec se nenamahala pecenim vlastniho, ktere proste nestoji za to chutove. A kdyz uz, tak to mame my, obcas si udelat to domaci, ale vychuceny, jinak defakto pecivo nejime

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat