Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Holky kde kupujete? Sháním větší, lehké a hlavně pevné. Máme z Ikea, ale kluci si do nich sedají a dělají blbosti, bedýnky praskají a odlétávají ostré kousky. Díky moc za nápady ![]()
Zkus nějaký web s kanc. nebo škol. potřebami, ale tak se asi nedoplatíš. Ta Ikea bude nejlevnější…
@Petája plastove europrepravky… Ale vyber barev nula a cena fuj, ale vydrzi to vsechno.
A co dřevěné? Podle mě se investice vyplatí, třeba tady
https://www.cistedrevo.cz/truhly
https://www.cistedrevo.cz/boxy
Z plastu nevydrzi zadna takovy zachazeni. Koupis je vsude: supermarkety, pepco, kik, papirnictvi, vjetnamci, baumax, obi atd.
To bys musela mit dreveny od truhlare, ale ma to cenu? Neni snazsi vychovat kluky tak, aby do nich nesedali a pokud budou, nechat jim je rozbity pripadne zadny?
@Petája máme z tesca, má dole kolečka a víko ve tvaru Lega. Docela bytelné, malá do nich leze furt a tatínek ji v tom i vozí
stojí kolem 300/ks
@lenkahav píše:
Z plastu nevydrzi zadna takovy zachazeni. Koupis je vsude: supermarkety, pepco, kik, papirnictvi, vjetnamci, baumax, obi atd.
To bys musela mit dreveny od truhlare, ale ma to cenu? Neni snazsi vychovat kluky tak, aby do nich nesedali a pokud budou, nechat jim je rozbity pripadne zadny?
Dělají si z nich vlak, skládají si tam polštáře, bunkry - dost se s nimi vyblbnou, nevidím na tom nic špatného…Rozbité jim určitě nenechám, mohli by se pořezat apod…Žádné bedny, to taky nehrozí, přerazili bychom se o hromady autíček…
@lenkahav píše:
Z plastu nevydrzi zadna takovy zachazeni. Koupis je vsude: supermarkety, pepco, kik, papirnictvi, vjetnamci, baumax, obi atd.
To bys musela mit dreveny od truhlare, ale ma to cenu? Neni snazsi vychovat kluky tak, aby do nich nesedali a pokud budou, nechat jim je rozbity pripadne zadny?
Ale vydrží, třeba tyhle, ale jsou nechutně drahé a ošklivě barevné.
EDIT: koukám, že se mi neuložil odkaz, tak znova: https://www.tbaplast.cz/…ikem_komplet
Příspěvek upraven 25.12.19 v 19:07
@j.a.n.i1 @Káťa19 @selia @Jitul.kaaa9 Holky díky za nápady, jdu to omrknout…
@j.a.n.i1 píše:
Ale vydrží, třeba tyhle, ale jsou nechutně drahé a ošklivě barevné.EDIT: koukám, že se mi neuložil odkaz, tak znova: https://www.tbaplast.cz/…ikem_komplet
Příspěvek upraven 25.12.19 v 19:07
Ty jsou teda pěkně hnusný, nedala bych to do pokojicku.
Pár korun navíc a je dřevěná bedynka, kterou můžou ještě dedit ![]()
@Káťa19 To se nepopírá, ale jsou plastové a vydrží, tedy splňují zadání. ![]()