Pečivo pro 7. měsíční dítě

87
12.8.20 14:25

Pečivo pro 7mesicni dítě

Mám 7,5mesicni holčičku a přemýšlím, že bych jí dala ke svačince pečivo.. Má teď pořád dokola.. Ráno mlíčko, kaši, masozeleninvy oběd, presnidavka ze susenkami od sunarek, už chci zkoušet piškoty.. A tak jsem si říkala, že bych jí snídani a svačinu měnila už s pečivem.. Ji pořád to samé a už mi docházejí inspirace, co jí dávat ????. A tak jestli ji mám dávat chlebik či rohlík a jaký.. Jestli ji mám dát zatím jen suche pecivo nebo už rovnou to necim maznout, třeba domácí lucinou? Nebo něčím jiným? Kolik toho dát? Jestli je lepší dát pečivo den staré nebo klidně čerstvé? Má už dva zoubky, spodní.. Je to jedlik ????dala jsem ji kukuřičné tyčky a druhý den přišla na to, že to není na hraní, ale k jídlu ????. Děkuji mockrát za vaše rady a třeba inspirace ????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18205
12.8.20 14:31

Ja davala chleba, rohliky nekupuju a oni se detem stejne lepi na patro a pak se vztekaji. Jestli je cerstvy nebo den stary neresim, proste dam co mam doma, ani nam nechodim kazdej den pro cerstvej. Nejdriv sem davala jen tak treba pulku krajicku suchyho do ruky, stejne ho spis oslintal a rozdrobil, nez aby se tim najedl. A pozdeji když uz vedel co snim a trefil se do pusy, ho dostal na kosticky s lucinou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64159
12.8.20 14:32

No ja bych nez pecivo zaradila ovoce? V podobe presnidavky, cerstve…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4267
12.8.20 14:41

Dávám rohlík i chleba v průběhu dne na zmoulani. Namazany zatím ne, to by se asi kouskama davila.. Jinak bych to nedávala místo nejakyho jídla, přece jen to spíš oblizou a zmuchlaj než aby to snědli…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
12.8.20 14:57

@blumen dnes se chystám připravit přesnídávku z jablicek.. Čerstvých + chci ještě zavarit, ptz tu mám švestky, tak chci postupně to čerstvé ovoce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
12.8.20 14:58

@mackA159 pravda, to bych mohla dávat v průběhu dne, místo krupek 🤓

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1020
12.8.20 15:08

Co se týče pečiva, tak v tomto věku jsem ho ještě dětem nedávala… Jinak co dávat třeba bílý jogurt?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18081
12.8.20 15:46
@LuciiLucie píše:
Mám 7,5mesicni holčičku a přemýšlím, že bych jí dala ke svačince pečivo.. Má teď pořád dokola.. Ráno mlíčko, kaši, masozeleninvy oběd, presnidavka ze susenkami od sunarek, už chci zkoušet piškoty.. A tak jsem si říkala, že bych jí snídani a svačinu měnila už s pečivem.. Ji pořád to samé a už mi docházejí inspirace, co jí dávat ????. A tak jestli ji mám dávat chlebik či rohlík a jaký.. Jestli ji mám dát zatím jen suche pecivo nebo už rovnou to necim maznout, třeba domácí lucinou? Nebo něčím jiným? Kolik toho dát? Jestli je lepší dát pečivo den staré nebo klidně čerstvé? Má už dva zoubky, spodní.. Je to jedlik ????dala jsem ji kukuřičné tyčky a druhý den přišla na to, že to není na hraní, ale k jídlu ????. Děkuji mockrát za vaše rady a třeba inspirace ????

jak dlouho už dáváš příkrmy? už máš za tu dobu zavedenou celou zeleninu a ovoce? To bych dávala spíš, než pečivo v 7 měsících, kdy mi to přijde brzy a trochu mi přijde že někam chvátáš :think: příkrmy dáváš od 4?6 měsíce? dávala bych maso, víc zeleniny, víc ovoce, jogurt, kaši atd., než pečivo :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
12.8.20 15:51

@Keyllah od čtvrtého měsíce.. Maso máme zavedené, zeleninu také, ovoce také.. Kaše vlastně také.. Dávam už rýži, kuskus, těstoviny, červenou čočku..vajíčko žloutek. Jogurt jsem dávala, ale máme ublinkavajici mimčo.. 😏, tak ji moc jogurt nesedl, tak chci na něj pomalu.. Chci ji teď dávat jogurt s přesnídávkou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
12.8.20 15:53

@Pocahonta dávala jsem activii, ale nesedla ji.. Ublinkava od narození.. Tak přemýšlím, jaký jogurt ještě dát, místo activii.. Dávala jsem ten obyc, ne sladkou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1020
12.8.20 19:39
@LuciiLucie píše:
@Pocahonta dávala jsem activii, ale nesedla ji.. Ublinkava od narození.. Tak přemýšlím, jaký jogurt ještě dát, místo activii.. Dávala jsem ten obyc, ne sladkou..

Nedám dopustit na bílou Hollandii (klidně i bio)…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
12.8.20 19:59

@Pocahonta děkuji, mě přišli celkem kyselejsi 🙄, ale zkusím, děkuji 😇

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu