Pes necítí zadní nohy

Anonymní
30.12.19 23:50

Pes necítí zadní nohy

Ahoj chtěla bych se zeptat máme psa 11letého větší plemeno. Jde o to že pes zřejmě prochladl nejdříve byl takový nevrlý a po té mu začala dělat problémy chůze, když chodil zadní nohy jakoby táhl za sebou a šoupal o zem motal se atd… také se začal počurávat za chůze ale né že by si ucvrkl normálně čural jako venku jen o tom nevěděl a neuvědomoval si to..to byl první den druhý jsem ho vzala k veterináři a tam jsem zjistila že necítí zadní nohy ale že se mu prokrvují takže by mohl zase chodit a to počurávání by mohla být prostata. Snad bude v pořádku :,( :,( :,(. Co si o tom myslíte? :,( :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
30.12.19 23:53

Náš pejsek byl slabý na zadní nohy, pomáhali jsme mi s chůzí tak, že jsme podložili břicho ručníkem, jehož čipy jsme drželi, a tím jsme vlastně nesli část pejskovy váhy. Nevím ale, jestli to pomůže, pokud nožky vůbec necítí. Držím palce, ať se pejsek zlepší :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
749
31.12.19 00:14

Zkuste napsat na iFauna.cz do kategorie psu. Je tam ohromne mnozstvi pejskaru, mozna vam poradu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
31.12.19 02:20

No a jaký vyšetření mu veterinář dělal? Většinou, když psi za sebou tahaj nohy, tak to je od zad. Nachlazení, zablokování, ale pokud je necítí :think: A to počůrávání může mít, taky ze zánětu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
287
31.12.19 02:33

A co klíště? klíště žádné? Jelikož tohle se také stává, když pes chytí klíště, který je napuštěný nějakým svinstvem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
31.12.19 06:05

A vet nenasadil zadnou lecbu? Jako, pes neciti zadni nohy a nashledanou? Nase biglice prestala citit zadni nohy, protoze mela vyhrezlou plotynku - vysoke davky kortikosteroidu a vitaminu b, absolutni klid a teplo. Ven chodila jen curat a to v oblecku pres zada a rucnikem jsme ji drzeli pod zadnima nohama v trislech. U nas to nastesti zabralo, jinak by ji cekala operace patere a nasledna rehabilitice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
273
31.12.19 08:12

Podle mě je to od páteře a to vyřeší pouze operace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20840
31.12.19 08:40

Hodně tenhle problém bývá od páteře, jak už bylo zmíněno.. čůrání s tím může souviset.
Stává se, že léčba zabere bez nutnosti operace :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.19 13:39

Náš pes měl něco podobného. Odmítal chodit, neudržel se na nohách, při osahání skučel bolestí. Dle vet. „zánět zad v oblasti ledvin“. Dostal atb, léky na bolest, leháro v teple. Na venčení jsem ho musela nosit. Za dva týdny byl jak rybička.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8605
31.12.19 13:42

U nás to byla vyhrezla plotynka a byla nutná operace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
184
31.12.19 13:52

U 11leteho vetsiho plemene bych uz mozna pocitala i s tim ze to muze byt artroza, taky jsem to resili u starsiho velkeho pejska, je na to dobry ten rucnik jak uz tu nekdo psal, a urcite bych doporucovala koupit specialni postroj ktery je primo na tyhle problemy, nam to pak strasne pomohlo, a veterinar nam doporucil vit. B, a vit. C. Drzela bych ho co nejvic v teple, davala hodne napit a uvidis ze az se uzdravi z toho prochladnuti tak to bude dobry :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama