Pes equinovarus, vtocena noha

21.1.20 22:51

Pes equinovarus, vtocena noha

Ahoj, chtěla bych se zeptat, nepamatuji si přesně ale dle dohledanych informací se jedna o tento problém. Byli jsme s malou teď v 8m hospitalizované v nemocnici s chřipkou kde nám mimo jiné po mém dotazu na vtoceni nožičky dovnitř když malá stojí řekla že má jakýsi problém a že musíme na rehabilitace a asi do sádry. Ale tento syndrom je prý vrozený jenže do teď si nikdo ničeho nevšiml. Až když se malá začala stavět jsem si všimla že tu nohu dává děsně divné přiložíme fotku. Mám z toho teď desnej strach že sme na to přišli tak pozdě a není ještě něco podobného tomuto problémů? :( :( :( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1188
21.1.20 23:14

Když leží, tak ji vtočenou nemá? A lýtko má na té nožce hubenější? Přikládám foto synka, když byl mimino ( narozený 30.tt )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.20 23:15

Já ti vůbec nic neporadím, zkušenost s tím nemám, nicméně jen Ti chci říct, ze je malá moc krásná, roztomilá, a že ji přeji ať je brzy naprosto v pořádku. Moc moc štěstí ji přeji. I Tobě, a hlavně hodně sil na řešení tohoto problému. Moc držím pěsti ať je brzy vše v pořádku. Malinke posílám pohlazeni :hug: :srdce: :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1825
21.1.20 23:19

To snad neni mozne aby si toho nevsimli! Uz mate neco z ortopedie? Treba to bude jen vada co se odstrani cvicenim a rehabilitaci, tejpovanim apod. U toho syndromu by to prece mela i v leze, pri lezeni problemy apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
24.1.20 13:51

Dcera to měla, u ni to teda nešlo přehlédnout :zed: :P. Strašily operaci, sádrou. Nakonec jsme zvládly cvičením. Vaše dcerka je větší, je možné že ji dají nožku do sádry kvůli fixaci polohy a následně budete cvičit. Hlavní je že se to řeší dokud nezačne chodit :palec: a hlavně ráda za mě dát velký důraz na nové kvalitní botičky :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama